Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. mar 2012

prečo kupujete deťom hračky na velku noc 😕 😕
moji dostanu sladkosť......

denisenko
30. mar 2012

@jacka bez humoru by som sa šla už asi...na najbližší strom...niekedy.... 😀 😝
@utka tak peniaze kazia charakter, no nie??? 😀

jacka
30. mar 2012

@denisenko ...ešte že máš dobrú naladičku 😵 😵 .......asi si ideš schrupnuť že?...... 🙂 ..ja idem dať Peťka do hajan......a asi si tu budem sama písať.....kedže utka oslavuje 🙂

denisenko
30. mar 2012

@jacka veru, idem pomaly schrupnúť...Denisko je už v posteli... 🙂 hračku dostane miesto čokolády, a aj ako odškodné od tatinka plus darček od bábätka...vraj zvyk..takže všetko v jednom... 😀

jacka
30. mar 2012

@denisenko takže kinderko riadne 😀 😀 😀 .........ako ti je vyspinkaná?

jacka
30. mar 2012

tu sa ešte asi spinká 🙂 🙂

som chcela ísť s nimi ešte von..no neviem či sa im bude chcieť do toho vetriska 😝

jacka
30. mar 2012

tak predsa ideme aspon na chviločku von.... 🙂
Maťko zjedol druhý krajík chlebíka 😵 😵 😵 😵 taká som rada.... 😵 🤐

denisenko
30. mar 2012

@jacka ale..moc som nepospala...kým som sa dostala pod deku, zachvílku Nisko vstal....a tak fajn zas sprchlo...na infarkt....sa k tomu mäsu hádam dnes ani nestanem..... 😝 maminka, dobrý chlebík si napiekla, ked mu tak chutí...s láskou..... 😀 😀 😀 mne Denisko zas pýta polievku.....kyslú fazulku može vždy..... 😀 😀

jacka
30. mar 2012

@denisenko no škoda.....tak žeby v noci 🤐 😅 ..................u nás polievka fazulová ..tak akurát bez fazule 😝 ...................čo porábate?.......moji sú ešte vonku....už ich budem volať dnu....síce 😎 svieti ale fúúúúka........rozmýšlam čo im na večeru.... 😝 .......................Maťko pozval na zajtra mojich rodičov ku nám kedže budeme len my traja........aspon mám to rýchlejšie ubehne 🙂 ...........zajtra tu budeš ak neporodíš?........či si budem viesť monológy.... 😀

jacka
30. mar 2012

@denisenko ved ti nemožeš ísť rodiť....s kým tu budem kecať........no neopováž sa......... 😀 😀 😀 😉

jacka
30. mar 2012

@denisenko 😕 😕 😕 😕 ????

jacka
30. mar 2012

@denisenko no ved preto 😉 😵

denisenko
30. mar 2012

@jacka už som zas tu...sme hrali pexeso, potom vojnu s kartami.....nemožem ho nechať celý den len s notebookom.... 😀 😀 😀 😀 😀 nie, ja sa ešte nechystám......na nedelu mám kúpené kolená na pečenie, tak hádam nevymením za nemocničnú stravu?????? 😀 😀 😀 😀 😀 a kde máte zajtra tatina, ked budete len traja? v práci?

denisenko
30. mar 2012

@jacka som chcela ešte...Denisko ľubi fazulovú polievku, ale len z konzervovanej fazule, suchú mi nezje...to je, čo????takto je mäkučká, roztlačíme a zje..... 😀

denisenko
30. mar 2012

a už tu zas nik nie je.....idem ohriať ešte polievku na večeru...zajtra budeme celý den pre istotu vetrať...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. mar 2012

@denisenko kto vyhral??? 🙂 ...............................ja som to ešte nikdy nerobila.....nie je to velmi mastné?...ako to robíš?........ale ved nemocničká strava nechá chybu..... 😀 😀 😀 ...také mnamky tam varia že ja ked som tam bola tak som bola stále hladná 😀 😀
tak tak......v práci aj v nedelu 😝

ja som raz rozmixovala šošovicu....a nikdy viac....... 😝 okrem toho že to vyhralo hnusne ..aj to tak chutilo.......ja som zvykala Maťkovi fazulu vluskať s tej šupy....ale Peťko ten mi to vypluje 😝 😝

Peťkovi dnes ide...už má dve hrče na hlave......a asi 5x sa dnes do hlavy tresol......neznášam ked sa udria do hlávky ☹

jacka
30. mar 2012

@denisenko ja som tu...len píšem....na etapy 😀 😀 😀

jacka
30. mar 2012

nakrájala som Peťkovi salámu...to sa ráta tiež ako mäsko 😕

jacka
30. mar 2012

🙂 😉 😎 😀 😵

denisenko
30. mar 2012

@jacka že kto vyhral? my hráme spravodlivo.....aj ked sa mu to nepáči, ked nedáva pozor, prehrá.... 😠 učím ho, že nikto ho v živote len tak vyhrať nenechá, a on už to dobre vie...takže 1:1 😀 😀 😀 😀 ...kolienko najskor uvarím a potom upečiem.... 🙂 🙂 🙂 jasné, že je mastné, ale ja to mastné všetko dávam preč...len to čisté mäsko zjem.....od kosti mám najradšej...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Peťkovi sa teda darí....ja to tiež nemám rada...Denisko sa dneska zdrísol zo stoličky ...tiež na hlavu.....som skoro odpadla.... 😔 😔 😔 😔 ale ked on si musí zobrať stoličku na kolieskach ked ide do skrine na vrchné poličky..... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
30. mar 2012

@jacka saláma.....máš bezlepkovú? v tom prípade je to mäsko....tie zvyšné viac asi múka.....a tuk...... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
30. mar 2012

@denisenko dobre ho učíš to sa i páči.... 🙂 ......ale ani raz si ho nenechala vyhrať?...ruku na srdiečko.....
a ty si pekne nechaj zapnutý net ...keby niečo 😉 ................jasné že bezl......

moje lásočky už spinkajú..dnes boli zlatučký...hrali sa pekne....uvidíme aký budu zajtra 😉

denisenko
30. mar 2012

@jacka aj moj už spinká..... 🙂 nie, nenchávam ho vyhrať, kedysi sa na to hneval, lebo starká a tatinko ho nechajú vyhrať vždy....ale zas sa naučil poriadne sústrediť na hru, ked chce byť lepší....ja som dosť tvrdá mama 😠 vlastne, život je tvrdý, že?...už vie, že zadarmo nič nie je, plačom nič nedosiahne a len tak bez pričinenia nevyhrá...... 🙂
...ale zas ked vidím tie jeho kresby a iné výtvory, tak vždy prižmúrim obe oči, že je to krásne...... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
30. mar 2012

@denisenko dobre ho učíš do života.... 🙂 ..........nič nie je zadarmo 😉

denisenko
30. mar 2012

@jacka ...aby jedného dna chudák nebol prekvapený, že????..... 😒 ach jáj, piatok je, niekto už zas žúruje....... 😀

jacka
30. mar 2012

@denisenko idem si ja oddýchnuť......vyvaliť sa na gauč......a prepínať všetky kanále dookola pokial ma to neomrzí....... 😝 ......neuspí a nezalahnem do hajan.,....
ty si pekne oddýchni...vyspinkaj sa do chrumkava....nech ti dá Simonko pokoj...... 😵 .......a nerobí šaraptu 🙂 ...dobrúúú nocku..keby niečo...vieš čo... 😉 😉

jacka
30. mar 2012

@denisenko tak tak....... 😉

denisenko
30. mar 2012

@jacka viem, viem..... 😉 aj ty si uži ticho a klud..... 🙂 dobrú nocku zatial..... 😵

jacka
30. mar 2012

@denisenko že zatial.... 😵

jacka
30. mar 2012

mojmu mužovi sa darí......sadne do auta....a nič....naštartuje druhý krát tretí krát...nič......došiel mu aj benzín aj plyn 😀 😀 😀 😀 ..museli ho odtiahnuť na pumpu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................som hnusná čo 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre