• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
@leninka75 to čo je???? :confused: :confused: :confused:
19. apr 2012 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ahoj.............u nás viac menej provokuje Peťko.......Maťko si to nedá a je ohen na streche :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............................tak pevné nervy :wink: :wink: .........škoda že vonku nie je krajšie...... :frowning2:
19. apr 2012 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...ani sa nepýtaj!!!..také ráno už dávno nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Liluša má zasa problém chodiť do škôlky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ja už neviem...keď sa opýtam na škôlku povie, že je tam dobre, že tam všeličo robia, že jej nikto nerobí zle..proste všetko je OK!.....len zasa reve, že tam nechce ísť :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2012 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka...a ďakujem za info! :slight_smile:...som myslela, že je to ďalej.........
19. apr 2012 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 možno má len také prechodné obdobie...........či už ju to dlhšie drží :frowning2: :frowning2:
19. apr 2012 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...od narodenia :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2012 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
...nejako sa mi dnes nič nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
19. apr 2012 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
.. a ešte aj muž ma naplašil :confounded: .....najskôr prišiel s tým, že ide zasa na 2 týždne do Kórei. :frowning2: .....a na druhý deň, že nemusí ísť :slight_smile:...to mi odľahlo, ste museli počuť ten buch, ako mi kameň zo srdca spadol :grinning:
19. apr 2012 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 ale.....to hádam nie.......... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ani mne nie......doteraz som varila obed........čo už zvykne mávať.......treba mi ísť s Peťkom von.......sa musím premocť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ved my sme počuli rachot.......ešte mi aj Peťko vraví že bum :slight_smile: :grinning: :grinning:
19. apr 2012 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka .....našťastie nemusím variť :dizzy_face: ..mám kapustu od včera :slight_smile: .... ty si čo dobré varila?......
19. apr 2012 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ..Lolka je strčená v skrinke pod umývadlom a strašné vzdychy idú odtiaľ :slight_smile: ..tak sa jej pýtam "Lolka kakáš?"....a zo skrinky také blažené "aňo" :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2012 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
musím ísť......
19. apr 2012 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..len bežkaj :wink: .....
19. apr 2012 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...
@leninka75
@jacka , ja viem, že to nebolo tak myslené...ja to chápem, ale hrozne ma tie choroby ubíjajú a už sa pomaly ani neviem z ničoho tešiť. Vy tu máte už iné témy. Hlavne, keď už máte dve detičky.
19. apr 2012 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka .ahoj! :slight_smile: ....ako Viki zabáva babinu, aby sa nenudila? :wink: .....von asi nemôžu, či?..
19. apr 2012 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka hlavne nech mi povie čo im varí.....ja som takáááááá zúúúfalá s toho.....že až :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leninka75 moj muž slvoíčko...či čo to je....ČI......nemože ani vystáť...takže ked ho chcem vytočiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2012 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka ale ved mi rozoberáme aj aké su naše neznesitelné.......a drzé..........a tiež čo uvariť......kedy periem...vešiame....žehlíme ....varíme.......a tak......chápeš ma??? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2012 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@utka vieš o tom že aj mlieko velmi zahlienuje....skus ho vynechať....na pár dní
19. apr 2012 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 ony sa nikdy nenudia...svokra si môže v kľude lúštiť krížovky, alebo pozerať svoje relácie. Viki sa vie pekne prehrať aj sám. Alebo sa hrajú spolu na lekárov, na obchod a tak.
@jacka kto čo varí? Svokra? Nič...ja im nachystám a oni papajú :wink:. JA viem, že preberáte aj rôzne témy. A viem aj o mlieku a Viki neje a nepije teraz nič mliečne. Už asi tak 3 týždne...
19. apr 2012 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 von môžu ísť. Na takú hodinku kľudnej chôdze...čo sa s Viktorkom veľmi nedarí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Zajtra idú na kontrolu, tak som zvedavá...
19. apr 2012 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ....to "či-kanie" ani ja nemám moc rada :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......používam to minimálne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......no daj tipa čo ideme zajtra variť, ja som tiež bezradná :frowning2:

@utka..keď sa hrajú na doktorov, tak kto je pacient? :slight_smile:
19. apr 2012 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 som sa musela kuk čo to je či-kanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..mala by som sa dať liečiť :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................no...varila som brokoli polievku.....a granadír.....však iné ma nič nenapadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....dúfam že aspon na tri dni.....lebo moje zúfalstvo je veliké :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka teba som myslela čo im varíš................veru tá kludná chodza nai u nás nič nehovorí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
19. apr 2012 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka to ide svokra s ním.....či muž :confused:
19. apr 2012 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa picnem s toho dieťata.....už je vyspatý :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2012 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ide s ním muž. V pondelok mali ešte z nedele, v utorok som im doniesla z roboty mäsko na smotane s haluškami a na včera a dnes majú paradajkovú polievočku a pečené kuracie stehná s ryžou. A túším im zostane aj na zajtra, aj keď tri dni jesť to isté...neviem...
Len dúfam, že nebudeme musieť ešte chodiť aj budúci týždeň na kontrolu, lebo ho chceme nechať u našich. Svokra nemôže prísť. No som zvedavá. Včera nekašľal, ale dnes keď som im volala, tak že kašle :frowning2:.
19. apr 2012 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka to maju fajnotku......mnam......ja som chcela niečo bezmäsité...............aj moji budu jesť tri dni..ak ostane......síce to ošomrú...ale čo už.......budú hladný :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idete ho tam zaviesť či prídu pre neho?........aj ja som zvedavá....držím palce nech to vyjde podla plánu.....to už ako dlho má kašel?
19. apr 2012 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..to si dobrúčko navarila!! :dizzy_face: ......a koľko spinkal? :frowning2:

@utka..môžem ešte na ten Červený Kameň?.... možno si spomenieš...dá sa ísť autom až ku hradu, či sa šlape?...:
19. apr 2012 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
.....ideme sa s Lilkou naobedovať...príídem :slight_smile:
19. apr 2012 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 vy chcete na červený kamen?????...... :wink: ................ty čo ideš variť?.......

30min :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2012 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 dobrú chuť :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2012 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok