• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@jacka ....prepalacinkuje...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...som ho uložila spať, lebo už o pol siedmej tu driemkal na gauči...tak sme sa dohodli, že ked príde, tak ho zobudím...... :slight_smile: ja som vedela, že nevydrží...hlavne ked cez den moc nepospal..zrejme len hodinu a pol ležkal..... :angry: tatinko volal že už sú za Bratislavou, tak hádam okolo pol desiatej sú tu..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som ešte hodila teplú vanu, zmyla podlahy a schody a ked ho ešte znásilním vo dverách, možno niečo zaberie........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som optimista...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka Viki sa už možno preorientováva na školský čas..... :wink:
31. mar 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko keď chodí do škôlky, tak ho Peťo budí o siedmej...teraz vstal sám o pol...tak neviem...
veru, znásilni ho, skôr porodíš :wink:...
Pekný večer a dobrú noc.
31. mar 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka len aby to ešte stihol...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na Deniska to neplatilo vobec...... :angry: ...možno na Vikiho vplýva posun času...oneskorene..... :dizzy_face:
31. mar 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
To by spal dlho...takže posun asi nie. Na neho to nikdy nevplýval...ani keď bol malý.
Ani u Vikiho to neplatilo...tiež sa narosil 6 dní po...
31. mar 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@denisenko no ako......ešte si celá?.....čo to "znásilnenie".....pomohlo?:.................ako dorazil tatino?...aj so ho fakt zobudila?
1. apr 2012 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :slight_smile:
@jacka celá, celá...čo ja viem, či pomohlo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...Deniska sme budili, ale ten otvoril jedno oko a spinkal dalej..... :dizzy_face: takže hor sa do varenia obedu...... :slight_smile:

a najlepší prvoaprílový vtip dnes ráno........všade je bielo....snežííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2012 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......ani si nebude pamätať že ste ho budili :wink: ...................................uvidíme či pomože........ešte nie je koniec dna,že? :grinning: :grinning: ................aj ja idem variť...Maťko knedlík nechce....tak budú cestovinky.... :slight_smile:

fúúúj to fakt.......to je ale hnusný vtip :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:.......................ja ti pošlem slniečko...máme ho tu dosť...
1. apr 2012 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a u nás chumelica...nenormálna..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: a neviem, či mi neodchádza zátka, alebo len dosledok privítania????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musela som si dať vložku, lebo si to odnieslo pyžamko..... :angry:
....kolienka sa už varia, joj, to je vona...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. apr 2012 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko žeby už?..... :dizzy_face: :dizzy_face: .......ešte im stihni navariť :slight_smile:
tu je krásne.....až sa mi nechce veriť čo vravíš :frowning2:
1. apr 2012 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....my už máme asi 2cm snehu.....chápeš toto????? :confused:
1. apr 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nie.....nechápem.... :angry: ...........ani sme nie tak daleko od seba a aké iné počasie máme...........tak chytaj slniečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

deti sú už vonku........ešte uvarím cestoviny a pojdem ich strážiť :grinning:
1. apr 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka neveríš????? uveríš........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ahá.....
1. apr 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to je strašné.......vieš čo som rada že tu je slnko :wink: :wink: ........................nie je váš tatino nejaký opálený?? :wink: :sunglasses:
1. apr 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka je....slnečné Tirolsko.....sa mu smejem, že je tam jak na dovolenke..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a stále len sneží, sneží...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...pošlite nám kúsok slniečka......prosímmmmmm :dizzy_face:
1. apr 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko neviem či by som menila takú dovolenku :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ................................čo ti robia chlapi?..............tak chytááááááááááááj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...................dobehne dakedy okolo obedu...može byť?? :slight_smile: :wink: :grinning:
1. apr 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím ísť za nimi..prehadzuju susedom skaly do záhrady :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................................
1. apr 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka može byť....dakujeeeeeem..... :slight_smile: chlapi šli otravovať starkú....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ešte požehlím, a chcem isť ešte nakúpiť...potom obed...a potom.....uvidíííííííme...... :slight_smile: ...susedia majú radosť, že? pokial netriafajú do okien..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a potom pojdete spinkať :dizzy_face: :dizzy_face: ...alebo....rodiť :slight_smile: ..........ale 4.4 .2012 je tiež pekný dátum :slight_smile: ........
susedia tu nemaju dom..maju ho oproti za cestou.......takže okno nehorzí.... :grinning: :grinning: ........................................prečo neotravuju teba chlapi :dizzy_face:
1. apr 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no, ja som 16-teho...žeby som ešte počkala? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: joj, kolienko bolo fantastické....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a hádam pojdem do horúcej vane a uvidíme....... :wink:
1. apr 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko 16teho...to nemyslíš vážne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............ešte tak dlho čkať....to už budeš hádam doma aj s porodnice.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...sa teším na maličkého........ako ho budete volať..myslím tak pekne.... :slight_smile:
mne obed dnes nechutil......vymýšlam kadejaké recepty a potom to aj za to stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peťulo spinká.....Maťulo maluje...idem sa aspon vyvaliť na gauč..................................a ty......ked sa nebudeš ozývať tak chytááám paniku :dizzy_face: :grinning: :wink:
slniečko došlo.......dúfam že bez vetra :wink:
1. apr 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ešte si dám niečo sladké a idem aj ja spolu s mm vyložiť nohy...Denisko je už tiež v posteli...... :grinning: neboj, keby niečo, ešte napíšem, že odchádzam..... :wink:
1. apr 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tá sviečkova nevyšla, či si vymyslela niečo iné????
1. apr 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tá sviečková...ale našla som druhý recept........niečo s karamelom.....mala som to pekne robiť podal seba...stará klasika
Maťko ma vyhodil robiť palacinky........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........
1. apr 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to dúfam...........vo dne v noci...som tu stále :dizzy_face:
1. apr 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

@denisenko ta nič? Ale do 16-teho ďaleko, tak to hádam nieeee...
@jacka experimentuješ s jedlom? Super. :wink:
My sme mali kuracie prsíčka. Večer som ich dala do pácu. Dnes poopekala s ryžou a hranolkami.
1. apr 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to bolo naposledy....čo som pokazila dobré jedlo......................aj vy te mali fajnotku :slight_smile:

pojdeme ešte trošku von.........niežeby sa mi mi až tak chcelo......ale nech sú na čerstvom vzduchu....aspon na hodku
1. apr 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj my sme sa boli poprechádzať vonku. Teraz som ešte požehlila. Vyskúšala som moju novú žehličku. Je dobrá :wink:
1. apr 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aku si si kúpila?:....a neodfúklo vás?........
1. apr 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka http://www.obchodny-dom.sk/zehlicka-zelmer-navigator-28z022-bezova/z279605/
Neodfúklo...boli sme v lesíku na fialky, tam tak nefúkalo...
1. apr 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka vyzerá super...... :dizzy_face: ..ako sa ti s nou pracuje...........dúfam že už zajtra nebude fučať :angry: :angry:

@denisenko ..kdeže si.... :slight_smile:

detičky búvaju......idem si ja oddýchnuť....vyložiť nohy na stol......v klude kuk tv......dobrú nocku :slight_smile:
1. apr 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok