• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@leninka75 ahojky...a to sa ako stalo, že vybitý bzúbok???
3. apr 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ozaj, tá Kaloba by zaujímala aj mňa. Tiež som to Vikimu kúpila, len sme potom dostali od Dr, sirup, tak som mu to nedávala...
3. apr 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aká hrdinka je lilka :dizzy_face: ...vieš co, ani neviem :confused: lebo dostat lieky matkovi priamo do pusy je momentálne tazká práca :angry: má sa to brať 3x denne, ale nebrali sme to takto poctivo, lebo čo to vyplul, niekedy sme večer zabudli :pensive:
manža je po nočnej, tak nech spí :wink:
si sikovná, ked si už tooolko popiekla :dizzy_face:
3. apr 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ten spiropent poznám, dávala som ho vikinke, zdal sa mi dobrý, nám ho predpísala pediatrička, ked bola vikus chorá
3. apr 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..normálne si vybavovali účty a Lolka tresla Lilke po hube :grinning: :grinning: :grinning: ...srandujem :wink: ....v rámci hry vošla lilka loke pod ruku keď sa naťahovala pre hračku...náhoda, ale že aká fajná :grinning:

@letty86,,,juj také maličké bábo :dizzy_face:...už si pomaly ani nepamätám, že obe také boli :frowning2:......čo má Maťko nové?...
3. apr 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 dík, dúfam, že aj Vikimu konečne zaberie...
@leninka75 hahaha, že vybavovali si účty :grinning:
3. apr 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 veru, tak rýýýchlo to uteká :frowning2: malinké, ale keby som nevedela, že má dva mesiace, tak neuverím, že tolko má, keby ste videli tie líčka :grinning: :dizzy_face:
matulko je kaskadér :angry: u svokrušky si oškrel nostek, tak jemne, ale ja z neho nemožem, vkuse sa zamotká a spadne :pensive: je to také sidielko ubehané...a ked sú s vikuskou, taaak to je pohroma :grinning: sa natahujú, najnovšie ho vikuska naučila kričať, tak spolu skandujú :stuck_out_tongue_closed_eyes: a lolka sa má ako?
3. apr 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ....z Lolky okrem vybíjania zubov sa vykľula úúúžasná speváčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...stále si pospevuje spievankovo, že "la-la, la-la-la"........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....a šikuľka maminkina je to, lebo keď sa jej opýtam, že kto ti zasa nacikal alebo nakakal doplienky, tak mi povie, že "tata" a ukáže "bac-bac tata"..to akože tato dostane za to po zadku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....inak je to šidlo 1. triedy..sťahuje veci zo stola, z linky, už som našla rúru zapnutú, a fixky to jej je hoby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........
3. apr 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
.....ideme trošku von..pa
3. apr 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak nemám len ja šidlo 1.triedy doma :grinning: :grinning: to mi odlahlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...to stahovanie doverne poznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: matko je zas tanečník velký :grinning: :grinning: tancuje na všetko :grinning: a veeelmi chutne...a ked počuje tú reklamu, kde Cekovský spieva paušala, matko sa pridá, že papapa a dá tanček :dizzy_face:
tak, tak, nech to zvalí na tatíka :grinning: matko ked sa pokaká, tak povie aaaaaa, samozrejme, by som ocenila, keby to povedal pred samotným tlačením, ale to by som chcela vela :grinning: minule si aj plienočku doniesol, nech ho hned prezlečiem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Zlaté tie vaše deťúrence.
Tak ja idem domkov. Ešte sa ozvem. Papa
3. apr 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...... ste toho zas tolko popísali.....kto to má čítať :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 super.....pozdrav deni.......že sa tešíme na fotečky maličkého Simonka....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......a s tým kojením :frowning2: :frowning2: ....musí ho len riadne prikladať...inak bude mať trhlinky.....poznám :frowning2: :frowning2: .....
3. apr 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečítané...len som si to všetko nezapamätala....... :sweat_smile: :sweat_smile: ....asi by som mala začať lučtiť krížovky......troška závity oprášiť :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

šidlá tie vaše maličké......či už vlastne......velké...maličký je teraz Simonko............:dizzy_face:.........................som myslela že len moji sú také opičky........ale vidím že eeeeee.....tak som celkom rada......že ste ma v tom nenechali samú...dakujem.....:slight_smile:--......:grinning:
3. apr 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby,kolko ste toho popísali :slight_smile: ..idem vás čítať :slight_smile: :wink:
my sme sa iba pred chvílkou vrátili domkov...krááásne je vonku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: boli sme na prechádzke po meste,na koláčik,potom na nákup..došli sme domkov,hned som dala piecť mäsko...baby rovno z auta utekali do záhrady.....takže som si v klude vyložila nákup,hodila do práčky...aj kávičku som už stihla vypiť.....naobedujeme sa....a dostala som takú energy z toho slniečka,že si idem luxovať autíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: snád ma to neprejde :grinning:
3. apr 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 pozdravuj deni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@letty86 som sa nasmiala..paušalalala..diridonda :grinning: :grinning: :grinning: naša oblúbená reklama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
No dobre mi bodla tá pol dňová dovolenka. Aspoň som poupratovala, prezliekla periny...
3. apr 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Viki pozerá Bol raz jeden život...že Zrodenie... :sweat_smile: Našťastie bez otázok :wink:
3. apr 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka Bola som kuk na Mamaaja...no naposledy som tam bola ja a to v decembri 2010...
3. apr 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
s tohoto počasia.......mi asi vyskočí mozog...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........nič mi nepomáha.... :angry: :angry: :angry: .....dúfam že bude zajtra zas mrznuť....a tak nastriedačku :angry: :angry: :angry: :angry:
3. apr 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
viete čo som si všimla......že sme asi najdlhšie vydržali v spoločnom termíne......... :slight_smile: :slight_smile: .........to len tak ...aby reč nestála :grinning: :grinning:
3. apr 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka akože naša téma fičí najdlhšie???Či ako to myslíš?
3. apr 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka že waaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: perfektný účes....a ako ti svedčí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka k tomu počasiu som nechcela dať páči sa mi :wink: nejak mi to blbo skočilo :wink:
3. apr 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 díky "Broňa"
3. apr 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Hmmmmm...to som tu sama? Tak dobrú noc.
3. apr 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
4. apr 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.........

:slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face:
4. apr 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka presne tak to myslím.........aká si ty kočka....čo ti povedali doma?? :dizzy_face:
4. apr 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...

@jacka manželovi sa to veľmi nepáči...on by asi chcel dlhé vlasy...a Viki povedal, že som pekná a potom, že som smiešna...
Ale smiešna sa zdám aj sama sebe, kým si zvyknem.
4. apr 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok