• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@leninka75...sa nerob, že tam nie si....vidím ťa...... :grinning:
16. apr 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!......

@utka...moja múdra svokra by ti povedala, že tie hlieny mu idú z hlavy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:..........príjemný pracovný deň! :wink:

@jacka..jaaj taký dobrý obed :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...ale mne sa podarilo, zatĺkané rezne obložené slaninkou a cibuľou a tak ešte zapečené + zemiaková kaša + uhorkový šalát :dizzy_face: :dizzy_face:...u vás je fakt :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:??? :confused: :confused: :cry: :cry:......u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko......počuj a nedala si si ty nejakú guaranu, že si tak frčala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.........sa niskovi nečudujem, že sa mu nechcelo :frowning2:..to presne aj Lilka robila, keď sem mali čerstvo doma Lolku :slight_smile:..........dúfam, že mu také dobručké spinkanie vydrží čo najdlhšie :slight_smile:
16. apr 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ty čo si IC - čko??.....že si taká rýchla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......však nestihnem dopísať a už som odhalená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..neeeeeeeeee.....ja som Pendolino........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako? Lolka šla do školky? :wink:
16. apr 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 že guarana.... :grinning: :grinning: ..netreba, stačí vidieť ten bordel a do toho sa ohlási návšteva....a fičííííme, nech ma neohovárajú...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko neboj nič...vypil dosť.....inak by si ešte pýtal......hladoško :dizzy_face: :dizzy_face: ......len nech spinká......aspon narastie.......akú kávičku piješ?....ja som nepila pokial som kojila.....akurát tak sem tam meltu.........takže len kojíš?......posielaš mu to super najlepšie čo mu možeš dať :dizzy_face: :wink:
16. apr 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
to čo toto........ :confused: :confused: :confused: :confused: ani nestihnem šmurknuť a aha ich...ako sa rozkecali..... :grinning: :grinning:
16. apr 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ved aj ja som si dala Caro.... :wink: pijem len jednu normálnu ráno.....inak by ma strašne bolela hlava, takže radšej jedna káva, čo neškodí, ako tabletky od bolesti hlavy..... :slight_smile: snažíme sa, snažíme, len neviem, či to má dosť :confused: čo robíte, že tam takmer vždy máte slniečko???? máte tám hore nejaké známosti???, :grinning:
16. apr 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko slniečko už niekto čmajzol....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale aspon je jasno.......ale mokro..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................však pošlem ak budeš poslúchať :grinning: :grinning: :grinning:
o hlave mi ani nevrav.....brrrr.......veru radšej kafčo ako tbl.......čo si si dávala.....
16. apr 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a ked ťa mám na dráte....tá fotka s trpaslíkom bola iba pre mna... :angry: a ty si ju dala každému :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. apr 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kde si leni??
16. apr 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ... veru išla :slight_smile: .. včera nás ukecala na také nechutne ružové baleríny, tak si ich dnes brala do škôlky ako prezúvky...takže išla celkom OK :grinning: :grinning: :grinning:

..dievčatá som naučila Lolku robiť grimasy, škoda, že to nemôžete vidieť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....poviem lolke "zaksichti sa" už dáva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....
16. apr 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..kuuuuk .....pomóc prečo som taká pomalá :frowning2:
16. apr 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...včera som dala prádlo na balkón na sušiak, ráno kuknem v akom je stave a skoro ma piclo......samá sadza :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......
16. apr 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ale pre tebe bola špeciálne.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ved hod foto..., nech sa potešíme v tomto upršanom dni.... :wink:
16. apr 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no paráda.....takže možeš prať znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........poteší :angry: :angry: ...........to bude tým že je pondelok.....ja som musela urobiť Peťkovi zem.kašu......nechcel knedlík.......a robila som ju hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................ozaj ...má 15kg :dizzy_face:
tak aspon nafoť.....ak sa bude dať.......nech sa poteším :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a ty sa ako opakuješ,????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
@leninka75 ja som pre istotu ten sušiak včera nechala vnútri...a dobre som urobila, lebo nedela poobede, vonku fajn, tak sused pálil niečo na záhrade....v nedelu..a farár....tak to už fakt možu všetci..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
@denisenko tak beriem späť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jo jo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved to sa nesmie páliť.........tu sa susedia navzájom udávaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tá kaša či Peťko????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka kto by udal farára, že áno????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................jasné že kaša :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko ja :grinning: :grinning: :grinning: ..........................................asi nikto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
@jacka ...a potom že ju robíš hodinu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nehovorme o jedle, už som mala dva krát ranajky a raz desiatu a stále mám na niečo chuť...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dám si ešte jogurt.... :sweat_smile:
16. apr 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..........ty sa chod len pekne najesť...na tebe to aj tak nevidno..daj si niečo sladké......nech má Simonko fajné mliečko..... :slight_smile:
16. apr 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..jej pošli aj sem nejakých udávačov :dizzy_face: ...máme jedných fajných susedov, všetko pália vonku a stále......zatiaľ som nenabrala odvahu ich bonznúť ale ja to raz príde :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko..tebe je tuším ľúto za tým bruškom :wink: :wink:
16. apr 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok