• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@jacka super sa ňou žehlí...
Len oddychuj. Dobruuuu...
1. apr 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte............
2. apr 2012 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko podaj správy..... :dizzy_face:
2. apr 2012 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak Simonko sa narodil polhoďku po polnoci,3380g a 50 cm:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
2. apr 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sakura77 tak blahoželáme tebe k tetuške a tvojej sestre želáme veľa zdravička a aj maličkemu :dizzy_face: :dizzy_face:
tak mate dalšieho fešaka v rodine :dizzy_face:
2. apr 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry baby mne to vyhodilo našu sakuru z temy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: idem jej do našej prispieť
2. apr 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura77 super.....blahoželám.....prajeme velmi vela zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...... :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo ahojte!! ......kukám, že ma už sakura ma predbehla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ja len doplním, že deni a simko sú v žilinskej nemocnici a pôrod bol na živo bez epi a trval cca 30 min :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...tak a môžem vás ísť čítať...... :sweat_smile:
2. apr 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee..
Tak @denisenko gratulujemeeee...Simonkovi prajeme veľa zdravíčka a maminke rýchle zotavenie.
Tak predsa čakal na tatinka :wink:.
2. apr 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..to mi teda dalo zabrať, kým som vás prečítala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale stihal som medzitým aj obchod :slight_smile: .......
2. apr 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....juj volala som o výsledky z výterov..a jupíííííííí žiadny streptokok sa nekoná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......
..len tuším ja chytám nejakú nádchu :cry: ..zasa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale čo sa čudujerm keď je také krásne počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no super :slight_smile: ........za 30min.....to je teda.....sila.......dobre že ja som sa vytrápila pri oboch.......ale nech....hlavne že už má po.................................................aj tak nechápem ....za 30min.....toto....ako je to možné......

super žiadny kok......a nech teba tá nádcha obíde oblukom................................aký si mala víkendík.....

šikovná si.....čítať ešte aj obchod obehuť....to ja by som polovicu vecí zabudla čo som čítala..... :pensive:
2. apr 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
2. apr 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...vieš čo?... ja som sa z toho tak potešila, že 30 min pôrod :dizzy_face: ..však simčo ju riadne vytrápil posledné týždne :frowning2: ..beťár malý :slight_smile: .......tebe koľko trvali pôrody?....
2. apr 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...len ma neprechváľ :grinning: .......dnes mám asi celkom dobrý deň, aj v hlave niečo hrká, tak sa mi dá rozmýšľať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........ako sa má auto a mužova ruka?
2. apr 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ved aj ja som rada že to mala tak rýchlo za sebou.....len to proste nechápem.....Maťka som rodila 15h........a Peťka....počkáj........bruško mi začalo tvrdnuť v utorok večer....a.......ráno som už mala kontrakcie......sme prišli okolo 8h do nemocky a narodil sa ......okolo 15.45.......asi takto to bolo.......
2. apr 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 muž ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nič mu nie je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ako deni písala......mal by mi napísať závet :grinning: .........taká som rada že to už má za sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. apr 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..víkend?....už ani neviem, že bol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...stále v jednom kole, ale už mám aspoň vygruntované :dizzy_face: :dizzy_face: ..síce balkónové okno vydržalo čisté neucapkané len asi 2 hodiny, kým lolka spala :sweat_smile: :sweat_smile: ..a ostatné okná už sú zapršané, ale ešte stále vyzerajú celkom čisto :slight_smile: ........a teraz rozmýšľam, že idem niečo upiecť.... :dizzy_face: ..nejdem vypekať veľa..lebo pssss...chudnem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...už je dolu 5 kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......a chcem ešte ďalšie......upiečiem len nejaké suché keksíky pre baby, ony aj tak krémové moc nechcú...šibači ku nám zatiaľ ešte nechodia :wink: ...tak nemám dôvod vypekať.....
2. apr 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....fuuuuuuuuuuuuuu to si mala dlhokánske pôrody :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......juj ešte že som to nezažila, ani bolesti :slight_smile:.....
2. apr 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ty si ako víkendovala???
2. apr 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a ako chudneš? Máš dietu, či???
2. apr 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..upravila som si stravu....dávam si malé porcie....raňajky normálne - chlebík s niečim, vločky v mlieku a podobne.....obed tiež normálne - polievka + druhé ale málo, ešte menej ako nakladám deťom...a potom už nepapám nič veľké..max keď baby zaspia si dám jogurt alebo čerstvú uhorku so syrom...a hlavne som odstránila z jedálnička sladkosti, keď dostanem chuť na sladké chrúmem jablko alebo niečo také sladké a večer cvičím...pijem zelený čaj alebo bylinkový (medovka, mäta, kamilky).........
2. apr 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ....a teším sa lebo výsledky už vidím na oblečení, len teraz nestratiť chuť..nezaspať na vavrínoch a pokračovať :slight_smile:
2. apr 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.....ako hľadám tak hľadám, ale neviem čo by som upiekla :confused: :confused: :confused: ......žeby medovníčky a fúkané rožky?:.......fúkané som ešte nikdy nerobila,..... :fearful:
2. apr 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 super ako sa ti to podarilo.....aké keksíky?..............mne rýchlo ubehol víkend.........detičky boli zlaté.....muž bol v práci....pohoda klídek tabáček :slight_smile:
2. apr 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aha už viem....tak nič :wink:
2. apr 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok