Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
16. apr 2012

@leninka75...sa nerob, že tam nie si....vidím ťa...... 😀

leninka75
16. apr 2012

ránečko!!......

@utka...moja múdra svokra by ti povedala, že tie hlieny mu idú z hlavy 😅 😅 😅..........príjemný pracovný deň! 😉

@jacka..jaaj taký dobrý obed 😵 😵 😵...ale mne sa podarilo, zatĺkané rezne obložené slaninkou a cibuľou a tak ešte zapečené + zemiaková kaša + uhorkový šalát 😵 😵...u vás je fakt 😎 😎 😎 😎??? 😕 😕 😢 😢......u nás 😝 😝 😝

@denisenko......počuj a nedala si si ty nejakú guaranu, že si tak frčala 😀 😀 😀 😀.........sa niskovi nečudujem, že sa mu nechcelo ☹..to presne aj Lilka robila, keď sem mali čerstvo doma Lolku 🙂..........dúfam, že mu také dobručké spinkanie vydrží čo najdlhšie 🙂

leninka75
16. apr 2012

@denisenko ... 😀 😀 😀 😀 😀 ....ty čo si IC - čko??.....že si taká rýchla 😀 😀 😀 😀 .......však nestihnem dopísať a už som odhalená 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. apr 2012

@leninka75 ..neeeeeeeeee.....ja som Pendolino........ 😀 😀 😀 😀 ako? Lolka šla do školky? 😉

denisenko
16. apr 2012

@leninka75 že guarana.... 😀 😀 ..netreba, stačí vidieť ten bordel a do toho sa ohlási návšteva....a fičííííme, nech ma neohovárajú...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. apr 2012

@denisenko neboj nič...vypil dosť.....inak by si ešte pýtal......hladoško 😵 😵 ......len nech spinká......aspon narastie.......akú kávičku piješ?....ja som nepila pokial som kojila.....akurát tak sem tam meltu.........takže len kojíš?......posielaš mu to super najlepšie čo mu možeš dať 😵 😉

jacka
16. apr 2012

to čo toto........ 😕 😕 😕 😕 ani nestihnem šmurknuť a aha ich...ako sa rozkecali..... 😀 😀

denisenko
16. apr 2012

@jacka ved aj ja som si dala Caro.... 😉 pijem len jednu normálnu ráno.....inak by ma strašne bolela hlava, takže radšej jedna káva, čo neškodí, ako tabletky od bolesti hlavy..... 🙂 snažíme sa, snažíme, len neviem, či to má dosť 😕 čo robíte, že tam takmer vždy máte slniečko???? máte tám hore nejaké známosti???, 😀

jacka
16. apr 2012

@denisenko slniečko už niekto čmajzol....... 😝 ...ale aspon je jasno.......ale mokro..... 😝 ...................však pošlem ak budeš poslúchať 😀 😀 😀
o hlave mi ani nevrav.....brrrr.......veru radšej kafčo ako tbl.......čo si si dávala.....

jacka
16. apr 2012

@denisenko a ked ťa mám na dráte....tá fotka s trpaslíkom bola iba pre mna... 😠 a ty si ju dala každému 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

jacka
16. apr 2012

kde si leni??

leninka75
16. apr 2012

@denisenko ... veru išla 🙂 .. včera nás ukecala na také nechutne ružové baleríny, tak si ich dnes brala do škôlky ako prezúvky...takže išla celkom OK 😀 😀 😀

..dievčatá som naučila Lolku robiť grimasy, škoda, že to nemôžete vidieť 😵 😵 😵 .....poviem lolke "zaksichti sa" už dáva 😀 😀 😀 😀 😀 .....

leninka75
16. apr 2012

@jacka ..kuuuuk .....pomóc prečo som taká pomalá ☹

leninka75
16. apr 2012

...včera som dala prádlo na balkón na sušiak, ráno kuknem v akom je stave a skoro ma piclo......samá sadza 😠 😠 😠 ☹ ☹ 😝 😝 😝 ......

denisenko
16. apr 2012

@jacka ale pre tebe bola špeciálne.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
16. apr 2012

@leninka75 ved hod foto..., nech sa potešíme v tomto upršanom dni.... 😉

jacka
16. apr 2012

@leninka75 no paráda.....takže možeš prať znovu 😝 😝 .........poteší 😠 😠 ...........to bude tým že je pondelok.....ja som musela urobiť Peťkovi zem.kašu......nechcel knedlík.......a robila som ju hodinu 😝 .........................ozaj ...má 15kg 😵
tak aspon nafoť.....ak sa bude dať.......nech sa poteším 😵 😵

jacka
16. apr 2012

@denisenko a ty sa ako opakuješ,????? 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

denisenko
16. apr 2012

@leninka75 ja som pre istotu ten sušiak včera nechala vnútri...a dobre som urobila, lebo nedela poobede, vonku fajn, tak sused pálil niečo na záhrade....v nedelu..a farár....tak to už fakt možu všetci..... 😝 😝 😔

jacka
16. apr 2012

@denisenko tak beriem späť 😵 😵 😵

denisenko
16. apr 2012

@jacka jo jo.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. apr 2012

@denisenko ved to sa nesmie páliť.........tu sa susedia navzájom udávaju 😝 😝

denisenko
16. apr 2012

@jacka tá kaša či Peťko????? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. apr 2012

@jacka kto by udal farára, že áno????? 😝

jacka
16. apr 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................jasné že kaša 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. apr 2012

@denisenko ja 😀 😀 😀 ..........................................asi nikto 😝 😠 😠

denisenko
16. apr 2012

@jacka ...a potom že ju robíš hodinu..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...nehovorme o jedle, už som mala dva krát ranajky a raz desiatu a stále mám na niečo chuť...... 😝

denisenko
16. apr 2012

dám si ešte jogurt.... 😅

jacka
16. apr 2012

@denisenko ..........ty sa chod len pekne najesť...na tebe to aj tak nevidno..daj si niečo sladké......nech má Simonko fajné mliečko..... 🙂

leninka75
16. apr 2012

@jacka ..jej pošli aj sem nejakých udávačov 😵 ...máme jedných fajných susedov, všetko pália vonku a stále......zatiaľ som nenabrala odvahu ich bonznúť ale ja to raz príde 😀 😀 😀

@denisenko..tebe je tuším ľúto za tým bruškom 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre