• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
ahojte!!..... :slight_smile: .....kto nám potiahol to včerajšie slniečko????? :angry: :angry:

@letty86....juuuuuuuj to by som checla vidieť ako maťulko tancuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:........musí byť podarený!!.....ešte som zabudla an Lolkino obľúbené slovíčko :grinning: :grinning:....že "ne-ne"......to znamená nie...a komplet na všetko čo poviem je odpoveď ne-ne...jedine aby som jej nekrivdila, keď poviem ideme von, tak to stepuje pri dverách, kýva hlavičkou a že "a-no"...ona to tak seká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka...to čo som u teba čítala, že mrazy??!!!! :confounded:..čo si!!..už toho bolo dosť..... praj si slniečko :dizzy_face: ......

@utka ..ja si už nai heslo na mamu nepamätám :pensive: ......kočka si!! :dizzy_face: ..si mala mužovi povedať, že dlhé vlasy krátky rozum :grinning: :grinning: :grinning:

@aninka29..autíčko si zmákla??? :slight_smile:
4. apr 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..včera som popiekla..som si myslela, že paráda hotovka, môžem robiť iné..a môj drahý manžel dostal chuť na marlenku, takže ešte sa pustím do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nechce sa mi, je to prplačka...6 medových tenkých plátov :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ale zasa výsledok stojí za to :dizzy_face: ..ale rozhodla som sa, že mu urobím radosť, však čo by som pre neho neurobila :dizzy_face: ..ale upečiem len takú mini na malý plech :grinning: :grinning: :grinning: ..zasa tej radosti nemusí mať až toľko :grinning: :grinning: :grinning: ......
4. apr 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..a ešte som vám chcela toto....ako som piekla tie suché koláčiky, robila som ich v silikónových formách....a super sa mi s tým robilo..žiadne mastenie formičiek a odpadlo aj to hnusné umývanie a sušenie po pečení....môžem len odporučiť tie silikónové!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..jááááááááj tak už som si všimla, kto nám šlohol slniečko :angry: :wink: .....jacka..nevieš o tom niečo?? :wink: :grinning:
4. apr 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..kde ste sa všetky stratili?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. apr 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...stále nikto?? :confused: ..my sme sa už vrátili z vonku a ideme hajušať..a mne začína domáca šichta :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........a to bude Liluša za mnou chodiť aby som sa s ňou išla hrať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja už som tu...Idem zohriať obedík...Okolo pol tretej vyrážame po tatina a hurá do sveta...
4. apr 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..už odchádzate na prázdiny?? :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...čím to je, že Lilka si vyťahuje zásadne tie veci, ktoré sú na spodu skrine???? :angry: :angry: :angry: :angry:
4. apr 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru, prázdniny volajú :wink:...v nedeľu sme domka...ako na koni.
4. apr 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..už v nedeľu??......som myslela, že v pondelok..neva.....užite si spoločné chvíle, vikinko dúfam, že vyšibe veľa vajíčok a mašličiek na korbáč :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......a dávajte pozor na cestách!!!...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. apr 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..Lolka zaspala, tak jej idem šlohnúť z postieľky paplón a operiem ho......inak sa ku nemu nemám šancu dostať len takto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......
4. apr 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 zmáááákla :slight_smile: síce som sa zapotila,ale šlo to.......neverili by ste,čo všetko som v ňom ponachádzala :grinning: ale najviac som sa potešila kope euráčov zapadnutých pod sedadlami :grinning: :grinning: :grinning:
deti naobedované....aj vonku sme boli.........idem si ja trošku poriadiť..a netuším čo budeme robiť potom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 v nedeľu, lebo v pondelok bude šibať tu...A ďakujemeee...Ja sem ešte určite nakuknem, aj keď nebudeme doma...
Ja so včera prezliekala periny...
4. apr 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 to poteší, také zapadnuté euráčiky...
4. apr 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..to potešííííí .....pôjdete zasa von, nie??.. :slight_smile:
4. apr 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka užite si prázdniny :slight_smile: :slight_smile:
@leninka75 určite von...len neviem kam...asi len v záhrade skončíme.......a zajtra si to vynahradíme a pôjdeme niekam mimo :slight_smile:
4. apr 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ďakujemeeee...
4. apr 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc
4. apr 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ....tu sa už sviatkuje?? :grinning: :grinning:
my už kuvikujeme od šiestej...Sabke sa nechcelo hajať........a ja by som si taaak pospala
som zabudla,že mám dnes kozmetičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...po ceste si skočím ešte dokúpiť pár drobností,nech mám svätý pokoj už úplne....a určite pôjdeme niekam von.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
večer budem robiť tiramisu koláčik pre manžu :dizzy_face: ..furt si niečo vymyslí :grinning: .....
5. apr 2012 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte......

keby ste len vedeli čo sa mi včera stalo...teda nie mne osobne.......sme boli vonku a cez plot vidím na cestu.....tam som videla troch cigánov.....a jedného bieleho :wink: ..chlapca(mohli mať asi tak 8-9 r)......ako niečo kecaju.......potom si jeden cigoš od neho niečo vzal.....dal do tašky.......vravím mužovi.....tam sa deje niečo zlé..............zachvilu som sa tam šla ku z novu ...a už ho začínali biť......hroza......sasrani jedny čierny.........tak som na nich nahúkala.............chuda dieťa.....čoby sa stalo dalej..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: ...ktovie čo rodičia vedia čo sa deje.............som si predstavila žeby sa to mohlo stať mojim deťom......ako ich ochránim .........ked príde jedna hnusná zberba....... :angry: :angry: :angry: ................
5. apr 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme trošku von.........pekne síce nie je.....ale neva....... :grinning: :grinning:
5. apr 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!......

@jacka .....fúha, to mohlo zle dopadnúť :frowning2: :angry: .......toho chlapca poznáš?....nie som rasista, ale cigoši sú staršná pliaga..len na nich doplácame.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Lilka si vymyslela super obed ...varené zemiaky v šupke :grinning: :grinning: :grinning: ...aké jednoduché varenie :dizzy_face:
5. apr 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie nepoznám...........ja tiež nie som....ale je to pliaga.......a my sa ich bojíme...tak sa tu rozťahuju ...dobre že sú v menšine.........na mars.... :angry: :angry:
fajnučký obedík........škoda len že mne to Maťko nechce :frowning2:
čo ideš piecť.....

ozaj ......zabudla som ja dávam tip do dnes :grinning: :grinning:

vieme niečo o deni????
5. apr 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem ho zavolať papušať........a potom do hajan...... :slight_smile: :slight_smile: .......
5. apr 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ......
5. apr 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..oni žijú u vás v dedine???? :angry: ..maťko je v škôlke?....nemajú prázdniny?...
5. apr 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prší :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....zasa som musela riešiť toho blba čo je mojím svokrom :angry: :angry: :angry:..debiiiiil začal motorovou pílou rezať drevo pod spálňovým oknom a Lolku som práve uložila :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: ..ja už nemám na neho pekného slova, stále robí také veci, že sa rozum zastavuje :angry: :angry: :angry:
5. apr 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok