Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
7. apr 2012
@denisenko nie nie...žiadne sviatkovanie 😃 😃 😃
denisenko
7. apr 2012
@jacka sviatkovanie?umyla som podlahy v celom byte, upratala polku bordela po chlapoch, vyluxovala schody, vyklepala rezne na zajtra....to si mala na mysli? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
7. apr 2012
@denisenko áno presne tak.......ešte koláč a šalát si zabudla..... 😃 😃 😃 😃 .................ako sa má Simonko?..ozaj ako ho budete volať?.....Simko?....Simčo?.....Simi?.....či kadejako 🙂
a ty čo neoddychuješ?....ha....vraj žena po porode sa cíti akoby bežala 4Okm v kuse....takže...nohy na stol..alebo šup do postele 🙂
utka
7. apr 2012
@denisenko jasné...včera sme prišli od svokrovcov k našim. Zajtra ideme domov...
denisenko
7. apr 2012
@jacka zákusky kúpil tatinko až až....a šalát ja nejem, Denisko tiež nie a ak bude mať tatinko chuť, pojde si pren k mame..... 😉 ...a vybavené..... 😃 voláme ho na všetky sposoby, ktoré si spomenula..... 😃 podla toho, čo robí.... 😃 a k tomu behu....ja som v tom prípade starý trenovaný maratonec, takže nejaký porod ma nemože rozhádzať...... 😃 😃 😃 😃 😃 ..čo si napiekla tým svojim?Denisko už vyoblieval a vyšibal polku príbuzenstva, taký bol spokojný..... 😃 😃 😃 😃
denisenko
7. apr 2012
@utka taký predlžený víkend dobre padne, že?
jacka
8. apr 2012
ahojte......

@denisenko tak si si trošku zabehala......a život ide dalej či ako 😃 😃 😃 😃 ..............................aku ste mali noc.... 🙂 ...........napiekal som koláčik jahodový zo želatinou a šlahačkou......a jahody vyberaju :-p

@utka sa nabeháte 🙂
utka
8. apr 2012
@jacka to je v pohode...však naši sú od svokrovcov vzdialení 60km. A do BA je to už pohodička, odkedy je R1.
@denisenko veru, dobre to padne...ja mám dovolenku aj v utorok...
letty86
8. apr 2012
ahojte 😉
ale sa nám rozfúkalo ]-( my sme boli u mamky, teraz drobec spí a my oddychujeme x-)
jacka
8. apr 2012
@letty86 ahoj..........ako bolo?.......spinká?....a večer kedy zalahne.......ešte dva krát ho dávaš?....a ako sa máte.....čo nové......... x-)
veru rozfúkalo...... :-p :-p :-p a dobre schladilo........cez den len 4st :-p .............................
jacka
8. apr 2012
@utka teraz dlhšie trvá cesta od svokrovcov k vašim 😉 😉 😃 😉 .........................veru....super cesta že ju už otvorili 🙂
jacka
8. apr 2012
🙂 😉 😎 x-) |-|
utka
8. apr 2012
@jacka no...skoro...
jacka
9. apr 2012
ahojte 🙂

@utka 😉
utka
9. apr 2012
Ahojte...
Tak ako? Baby vyvoňané???
denisenko
9. apr 2012
krásne velkonočné sviatky Vám želám...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@utka vyvonané????? skor vykúpané...... :-p :-p :-p :-p :-p

@jacka no...zabehli sme sa.....lenže do polnoci bývame hore....... :-p :-p :-p :-p :-p |-| hm, dobrotku si im napiekla..... 🙂 🙂 🙂 ta maminina bezlepková torta vraj mala velký úspech.....musím jej povedať, nech mi napíše recept, pošlem ti...... 😉 Denisko šiel s tatinkom von na záhradku, tak som sa dostala aj tu, lebo inak to moc nejde.... ]-( ]-( inak ...Simonko spí 4 hodiny, potom je 4-5 hodín hore, potom zas spí 4 hodiny a potom zas 5 hodín hore....no parááááááda :-p :-p :-p :-p :-p :-p
utka
9. apr 2012
@denisenko tak super, keď vykúpané. Mňa ráno moji chlapi tiež vykúpali...šla som do obchodu, ešte spali a keď som sa vrátila, už ma čakali s vodou... 😃
A v noci ako spinká Simonko?
Viki stále kašle 😞 a aj soplí 😞...
jacka
9. apr 2012
@denisenko len pýtaj.....ja budem rada každému novému bezl. receptu 🙂 .....................to má maličký riadnu výdrž.....niekoho mi pripomína |-| .......................si teda riadne užiješ?....a od pol noci spinká....... 😞 .....dúfam že sa mu to upraví :-x

@utka ja som bola len tak decentne mokrá.........akurát som sa ráno prezliekala z pyžama ked sa na mna vrhli takže sa to dalo 😃 😃 😃 ......................Maťko vytešený ô..každého chcel polievať x-)

idem ešte pochystať veci zajtra do školky................pokupať ich a do hajan.....dnešný den mi ako rýchlo ubehol 😉 🙂
utka
9. apr 2012
My sme sa boli poprechádzať s Vikim. Super bolo. Slniečko...Viki zajtra ešte nejde do škôlky a v stredu uvidím. Ja musím ísť zajtra na kožné. Povyahdzovali sa mi také červené fľaky po tele a hrozne to svrbí...Možno z jedla, len neviem z akého 😞...Mám to už vyše týždňa a je to stále horšie...
jacka
10. apr 2012
ahojte....... 🙂
utka
10. apr 2012
Ahojte...my cakame na koznom a je pred nami 12 ludi :-p
leninka75
10. apr 2012
ahojte!! ...
denisenko
10. apr 2012
halo, halo... 🙂 drobček podriemkáva, chlapi šli vrtať studnu na záhradu, tak som si ukradla chvílku..... 😉 ale že 55 upozornení....to kto má stíhať...... =-) 😃

@utka na kožnom? to poteší......12 ludí...to je aj na dva dni...... ]-(
@jacka včera sa stal zázrak....Simonka som učičíkala o 21-tej, potom sme šli spať....do 23.15.....pocuckal,a zalahol....do 3.40...potom zas pocuckal, dotlačil flaškou a spal do 5.55.....keby mu to chcelo ostať.... x-) ale je to velký hladoš, líčka ma už ako syslík...aj ked mamina má málo mliečka,ale snaží sa, ťahá.......potom má za odmenu aj flašu....klasický chlap..... x-) x-) x-) x-) Denisko je doma ešte celý týžden, vy ste v školke?
@leninka75 3 baby doma...vykúpané poriadne????? 😃 😃 😃 😃
utka
10. apr 2012
@denisenko tých 12 ľudí stihol vybaviť za 1,5 hodiny 😉...
Boli sme aj u obvodnej s Vikim. Dostal pamycon, lebo má zaké hnusné sopliská. Ale dýchanie má čisté, tak mu mám dávať len to, čo som mu dávala, tie vitamíny + Tymiánový sirup, čo som mu včera uvarila. V piatok mám prísť zase, nech ho popočúva. Ja som si ešte predĺžila dovolenku do konca týždňa. Tak dúfam, že bude za tých pár dní fit!
utka
10. apr 2012
A kde ste všetky???
jacka
11. apr 2012
ahojte..... 😎 😎

@denisenko super tak nech mu to vydrží x-) x-) ............ešte máte tatinka doma?.....kedy ide Nisko do školky?

@utka veru nejak je tu smutno =-) =-)
jacka
11. apr 2012
@leninka75 čo taká stručná včera =-)
jacka
11. apr 2012
😎 🙂 =-)
leninka75
11. apr 2012
ahojte!! ......vysvetlite mi, že prečo stále tak nenormálne duje ]-( :-p

@denisenko..my sme vykúpané tak decentne 😃 😃 😃, ale povedala som, že tatino musí začať baby trénovať, teda minimálne Lilušu, Lolka sa rehlila, ale Lilka :-p...môj ujo zobral do poldecáka teplú vodu a to jej pomaličky vylial na tričko 🙂...ste mali vidieť ten hurónsky rev :-p :-p :-p :-p ]-( ]-( :-S :-S :-S......

@jacka...otrasný deň včera :-p....za celý deň raz pišťala jedna, potom druhá alebo be naraz..Lilka ak 10x nespadla tak ani raz, len som s adivila, že čo stále robí, či sa jej nohy zapletajú či čo...Lolka jak by dal..to isté...raz sa vystrela komplet celá ešte aj ruky natiahla dopredu 😃 jak superman.....a skončilo to s odretým nosom :-p :-p :-p .....fakt hnusný deň včera :-p .......dúfam, že dnes bude lepšie....... a ty ako? ..... tiež si moc nepokecala =-)
leninka75
11. apr 2012
@denisenko ..ako ste spinkali?.....a ako bráškovia?? 🙂 ...ozaj dobre sme ťa zbalili do nemocky? 😃 ...nič ti nechýbalo??...iank som ti chcela, že na podporu tvorby mliečka je jedno homeo neviem presne ako sa to volá sú to malé biele guličky v takej zelenej tube...v lekárni by vedeli..mne to pomohlo keď došla laktačná kríza........