Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
28. mar 2012

@denisenko ........inak sila, že začínajúci zápal pľúc!! ☹ ...boli ste aj na rtg?......nás s lolkou poslali vtedy čo mala priedušky...........s tým hraním je to ako kedy...niekedy majú slabé chvíľky 😀 😀 😀 a pohrajú sa, ale lolka začína byť protivná, chce mať všetko čo si nachystá lilka.....urobím poriadok a potom mi tu zvyčajne lietajú dva balóny 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. mar 2012

@leninka75 nie, na rtg sme neboli...už sam o sebe vyzerá ako rtg snímok..... 😝 😝 😝 😝 a najnovšie ma volá s láskou, že "kotelňa"........hádajte prečo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. mar 2012

@denisenko ..nie ja neviem ..prečooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........

leninka75
28. mar 2012

..idem to už trošku "vyluftovať" 😀

denisenko
28. mar 2012

@leninka75 no když kotel, tak poriadny......................

denisenko
28. mar 2012

joj, ako je tam teplúčko a my sedíme doma..... 😝 som bola v Tescu, sa trošku prejsť.....zajtra pojdem k detskej sa spýtať, či ho možem dať na chvílku na dvor, ked je teplo..... 😵

jacka
28. mar 2012

ahojte......

@denisenko ty si ešte dva v jednom? 😀 😀 😀 😉

denisenko
28. mar 2012

@jacka ...nieeee....to je fotka po výdatnom obede...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako si dopadla na sone?

jacka
28. mar 2012

@denisenko si si riadne položila...... 😀 😀 😀 .......................
dobre...všetko v poriadku... 😉

utka
28. mar 2012

Ahojte...
@leninka, Viki kašle, ale mám pocit, že už je to lepšie. Zajtra ráno idú s tatinkom k doktorke. Kázala prísť, nech ho popočúva.
Dnes sme boli na logo...to nešťasné "R" ☹. Ale dnes sa mu asi tak 3x podarilo také slabé. Aj dostal pochvalu. No uvidíme, či sa to do septembra naučí. Dúfam, že áno.

utka
28. mar 2012

@denisenko superské brušino...

denisenko
28. mar 2012

@utka nám sa ten kašel akoby zastavil niekde na pol ceste.... 😕 😕 😕 ale Denisko už lieta po dome ako s nasoleným zadkom, takže zrejme je všetko OK.... 😀 ....
@jacka tak vieš, nikdy nevieme, kedy udrie hladomor....treba sa predzásobiť...... 😀 😀 😀 😀 😀 moj muž ma už teraz hlavu v smútku, že o chvílu budem zas jak palica..... 😀 😀 😀 😀 ....práve ma napadlo...sono prsníkov je každé dva roky, že?minulý rok som bola.... 🙄

denisenko
28. mar 2012

@jacka ......alebo nie????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
28. mar 2012

@utka neboj naučí sa....aj Maťko sa naučil.....mne vravela logo že čím pomalšie sa naučí tým lepšie...... 😉 .....

@denisenko neviem ja som bola prvý krát................len sa najedz ....chytia ťa chútiky.....kukneš do ladničky a tá je už prázdna.. 😀 😀 😀 tak jedz pokial to nezješ všetko 😉

denisenko
28. mar 2012

@jacka prvý krát???????? 😕 😕 😕 😕 ja od Deniska musím povinne chodiť každé dva roky.... 😨 ...neboj, chladnička je zásobená, čo keby náhodou bolo treba..... 🙂

utka
28. mar 2012

Ja som bola na sono prsníkov raz, keď som mala 30 rokov. Od vtedy nie 😕

jacka
28. mar 2012

@denisenko prvá krát..mala som na hov....o.....dr.......................keby náhodou prišla tretia svetová?? 😀 😀 😀 ...ako škrečok na zimu...správne 🙂 🙂

jacka
28. mar 2012

viete čo...myslíte si že je normálne pri školke vypalovať trávnik...dnes mi Maťko ukazoval spálenú trávu 😠 😠

denisenko
28. mar 2012

@jacka nie tretia svetová...ale tatinko skor domov...... 😀 😀 😀 ale to je skoro to isté, aspon čo sa plnej chladničky týka...... 😀 😀 😀 😀 😀
@utka
@jacka baby, takto sa zanedbávate..... 😔 😔 😔 😔 od prvého porodu sa má chodiť na kontrolné sono každé dva roky..aj to sa mi zdá na odhalenie rakoviny dosť dlhý interval.....a na krčok každý rok...tak.....inak, aj ja som mala a aj teraz mám takú gynu, že zaplakať...ale na toto si potrpeli obidve....tu som musela ísť, ked som k nej prestúpila, a tá stará mi posielala odkazy po každej známej, že sa mám dostaviť ...kedže som bola častejšie preč ako na SK.... 😅

denisenko
28. mar 2012

@jacka ....možno deti fajčili..... 😀 😀 😀 😀 😀 niekto už fakt nevie, čo so sebou...ked si to vezmeš, že vypalovať tráva sa nemá a je úplne jedno, kde.....a nie ešte tam, kde sú deti....... 😔 😔 😔

denisenko
28. mar 2012

žienky, ja len tak potichu, nech to nezakríknem...klop,klop,klop......Denisko večeral, a sám...bez varechy...dobrovolne...rohlík so šunkou...som skoro odpadla 🤐 😵

utka
28. mar 2012

@denisenko to ma zanedbáva gynekológ...mám sa sama pýtať?

denisenko
28. mar 2012

@utka tak sa vypýtaj...máš na to nárok, to je ako preventívne...ale mal by ťa poslať gynekolog.... 😠

utka
28. mar 2012

No na preventívke a na cytológii som bola v januári, tak keď najbližšie pôjdem, spýtam sa ho...

denisenko
28. mar 2012

@utka radšej sa spýtaj....ja tiež teraz neviem, či som bola minulý rok v marci, alebo rok predtým....... 😠 ale podla Deniskových rokov, to vychádza na minulý rok....... 😀 cytologiu mi robili pre istotu 2x tento rok...raz na SK a raz v IT 🙂

hurá, dlážky a schody umyté....čo s načatým večerom????? 😀

utka
28. mar 2012

Dobrú noc...

denisenko
28. mar 2012

idem vyložiť nohy, dopozerať modré z neba a hajde pod perinu..... 😀 dobrú nocku...... 😉 zajtra pojdem s Niskom ráno k doktorke, tak ak náhodou sa neozvem, nemusím byť v porodnici....... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2012

ahojte....

@denisenko .....len sa ozvi.....keby niečo.... 🙂 ....ty si rizikový faktor,chápeš......som rada že Niskovi je po takej dlhej dobe dobre...super 🙂 .....................inak ja som mala tiež na figu dr...........po prvom porode ma na prenetívke pekne odflákol.........a tento je zlatučký....ale doma by som ho nechcela 😉 😀 😀

@utka visíš to...ani nevieme na čo máme nárok.....ked sa spoliehaš len na dr. a veríš im 😠 😠

jacka
29. mar 2012

kdeže ste žienky......už mám navarené a pojdeme von....vykúka nám tu slniečko.... 😎 😎 ...ale....začína zas fúkať 😝

utka
29. mar 2012

Ahojte.
Ja napríklad chodím raz za rok na cytológiu a kolegyňa len raz za dva. Vraj keď nie je problém, tak to stačí. To jej povedal jej dr.
U nás je tiež slniečko, ale vetrisko.
Viki u dr. dobre. Vraj to bol len bežný infekt dýchacích ciest.
V práci sme iba dve, tak máme čo robiť. Ešteže je zajtra piatok 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre