Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
16. jún 2009

ahoj ivanečka 🙂
leni mi ani nepripomínaj zuby 😒 ma strašne bolia už ani neviem ktorý 😢 ........moja zubárka je na dovolenke.ešte šťastie, že manža má tiež suprovú zubárku,tak sa na mňa včera kukla.Mám strašne zapálené ďasná 😢 .
Mamky u svieti slnko a nenormálne dusno je 😝 ...........obedík sa robí idem ešte vytrieť podlahy a padla 🙂

leninka75
16. jún 2009

ahoj ivi!! 🙂 ..........aj u nás už svieti a je teplúčko!!! 🙂

leninka75
16. jún 2009

zuby to je hnusná bolesť!!! ☹ ....mali by sme byť ako žraloci, keď zabolí vytrhnúť a nech narastie nový, aby bolo čím žuť!!! 😀 😀 😀 .......aninka a neskúsiš na ďasná kamistad gel???......to je taký "všehochuť" gél, aj malej som ho dávala, keď jej rástli zúbky, aj sebe na hrče na jazyku a muž si to tiež dáva na ďasná 😉 ......... čo dobrúčké si nakoniec uvarila???.........daj nech si poslintám 😝 😝 😝 , pomaly sa blíži mrcha a ja by som zožrala aj vola........ 😀 😀 😀

aninka29
16. jún 2009

leni dávam si gél ale prd pomáha 😝 aj repíkom si masírujem a tiež prd pomáha 😝 ...........ale presne to isté som mala aj keď som čakala Simonku 😒
ja som robila zapekané šampiňóny 😉 mňamky mňamky 🙂

aninka29
16. jún 2009

idem si oddýchnuť 😔 som hotová 🙄 som to trošku prehnala s upratovaním a teraz ma strašne bolí chrbátik 😢 ...........idem sa vystrieť 😵

jacka
16. jún 2009

kuk......... 😉

jacka
16. jún 2009

ivanečka si pekne pokecala so sebou...a zdrhla 🙂

leni...domáce mliečko...to sa s tou zafarbenou vodou čo predávaju v obchode ako mlieko nedá porovnat 😉

ani...len oddychuj...ja som chcela včera..ale Matko ani za svet..a teraz zas spinká ked ja som prebratá...no..vo mne človek nevyzná 😉

tak ste ma aj vy s tým stanom prehovorili...videla som v dráčiku domček....ale zas muž chce taký ozajstný detský...tak nech sa.. 😠 ...len nech čosi kupi... 😀

oliinka
16. jún 2009

🙂 🙂 ahojte,no malý mi pomaly ale iste zaspáva,takže mám tak cca 2 hodky preseba.no mi máme na dvore takého psíka,bud to je pieskovisko alebo to može byť i bazénik,malý je v stane skoro stane prelieza z jedného do druhé cez tunel a tak,je to dobrá vecička 😉 .babule chcem sa spýtať.malému preťahujem cikulku a ide to tak do trištvrte niekedy viac a niekedy menej,ale dneska mal červené ustie močovej rury čo mu nato mám dať?zčoho to je

jacka
16. jún 2009

už máme po spánku...pojdeme na vzduch 😉 ..........hurááááááááááááá 😉

utka
16. jún 2009

Ahojte!
U nás je vonku celkom pekne. Ráno síce pršalo, ale už nie je ani mokro...
Boli sme na novom ihrisku, tak sme sa zabavili 😉.
Aj Viki dostane od švagrinej na narodeninky stan. Mali v Kauflande. Vraj nejaký Mackový Poohový.

leninka75
16. jún 2009

jacka, od kedy si matejkovi začala dávať kravové mlieko???.......nikdy nepil umelé??....viem, že si dlho kojila a potom ste hupsli rovno na kravové?.......pýtam sa lebo všade strašia s alergiami na živočíšne bielkoviny.... 😠

utka
16. jún 2009

leni, ja som Vikiho kojila do 16.mesiacov a potom som prešla hneď na kravské a v pohode 😉.

utka
16. jún 2009

No otrasné počasie...Dnes nepôjdeme von ☹.

jacka
16. jún 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeee....u nás je 😎 😎 😎

leninka...no ja som Matkovi začala jogurty dávat od pol roka...ale to zjedol len pár lyžičiek.....ale mlieko začal pit(myslím kravské) len pred rokom...nechcel...tak som nenutila...ale ani velmi teraz nevypije........a umele sme nikdy nekupovali.....ani by som to nevedela uvarit..či ako sa to používa....

a ak má dostat alergiu tak ju može dostat aj po troch rokoch..... 😉

idem chystat večeru...som ako vlčica 😀

utka
16. jún 2009

Ahoj jacka!
A čo dobrého bude na večeru?

jacka
16. jún 2009

utka to čo vždy ....čo dom dal..... 😉 ale sme už po...chlebík s paštekov a papriku 😉 ..idem mi bruško puknut 😝

a vy?????

utka
16. jún 2009

jacka, ja to volám, "Čo chladnička dala" 😀

jacka
16. jún 2009

utka 😀 😀 😀 ...špajza nie??? 😀 😀 😀

utka
16. jún 2009

No my sme mali kaizerky s masielkom a zeleninkou a Viki si ešte dal šunku plnenú Bambinom 😝

siwike25
autor
16. jún 2009

Awojte herečky,ako???
Jacka pekneeeeeeeee velke bruško 😀 😀 😀 😉 😉
My sme maly polievku,cerstvo robenu a štrudlu,mnaaaaaaaaaamky mnam 😀 😀

utka
16. jún 2009

siwi ahoooj!!!
Akú štrúdľu?

siwike25
autor
16. jún 2009

Mamina teraz piekla,višnovo-makovu a struhankovo-višnovu, 😀 😀 😀 😀 .Moje dieta spi už od 19-30h huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,dneska nechcel spat pobede a booool straaaaaaaaaašne zly 😠 😠 😉

aninka29
16. jún 2009

aj my sme tuuuuuuuuuuu 🙂
okupkané,napapané 😵

jacka ty čo nekričíš, že máš foto brušula 😠 😠 😠 ja sa neviem dočkať a ty ticho 😝 ............joj krásne bruško,origoš chlapčiatko 😵 😵 😵 aj pupok vystrčený 🙂

my sme boli v meste,chcela som si kúpiť nejaké šatky,no poviem vám,vyskúšala som milion osemsto šiat,ale vo všetkých som vyzerala ako jaternica spojená s klobásou a slaninou 😝 proste des 😠 ..............tak som si chcela kúpiť nejaké kraťasy alebo ja už neviem čo........lenže mojmu manžovi už začalo to moje mrnčanie liezť na nervy,tak som to vzdala,lebo som nemala chuť na ofučanca 😝 .....však to poznáte 😀
ale zohnala som tú plážovú mušlu 😵 😵 😵 je velikáááááááááááá 😵 😵 😵 a bola super cena,akurát tá farba 😝 ,ale nevadí...........a Simke som kúpila krásny slamený klobúčik 😵 a samozrejme bábiku 😉

siwike25
autor
16. jún 2009

Utka prečo tie vikričniky??????? 😒 😒

aninka29
16. jún 2009

mňam štrudla 🙂 🙂 .....aj ja zajtra ASI niečo upečiem 😉 .....mali sme ísť do hungary,ale nejde sa,lebo o desiatej idem ku zubárke 😝 pre istotu ma chce vidieť 😒

siwike25
autor
16. jún 2009

Ja aninka awoj,nahodou si velmy pekne tehotnaaaaaaaaaaa,mne sa pačiš,heheeh 😀 😀
No ta štrudla bola velmy dobra 😀 😀

aninka29
16. jún 2009

mamky lúčim sa 😉 ......ideme si umyť zúbky a hajať 😔
dobrú nocku 🙂

aninka29
16. jún 2009

siwi cmuky cmuky cmuk 😵 😵 😵 😉 ...pa pa 🙂

siwike25
autor
16. jún 2009

aninka dobru noc a zajtra daj vediet ako si dopadla u zubara,oky??pa paaaaaaa

utka
16. jún 2009

siwi, to len tak...tie !!!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre