• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
a...ešte vraj má ruku rozrezanu....vraj je to na šitie.....no uvidím ked príde :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a čo robil, že si ruku rozrezal?
30. mar 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc.
30. mar 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :slight_smile:
31. mar 2012 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a čo ten tvoj muž vystrájal???? :confused: .......ej veru, ked sa darí, tak sa darí....a vám s tým autom nejako extra... :zipper_mouth: :zipper_mouth:

žienky moje, po troch nociach som sa vyspala......hned sa cítim lepšie..... :wink: :wink: :wink: :wink:
31. mar 2012 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: ..super...hned je krajší den,že :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko
@utka neviem čo robil.....ale má to síce porezané...ale na šitie..... :sweat_smile: :wink: .....neviem.......a s tým autom...bez slov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2012 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťko mi tu chodí že ho bolí ruško..aj sme boli 3x kakušať......a nič.....dúfam že ho to prejde :frowning2:
31. mar 2012 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka och, chudatko...takto hned zrána.... :pensive: skús mu strčiť teplomer, možno...... :fearful:

no, neviem, či je ten den krajší...ked sa pozerám von z okna..... :grinning: :grinning: :grinning: ale aspon som dobila baterky, už som to potrebovala....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...mal by predsa len ten závet spísať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vymasíroval som mu bruško..postláčala ako bábätku.......a už sa aj vykakušal...tak dúfam že mu to prešlo....ani nemám nič čoby som mu dala :frowning2:

že aj ja si myslím........najlepšie všetko na mna :grinning: :grinning:

tak nekukaj z okna..... :wink: ...Nisko ešte spinká?...ako mu je....
31. mar 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved jasné, že všetko na teba..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak pekne, že Peťkovi bude lepšie..... :wink: Denisko vstal už o 6-tej.......sa bojím, že cez obed ani spať nepojde......čaká na tatinka, už len pozerá na hodiny na rúre....a do večera je ešte poriadne daleko...... :angry: tatinko mu povedal, že može na neho počkať...tak dúfam, že príde skor ako o pol noci...... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

prší, prší, len sa leje....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to dneska musím fakt do toho obchodu...... :angry:
31. mar 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko zlatíčko sa teší na tatinka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......myslíš žeby vydržal do polnoci? :wink: ....sa teda ešte načaká.....bude mať dlhý den :frowning2: :frowning2: :wink:
tu neprší........len je zamračené........nemusí pršať...chcem ísť s nimi von.............nám sa dos...lo.....čerpadlo..nemožeme kuriť....chlap v práci....huráááá :angry: :angry: ........................
31. mar 2012 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a sakra....nejako sa to na Vás lepí.... :pensive: :pensive: :pensive: to fakt poteší....a máte chladno? :confused: nám leje od rána...ja už to neriešim, keby si videla tie okná..... :confounded: :confounded: keby aspon nefučalo, nech prejdem na ten nákup....ale to ma uchytí aj s dáždnikom...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Denisko určite vydrží....... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
31. mar 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vážen vydrží.........ved hej od radosti by ani nezaspal :slight_smile: :slight_smile: ....to bude radosti :dizzy_face: :dizzy_face:

ide nám v poslednej dobe......ved ked nude zima...zakurim do kachlovej :dizzy_face: :dizzy_face: ...romatika ..praskujce drevo :grinning: :grinning:

ty teraz vobec nerieš okná............pokial nevidno von nevidno ani dnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ........určite také špinavé nie sú...neverím

deti vonku......ale nebudu dlho......fuj je tam :angry: :angry:
31. mar 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vidíš, ma nenapadlo....že ked nevidím von, tak ani nikto dnu...... :grinning: :grinning: :grinning: idem povešať prádlo, niekto ma vyhána...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: svokra dostala zoznam, šla mi nakúpiť..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no komu je lepšie, že???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko akú ty máš dobrú svokru....sa máš :slight_smile: :slight_smile:
sme sa šli trošku prejsť.........začalo poprchovať.....sme prišli na dvor...začalo svietiť slnko......super počasie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak som ich tam ešte nechala..... :slight_smile: ........aspon si v klude trošku poriadim...... :grinning: :grinning: :grinning: aj ked neviem načo.....
ozaj....Nisko má krásnu izbičku tie vláčiky sú .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ani nemám slov......superské.....tam by sa moji chlapci riadne vyvláčikovali..... :slight_smile: :wink:
31. mar 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka svokra ujde..... :wink: :wink: :wink: ...ale išli autom do Tesca, tak že nech jej napíšem, čo potrebujem...... :grinning: aj my máme toto aprílové počasie...ešte som raz umyla balkonové dvere, lebo síce Nisko stále tvrdí, že to Diego capká....ale v takej výške a otlačky prstov.......nooooooooo....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
.......a vláčiky sme už spratali, lebo zas potreboval rozložiť čosi iné...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale kludne pošli svojich sa pohrať, možu si zas vytiahnuť....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no vidíš super..... :slight_smile: ...taká pomoc :wink: ........máte zázračného diega....zachvilu to bude robiť Simonko :slight_smile: :grinning: :grinning:
no neva že ste to už spratali......bolo to pekné :slight_smile: ..teraz tam má čo?
31. mar 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...Diego s prštekmi..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...verím tomu, že za všetko potom bude mocť Simonko, už teraz sa stále na kohosi vyhovára....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....teraz sme mali rozložený piknik...celú kuchynku, všetkých mackov a plyšákov na velkej deke ...a chcel ešte aj stan, ale to som zatrhla..... :grinning: chudatko, takú malú izbu má...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ale ma dosť prekvapil, dal si akože na obrus aj fotku v rámiku...... :confused: ked som sa pýtala, že prečo, že aby to tam mal pekné.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ozaj, vy ešte chodíte spať cez obed? ....my už spíme :wink:
31. mar 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a ty čo nespinkáš???..........................to sa na to prichystaj..aj Peťko robí všetko....hlavne to zlé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Peťko chodí ...pooddychovať na hodku........a kedže Maťka nemá kto strážiť......tak nemožem ho tu nechať samého :slight_smile: ................................ved stan može mať vonku......si drsná mamina......dobré :slight_smile: :wink:

ja som napiekal čo som chcela...urobila som si pác na zajtra .....a možu prísť naši :dizzy_face:
31. mar 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved aj ja som si lahla...ale ako som správne predpokladala, Denisko len ležal a nespal.... :angry: sa mu ani nečudujem.....sme sa chvílku pohrali, poupratovali, povysávali a teraz dranká počítač.... :confounded: chcem ešte upratať balkon a potom na návštevu...o poschodie nižšie k starkej, potrebujeme nové knižky na čítanie..... :grinning: ale uvidím, strašne ma dneská ťahá bruško, hlavne na pravej strane......akoby mi tam niekto prištipol štipce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

...stan bude na balkone..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo si dala do pácu????? :confused: .....príjemné popoludnie s vašimi...isto si užijete... :wink:
31. mar 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem, sa tu vtiera, už ma celú oslintal, čo ma bozkáva...tak aspon na pol hodinku nech sa pohrá.... :wink: :wink: :wink:
31. mar 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to je malý závislák :grinning: :grinning: ....celkom sa pomamil.....nespikal?nedalo sa......tak velmi sa teší? :slight_smile: ..................moja nezávdiím ti to.....Niska si tiež asi prenášala....ja oboch....Maťka 7 dní......Peťka 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....na nervy :angry: ...........................no vidíš.....tam aj zamrzne.....ak ho neodfúkne vietor :grinning: :grinning: .................................mäsko na sviečkou ....mnam teším sa
tak ešte príd urobiť kuk.......

užila som si našich...škoda že prišli len na dve hodky...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale hlavne že prišli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a tatinko sa ozval?....budeš tu aj ked tu budetre mať tatina?.....detičky sú už po večeri......idem aj ja niečo zhltnúť...vonkuich vyfúkalo dúfam že budu dobre spinkať :slight_smile:
31. mar 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka podla smajlíkov vidím, že návšteva potešila..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my sme boli vybrať nejaké knižky, teraz som ho namočila do vane a hrá sa....tak nevidí, že koníkujem....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...sviečkovú som nejedla už sto rokov....dala by som si veru...s knedlou???, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pekné slovo, že "pomamil" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mamíííííí, zas si na koníku?????? čo hovoria baby*????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ešte sa neozval, naposledy som s ním volala na obed, bol ešte v byte, tak cez skype......ale už sa pomaly chystám, či už sú niekde aspon 100 km od Viedne.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlásili zlé počasie aj v Nemecku, tak dúfam, že ich nič nestihne..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Denisko si dal u starkej palacinky, tak neviem, či ešte bude večerať...ale možno polievku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zááááás..... :grinning: :grinning: :grinning: vám neprší???? nám celý den a ten vietor, aj keby bol zdravý, nehrozí vonku ani nos vystrčiť.......som bola len smeti vyniesť a mala som dosť...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko fúčí aj tu.........dost silný ale na dvore to tak necitiť......ale hodinka im stačila.....aj slniečko vykuklo.... :sunglasses: aspon na chvilu.....ale predobedom aj tu trošku pršalo..ale veeelmi malinko.....už je sucho..... :frowning2: ..........................................ten sa celý prepalacinkuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........nemysli na nič zlé aby si to neprivolala....určite si daju pozor.... :wink: ........................................pozdrav Niska....... :dizzy_face: .................nie knedlík som zabudla urobiť....a ani netuším či by som to aj stihla...najprv jedny rožky druhé...žehliť.......ved to poznáš.................neviem či bude zajtra stíhať :frowning2: ..uvidím..................................................potešila...ja som rada ked ku nám prídu :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje deti kukaju no počkaj...........nostalgia :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
31. mar 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...konečne som sa sem dostala a dočítala vás. My sme mali budíček o pol siedmej. Viki nejako skoro vstáva v poslednom čase. Uvarila som polievočku. Bola ma doma strihať jedna baba...Potom obed, poobede nákupy. Ale iba ja. Chlapi boli prezuť auto a vyčistiť klímu. Teraz som dopiekla muffiny. Ideme niečo večerať a môžeme ísť do postele. Ale Viki si pospal trochu v aute...tak neviem, kedy zaspí.
31. mar 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok