• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
@jacka 4 palacinky je limit za čerstva, plus potom dojedá dalšie...... :angry: dnes *4 dokopy...no nic moc..... :grinning: 21,5kg....necelých.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: čo už...... :angry:

že mäsko.... :dizzy_face: čo si mu slubila????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát mi Peťko naindulonoval nábytok :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nič....som bola rada že sa konečne riadne napapal :grinning: :grinning:

ved na to že riadne nepapal.....zjedol dosť..nie??
29. mar 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a čo nemáte diavu???,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: velkonočné upratovanie zahájené...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hej, zjedol až, až, na to kolko papal celý týžden, tak s už druhý den "prejedá" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...radšej ho nenútim,ale teraz ešte dojedol 5-tu a pohár mlieka, tak možem byť spokojná..... :dizzy_face:
29. mar 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky moje, idem oddychovať...nejako nie som dnes vo vlastnej koži....dobrúúúúú nocku :wink:
29. mar 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Viki sa ako tak rozjedol...Už váži 22,5kg, na jeho výšku 123cm dosť málo, ale v pohode...
29. mar 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....čosi indulona je super najsamlepšia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pošlem ho k tebe nech ti trošku helfne :wink: ...................veru len si oddýchni...pojdem aj ja..zajtra si šlofíka nehodím... :wink:

@utka sa nám nejako rozjedli tie naše lásočky......škoda že aj Peťko sa nemože pridať...nejak má nejedavé obdobie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....to dosť váži......čo chceš :wink:

dobrú nocku......pa zajtra :slight_smile:
29. mar 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nooo, dosť. To pribral za posledný mesiac kilo. Začala som mu dávať B-komplex kvapky. Skús ich dávať Peťkovi...
Dobrú noc.
29. mar 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......

@utka ved ešte uvidím či sa rozje,.......
30. mar 2012 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka som si teda neoddýchla..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: celú noc som bola hore... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: .každú hodinu ma preberali príšerné bolesti.....ale aby sa niečo rozbehlo, to nie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som unavená, ubolená, po dnešnom stúpení na váhu po troch prebdetých nociach o kilo ľahšia.....a najviac ma naštvalo to, že malý bol v noci na WC, hovorí mamí, pod so mnou, a ja som síce zvládla cestu z postele, ale to bolo všetko.. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: .vždy ho idem zakryť, lenže to už som sa ani nezohla k nemu, aby som mu dala pusu.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: . ....bolí ma úplne všetko a drobec v brušku je zrejme ignorant...alebo žeby robil ešte rozlúčkovú párty????
30. mar 2012 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som si myslela, že ma dnes už nič nemože prekvapiť....ale áno...... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: snežíííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :frowning2: :frowning2: :frowning2: ........nezávidím ti.... :frowning2: ...........takže ani na dnes to nevyzerá? :frowning2: ..dajako sa mu na tento svet nechce :unamused: ........kedy ti príde drahý?.........to akože chudneš?.........aspon si poobede oddýchneš......že?
30. mar 2012 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: prosíííím..........dážd si nám si poslala ...ale toto nie.....dakujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2012 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka sneh si necháme my, dobre? :grinning: ...Denisko mi už aj kalendár doniesol, že dnes je 30.....tak uvidíme, do večera daleko..... :angry: ....auuuuu, zas sa vrtí....to mám aj za Deniska...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
30. mar 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko neboj nič...raz to príde...... :slight_smile: ...Nisko taký nebol?..........dáva o sebe vedieť aký je čertík :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pri Deniskovi som nevedela ani to, čo je tvrdnutie, nie ešte to, čo sú poslíčkovia...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale..všetko je jednou poprvé...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Maťko je doma? čo idete robiť v tomto počasí? :confused: čo zas variť?????
30. mar 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....možno pri tretomtiež nebudeš vedieť :wink: :grinning: .................ale už sa ti tao aspon kráti.....raz musí výjsť von :dizzy_face: :dizzy_face: ...neostane tam....však
Maťko je doma...celkom sú zatial v pohode...akurát som ich vyhnala von.......je tam zima vietor.... :grinning: ale... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...aspon na chvílu.......a poobede netuším čo s nimi :pensive:
a vy čo?.....

aj dnes tu budeme len my ........čo je s leninkou??? :confused: :confused:
30. mar 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja mám kyslé krumple.........dúfam že až do zajtra....potrebujme piecť pre Maťka do školky......
30. mar 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja vobec neviem, kam zmizla Leni..... :confused: :confused: :confused: :confused: my to tu máme každých 5 minút úplne iné...pred chvílkou bolo celkom fajn a už zas začalo pršať...a to 15 minút dozadu zas snežilo...no čo už, apríl prichádza...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Denisko sa nudí.......sa mu ani nečudujem, je tu zavretý už druhý týžden..... :pensive:
30. mar 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja idem asi kyslú fazulu...to zje :dizzy_face: ....teda, aspon dúfam.... :zipper_mouth: Maťkovi pečivo, či chlebík???? ..ozaj, moja mamina minule robila bezlepkovú tortu, joj, vyzeralo to fantasticky, tam nešla žiadna múka, ani bezlepková, len do cesta miesto múky šli orechy......a plnka mascarpone s piškotami, ona ich namočila do kávy....niečo na sposob tiramisu a na vrch plnka a strúhaná čokoláda........mi inak sliny tiekli, ked mi to ukazovala na tanieri..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tu je zatial celkom v pohode počasie..........len nech vydrží lebo byť dnu s nimi....brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ktovie kde nám zmizla??? :confused: ...žeby mala predlžený víkend?? :pensive:

Niskovi musí byť dlho.....chudatko....a ako mu je???
30. mar 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.

@denisenko nejako to už dobojuješ, neboj...A potom sa vyspíš. Dúfam, že drobec bude spavé bábo :wink:. Verím, že je Niskovi dlho, dôverne to poznám. A hlavne, keď sme boli v nemocnici. Zavretí 5 dní v izbe.
@jacka takže chalani idú pomáhať pri pečení :grinning: ?
U nás fúka vietor, v noci a skoro ráno pršalo. teraz už tuším nie.
Dnes máme zase mecheche. Jedna kolegyňa-laborantka odchádza, dala výpoveď, tak sa lúči. Budúci mesiac odchadza ďalšia. Potom bude ďalšia oslavovať 50-tku. Samé oslavičky.
Ale najsuperskejšie je to, že je piatok!
30. mar 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak pošli receptík...dakujem :dizzy_face:
pečivo rožteky.....a také sladké rožky...ako lúpačky..to lubia obaja... :slight_smile: ....som urobila prvý krát chlebík zo mix.....vyzerá hrozne...ale chutí lepšie.....Maťko si to nešiel vynachváliť...tak urobím s toho aj rožteky.....
30. mar 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka no povedz, kto sa má lepšie ako ty???? :grinning: že oslava..... :slight_smile: a čo vám tak odchádzajú, máte nadbytok???? :confused: ...joj, spolieham sa na to, že bude spinkať tak, ako jeho velký brat..... :wink:
@jacka čo tam po výzore, hlavne že chutí..... :wink: my už sme navarili polievku, Denisko pomáhal.... :slight_smile: ešte som urobila sojové mäsko so zeleninou, dávno som ho nerobila a spravím na obed s cestovinou..... :slight_smile: a ešte musím vyrobiť obrovské velkonočné vajce......som kupila Niskovi lego, tak mu to chcem dať na velkú noc, ako darček odo mna a nového súrodenca.....len to má vyzerať ako vajíčko..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...a nemohli by ste aspon smajlíka poslať, aby sme vedeli, že žijete????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
@aninka29 a @letty86 ...aj vás odfúklo??????
30. mar 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jasné, že sa máme...také hody...Odchádzajú, lebo nie sú tu spokojné. Nadbytok nemáme, bohužiaľ :frowning2:. To je dobrý nápad s tým legom...
30. mar 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka má určite predlžený víkedník.......tak nech si ho užije.....a východ.....ktovie čo?....žeby aj tam?? :wink:
30. mar 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka predlžený víkend na celý týžden.....dobrééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: východ asi odvialo..... :zipper_mouth: čo už...aj som zabudla, že sa zvíkendieva...teraz ked Denisko nechodí ani do školky, tak fakt neviem aký je den....čo mi zas pripomína, že chcem kúpiť krkovičku do pácu na grilovanie, a zajtra už asi ani nebude.....tak dneska.... :slight_smile:
@utka myslíš, že je to dobrý nápad? už v školke rozoberali, že na velkú noc kindervajko a peniaze....no, isto...peniažky mu nedám....radšej takto...... :dizzy_face:
30. mar 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko u nás to tiež tak fíčí, že peniažky...
Ale ja mu asi tiež dám radšej lego. Si ma navnadila. Viki chce teraz to Star Wars tie planéty. Stojí okolo 9€, tak mu kúpim.
30. mar 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............jáááj ešte že más stále zmysle pre humor :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok