• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
@denisenko ..tak to si dobre tuho zaspala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......prišiel princ a zobudil ťa sladkou pusinkou?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko...no môže byť, že cigánske princezné :grinning: :grinning: :grinning:........však dnes vek nehrá ulohu :wink:.....mňa to len tak zaujalo, že či by si ešte chcela.........
17. apr 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko presne o tomto som sa rozprávala z jednou mamičkou....či sú takéto malé deti na to pripravené...............a ja pochybujem žeby šiel.........aj keby bol zdravý-...................len je to všetko padnuté na hlavu.....tak do školy nie....ale preč z domu to už áno...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pošli slniečko....u nás je zamračené :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
17. apr 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
viete čo...nestíham vás čítať........už mi aj tak chytila polievka....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak neskor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
17. apr 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 princ??? nie, šoková terapia.....najlepšia na prebratie do života.... :pensive: :grinning: ....možno, keby to bolo s takým odstupom ako teraz tak aj hej,. dve už odrastené.... :slight_smile: ale moc si po zdravotnej stránke netrúfam..... :pensive:
@jacka posielam, chyť skor ako ho niekto po ceste ukradne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja si tiež myslím, že na pár dní preč a s cudzími ľudmi...to asi pre tie detské dušičky bohviečo nie je..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
17. apr 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka @denisenko..veru súhlasím a keď si predstavím Lilku, ktorá nechce ani o poschodie nižšie spať u babky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....tak škola v prírode nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....ja si netrúfam hlavne kôli duševnému zdraviu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..jaj kuchárečka naša a akú varíš?? :wink:
17. apr 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Ale ste toho popísali...
@jacka nooo, má s kým byť tento týždeň. Na budúci neviem čo vymyslíme...
@leninka75 ďakujeme. Dúfam, že sa rýchlo vylieči, lebo sa to veru už nekonečne dlho ťahalo. Asi idem hľadať novú lekárku pre Vikiho.
17. apr 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko som rada že aj ty si moj človek :slight_smile: .........................ja som Peťka najskor natieral modrou indulovou.....lebo sa šupal ako had....potom olejčekom...ten bol na .....figu......a tá nivea murobí zatial naj.....a aký má Denisko?
17. apr 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 robila som šošovicovu........a zapekala cestoviny......
17. apr 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 perfektná je.....pokaldík....aká je už veliká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...len stahuj......čakáááám :wink:
17. apr 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prečo sa bránite tretiemu bábätku?????, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka myslíš že pomože? :confused:
@jacka Denisko má teraz to talianske mlieko, je super...hned sa vstrebe a človek sa po nom neškriabe....odskúšala som ho aj na sebe..... :wink: my sme používali na tvár lipobase, lebo je mastný...ale nejako na ekzem nepomohlo..... :confounded:
@leninka75 ....a tak ešte máš pár rokov čas na rozmyslenie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka my čakáme na teba.....pekne po poradí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka šošovicu kyslú? :confused:
17. apr 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čokeby sme teraz šli od konca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kyslu..mnam-.........Maťko ju nelubi.......Peťko zje......ked to su také dve opice......jeden zje to ....druhý zas iné....aby som im chystala na desatoro............ale ...bohužial...budu hladný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko to ja toto vobec nepoznám....... :pensive: ..aj má nejaku alergiu?....lebo ja som si čítala na fore o atop. ekzéme....a celkom by tam aj Peťko spadal.....keby mal ekzém :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak ti pošlem mojho na večeru...on kyslú šošovicu može jesť aj týžden v kuse...... :slight_smile:....Deniskovi testy na alergie vyšli negatívne, takže len atopický ekzem...... :frowning2:
17. apr 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko pošli......mám jej kopec :slight_smile: ..............................ved to je dobre že LEN?...nie? :confused: :confused: ja sa v tom nevyznám :pensive:

ideme von....Peťko už je tam......zas bude celý mokrý a zablatený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....pošlem, pošlem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...."LEN"...je vždy lepšie.... :grinning:

odvaha, do toho blata..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..potom dávaš celé dieťa do práčky, či len veci???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja....požehliť, kým Simčo podriemkava.......caro dopité, pizza dojedená...hor sa pracovať..... :grinning:
17. apr 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......normálne mi robíš chute na pizzu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............ozaj a vybavuješ si tie peniažky pri narodení dieťaťa?....
17. apr 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ....sklamem ťa...všetko som "zožrala"..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: peniažky až ked bude mať 28 dní, skor mi to nikto z pediatrov nepotvrdí..... :pensive: jáááj, niekto sa už jeduje.....zas jesť..... :grinning: ja už som po obede, upratané, požehlené, tak podme cicíkovať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
som sa načítala :grinning:

@leninka75
@denisenko
@jacka jaaaj a to som len ja dala viki do skoly prírody?Mám sa cítiť blbo :confused: :grinning: :grinning: :pensive: :pensive: No hlavne uvidíme, čo z toho bude :angry: vraj to nie je isté či pôjdu, lebo akčné učitelky vybrali Tatry a majú nejaký problém, tak to riešia :confused: po ostatné roky chodievali len tu blízko Ke, tak sa učitelkám zrejme žiadala zmena, ked vybrali niečo iné :confounded: tak som zvedavá

Ja biodermu tiež nepoužívam, ja som verná nivee a úplne zbožnujem sebamed :dizzy_face: mne to tak vonia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ked natieram matka, tak musím aj seba :grinning: a obcas aj vikinka je tým vymastená...ale ju natieram Excipialom z lekárne, lebo má tiež suchú pokožku a to jej spraví najlepšie
17. apr 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 nie..aj aninka písala raz dávno že ju dá.....ale ved ty ju poznáš najlepšie či to zvládne.....nikto iný :wink: .....................dobrý je sebamed?.......aj nad tým som rozmýšlala...len sa bojím že sa mi s toho začne šúpať :pensive: :frowning2:
kde si bola táááák dlho...ked si nebola tu? :slight_smile:
17. apr 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .......jasné že šiel celý :grinning: :grinning: :grinning: .....ešte sa perie :grinning: :grinning: :grinning: .........trošku sme zmokli tak s dielo dokonalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrá zima je vonku......brrrr......ešte aj vietor do toho....sa vyspinkáme a pojdem kúriť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to budeme asi do nekonečna a ešte dlhšie :angry: :angry:
17. apr 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ani mne to nechcela potvrdiť dr......ani jedne den pred tým...že čokeby niečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no nie som si istá, že aninka dáva :wink: tusím to prischlo len mne :wink: :grinning:
nám sebamed vyhovuje, nikto sa nešúpea tá vôna :dizzy_face: ...a neskúšala si ten mnou písaný excipial u lipolotio? ten používa vikinka, lebo má dosť suchú pokožku, je aj na predpis, vtedy sa málinko dopláca....skús sa nam opýtat mudry, predpisat ho môže pediatrička, kožná a alergologička
bola som u mamky a potom doma...a bol doma aj manža :wink: tak to radšej pomenej :wink: a ked sme samy, tak môzem tukat iba ked matulko spí :wink: ked má vidi pri počítači, tahá mysku a hneeed musím pústat pesničky :sweat_smile:
17. apr 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka čo či pomôže? Iná lekárka?
17. apr 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok