• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. októbra 2017 
@denisenko nie nie...žiadne sviatkovanie :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka sviatkovanie?umyla som podlahy v celom byte, upratala polku bordela po chlapoch, vyluxovala schody, vyklepala rezne na zajtra....to si mala na mysli? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko áno presne tak.......ešte koláč a šalát si zabudla..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................ako sa má Simonko?..ozaj ako ho budete volať?.....Simko?....Simčo?.....Simi?.....či kadejako :slight_smile:
a ty čo neoddychuješ?....ha....vraj žena po porode sa cíti akoby bežala 4Okm v kuse....takže...nohy na stol..alebo šup do postele :slight_smile:
7. apr 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jasné...včera sme prišli od svokrovcov k našim. Zajtra ideme domov...
7. apr 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka zákusky kúpil tatinko až až....a šalát ja nejem, Denisko tiež nie a ak bude mať tatinko chuť, pojde si pren k mame..... :wink: ...a vybavené..... :grinning: voláme ho na všetky sposoby, ktoré si spomenula..... :grinning: podla toho, čo robí.... :grinning: a k tomu behu....ja som v tom prípade starý trenovaný maratonec, takže nejaký porod ma nemože rozhádzať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..čo si napiekla tým svojim?Denisko už vyoblieval a vyšibal polku príbuzenstva, taký bol spokojný..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka taký predlžený víkend dobre padne, že?
7. apr 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

@denisenko tak si si trošku zabehala......a život ide dalej či ako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................aku ste mali noc.... :slight_smile: ...........napiekal som koláčik jahodový zo želatinou a šlahačkou......a jahody vyberaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka sa nabeháte :slight_smile:
8. apr 2012 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka to je v pohode...však naši sú od svokrovcov vzdialení 60km. A do BA je to už pohodička, odkedy je R1.
@denisenko veru, dobre to padne...ja mám dovolenku aj v utorok...
8. apr 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
ale sa nám rozfúkalo :angry: my sme boli u mamky, teraz drobec spí a my oddychujeme :dizzy_face:
8. apr 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ahoj..........ako bolo?.......spinká?....a večer kedy zalahne.......ešte dva krát ho dávaš?....a ako sa máte.....čo nové......... :dizzy_face:
veru rozfúkalo...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dobre schladilo........cez den len 4st :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............................
8. apr 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka teraz dlhšie trvá cesta od svokrovcov k vašim :wink: :wink: :grinning: :wink: .........................veru....super cesta že ju už otvorili :slight_smile:
8. apr 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. apr 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no...skoro...
8. apr 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

@utka :wink:
9. apr 2012 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Tak ako? Baby vyvoňané???
9. apr 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
krásne velkonočné sviatky Vám želám...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@utka vyvonané????? skor vykúpané...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka no...zabehli sme sa.....lenže do polnoci bývame hore....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: hm, dobrotku si im napiekla..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ta maminina bezlepková torta vraj mala velký úspech.....musím jej povedať, nech mi napíše recept, pošlem ti...... :wink: Denisko šiel s tatinkom von na záhradku, tak som sa dostala aj tu, lebo inak to moc nejde.... :angry: :angry: inak ...Simonko spí 4 hodiny, potom je 4-5 hodín hore, potom zas spí 4 hodiny a potom zas 5 hodín hore....no parááááááda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak super, keď vykúpané. Mňa ráno moji chlapi tiež vykúpali...šla som do obchodu, ešte spali a keď som sa vrátila, už ma čakali s vodou... :grinning:
A v noci ako spinká Simonko?
Viki stále kašle :frowning2: a aj soplí :frowning2:...
9. apr 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko len pýtaj.....ja budem rada každému novému bezl. receptu :slight_smile: .....................to má maličký riadnu výdrž.....niekoho mi pripomína :pensive: .......................si teda riadne užiješ?....a od pol noci spinká....... :frowning2: .....dúfam že sa mu to upraví :zipper_mouth:

@utka ja som bola len tak decentne mokrá.........akurát som sa ráno prezliekala z pyžama ked sa na mna vrhli takže sa to dalo :grinning: :grinning: :grinning: ......................Maťko vytešený ô..každého chcel polievať :dizzy_face:

idem ešte pochystať veci zajtra do školky................pokupať ich a do hajan.....dnešný den mi ako rýchlo ubehol :wink: :slight_smile:
9. apr 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
My sme sa boli poprechádzať s Vikim. Super bolo. Slniečko...Viki zajtra ešte nejde do škôlky a v stredu uvidím. Ja musím ísť zajtra na kožné. Povyahdzovali sa mi také červené fľaky po tele a hrozne to svrbí...Možno z jedla, len neviem z akého :frowning2:...Mám to už vyše týždňa a je to stále horšie...
9. apr 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....... :slight_smile:
10. apr 2012 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...my cakame na koznom a je pred nami 12 ludi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. apr 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! ...
10. apr 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
halo, halo... :slight_smile: drobček podriemkáva, chlapi šli vrtať studnu na záhradu, tak som si ukradla chvílku..... :wink: ale že 55 upozornení....to kto má stíhať...... :confused: :grinning:

@utka na kožnom? to poteší......12 ludí...to je aj na dva dni...... :angry:
@jacka včera sa stal zázrak....Simonka som učičíkala o 21-tej, potom sme šli spať....do 23.15.....pocuckal,a zalahol....do 3.40...potom zas pocuckal, dotlačil flaškou a spal do 5.55.....keby mu to chcelo ostať.... :dizzy_face: ale je to velký hladoš, líčka ma už ako syslík...aj ked mamina má málo mliečka,ale snaží sa, ťahá.......potom má za odmenu aj flašu....klasický chlap..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Denisko je doma ešte celý týžden, vy ste v školke?
@leninka75 3 baby doma...vykúpané poriadne????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tých 12 ľudí stihol vybaviť za 1,5 hodiny :wink:...
Boli sme aj u obvodnej s Vikim. Dostal pamycon, lebo má zaké hnusné sopliská. Ale dýchanie má čisté, tak mu mám dávať len to, čo som mu dávala, tie vitamíny + Tymiánový sirup, čo som mu včera uvarila. V piatok mám prísť zase, nech ho popočúva. Ja som si ešte predĺžila dovolenku do konca týždňa. Tak dúfam, že bude za tých pár dní fit!
10. apr 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A kde ste všetky???
10. apr 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko super tak nech mu to vydrží :dizzy_face: :dizzy_face: ............ešte máte tatinka doma?.....kedy ide Nisko do školky?

@utka veru nejak je tu smutno :confused: :confused:
11. apr 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čo taká stručná včera :confused:
11. apr 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. apr 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! ......vysvetlite mi, že prečo stále tak nenormálne duje :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko..my sme vykúpané tak decentne :grinning: :grinning: :grinning:, ale povedala som, že tatino musí začať baby trénovať, teda minimálne Lilušu, Lolka sa rehlila, ale Lilka :stuck_out_tongue_closed_eyes:...môj ujo zobral do poldecáka teplú vodu a to jej pomaličky vylial na tričko :slight_smile:...ste mali vidieť ten hurónsky rev :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded:......

@jacka...otrasný deň včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:....za celý deň raz pišťala jedna, potom druhá alebo be naraz..Lilka ak 10x nespadla tak ani raz, len som s adivila, že čo stále robí, či sa jej nohy zapletajú či čo...Lolka jak by dal..to isté...raz sa vystrela komplet celá ešte aj ruky natiahla dopredu :grinning: jak superman.....a skončilo to s odretým nosom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....fakt hnusný deň včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......dúfam, že dnes bude lepšie....... a ty ako? ..... tiež si moc nepokecala :confused:
11. apr 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..ako ste spinkali?.....a ako bráškovia?? :slight_smile: ...ozaj dobre sme ťa zbalili do nemocky? :grinning: ...nič ti nechýbalo??...iank som ti chcela, že na podporu tvorby mliečka je jedno homeo neviem presne ako sa to volá sú to malé biele guličky v takej zelenej tube...v lekárni by vedeli..mne to pomohlo keď došla laktačná kríza........
11. apr 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok