• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
@leninka75 nevieš čo je s deni???......

@leninka75 krása..... poteší :angry: :angry: :angry: .............aj si mu niečo povedala....ja už by som asi vybuchla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................nie nemaju prázdniny :slight_smile: .....chcela by som pre neho prišla ako pre posledného........ale nehrozí.... :wink: .......................žijú...

@aninka29 pekne :frowning2:
5. apr 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je už asi víkend...alebo čo......ideme sa nachystať ...............nejak sa tu zatiahlo......dúfam že nezmokneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ešte prídem..... :grinning: :grinning:
5. apr 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no paráda...už prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie.....leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je po...... :grinning: :grinning:
5. apr 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj u nás je už po :slight_smile: ...len dokedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 starší ludia musia robiť prieky.....to by nebolo ono :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: ...ja to mám taky tak...akurát,že je to môj ocino....ale ked naňho pekne zhúknem tak hned skončí :grinning: ...akurát na diliho suseda zhúknuť nemôžem...a ten robí prieky nonstop :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. apr 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jasné, že som mu debilovi povedala..a odpoveď ?!!..uškrnul sa a pokrčil plecami :angry:..to keď som videla, radšej som išla preč, lebo to by som už do neho niečo praštila :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no pekne, dážď na východe a v strede :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takže môžeme čakať aj my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka..v nemocke asi nemá nič nové :grinning:......zajtra by mali byť doma :dizzy_face:

..pôjdem ešte rýchlo von..pa
5. apr 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...veru sa nám pokazilo počasie.Hmmm...
5. apr 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!..a to čo tu sú už sviatky??? :fearful: :grinning:
6. apr 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja neviem či je to tým počasím, ale deti sú dnes už od rána také, žeby som ich najradšej predala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...........
6. apr 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....písala som deni, takže už balí a poobede ju tu máme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile: u nás je typické aprílové počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chvílu slnko,chvílu dážd a chvílu vietor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prajem Vám krásne prežitie Veľkonočných sviatkov....dievčatám veľa vody,chlapcom veľa čokoládových a peniažkových výslužiek a chlapom samoška veľa vodky..alebo hrušky,alebo hocičoho :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tešíííííme :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ..ahoj! :wink: ..už máte doma tatina?...
6. apr 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ahoj :slight_smile: tatino príde až niekedy v noci
6. apr 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
aj ja vam prajem kráááásne velkonočné sviatky v kruhu rodinky, pekne si ich užite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.....idem na tie marlenkovské pláty..držte palce....
6. apr 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bambule, ja len takto v skratke...už sme doma, huráááááá...Simonko je krásny, moc sa nevyspíme, lebo robí zásadne nočné žury..... :grinning: porod bol celkom fajn, hlavne rýchlo a personál pomáhal..... :wink: ešte napíšem, teraz idem obedovať..niečo lepšie ako nemocničnú stravu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ..no vitaj čerstvá duo - mamča!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......je nááádherný!!!.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........takže nočné žúrky pokračujú :frowning2: :wink: ..ale však ty ho naučíš po kostole hvízdať :grinning: :grinning: .......dobre sa napapkaj a uži si aj tú kávičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......
6. apr 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ahooooooj.................ten je prekrásny..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuky.....cmuky.......len sa napapaj a daj vedieť......čo a ako a prečo a tak :slight_smile:
6. apr 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....

@leninka75 ako sa ti pieklo?....... :slight_smile: .......aj ja mávam také stavy.........hlavne ked sú neznesitelné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......my sme boli na nákupe.......tam sme nahali majlant......ale čo aj to treba..... :wink: ..stále neviem čo mám navariť na obed .......ale ved hladom neumrieme............................a ja neviem čo mi je stále by som spala....a spala..........včera sme tu mali búrky.....asi tri...aj s krúopami......nešiel ani prúd..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aj vám krásne sviatky.....

aj všetkým herečkám ......aj vela vody :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...hercom vela vajíčok a euráčikov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. apr 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte..Krásnu Veľkú noc prajeme aj my.
@denisenko vitaj,Simonko je krásny...Tfuj-tfuj...
@jacka aj tu boli 3 burky...to bude asi tým,že sme od seba 2km :grinning:
6. apr 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
no čavte, čavte jacka, utka :slight_smile:

@jacka ..vieš ako sa mi pieklo??? ..na p..d :angry: :angry: :confounded: :confounded: ......hnusné cesto, furt sa trhalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........o tých búrkach u vás som veru počula v telke, som si hneď na teba spomenula.......a čo ste nakupovali??....potraviny??.....my sme mali rybky, však je pôst....
6. apr 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..nebude tá spavosť počasím??:...neboj ťa chlapi o chvíľku preberú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič lúčim sa..prajem krásne sviatky, veľa vodičky, aby sme bolo celý rok zdravé......šibačom veľa vajíčok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...eurá neprajem lebo to sa mi nepáči :wink: ......paaaaaaaaaa
6. apr 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Viki si už visibal 40€,ja to celkom aj uznávam...aspoň mu za to kúpime niečo rozumné,čo bude ako školák potrebovať...On aj tak vezme cokiny a prasule dá vždy nám...
6. apr 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vitaj, dvojmama :wink:
Simonko je taaaaaaky krásny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok