Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. apr 2012

@denisenko kdeže si nám dneska bola....... 😵

denisenko
19. apr 2012

halo, halo....
tak..pasy vybavené....som tam bolavyše hodiny, kým sa nám podarilo prebrať Simonka zo spania tak, aby mal otvorené oči....len plakal, plakal a oči na sto zámkov..... 😠 chudatko, sme ho vytrápili...ale zas teraz mi to vracia...nechce spať.... 😔
@leninka75 nie, ja pas ne ám...tak bude mať aj drobček svoj...a nakoniec tá fotka celkom pekne vyšla, tetula sa snažila 😀 😀
@jacka..no, že si konečne hodila aj foto tých tvojich fešákov... 😵 😵 😵 😵 😵 sladkí su..... 😵 😵 😵

denisenko
19. apr 2012

@jacka už vieš, kde som bola? 😀 potom rýchlo obed, čičíkať uplakané dieťa....teraz obedujem... 😢 😢 😢 😢 😢

jacka
19. apr 2012

@denisenko dakujem dakujem....robím čo možem 😀 😀 😀
už viem...aj som zabudla že ste šli na pasové...... 😔 ....

moje zlato ste ho vytrápili.....pokladík.....................hádam ešte dnes bude spinkať.......aj vám dobrú chut 🙂 🙂

jacka
19. apr 2012

dneska na nás slniečko kašle zvysoka...... 😝 😝

denisenko
19. apr 2012

@jacka no, teraz sa tvári že drieme...pokým mi leží na ruke.....aj by som si šla dešte doložiť krokety, ale zrejme ho položím, tak bude cirkus Humberto.... 😔 😔 a Denisko spinká, nechcem aby sa zobudil.... 😨

denisenko
19. apr 2012

@jacka aj na nás...ale je teplo a neprší, tak može byť...... 😉 som chcela ísť po obede s Deniskom vyskúšať kolieskové korčule, už do nich dorástol...... 😀

denisenko
19. apr 2012

@leninka75 s tou školkou...u nás taky tak....dneska nebol, a že ani zajtra nejde...no to určite..... 😠 ja neviem, čo majú proti..... 😔

denisenko
19. apr 2012

dobrú noc..... 😵 😵 😵

jacka
19. apr 2012

@denisenko dobrúúúúú 🙂

@denisenko čo mám ja povedať.....prvý v školke aby sme pre neho prišli ako samý posledný 😠 ☹

jacka
19. apr 2012

@denisenko ..........u nás nie je ani bohvie ako teplo......sa vrátime zo školky a ideme zas kúriť 😝
Maťkovi idú nohy od seba.,.....ako to robíš že ti stojí na korčuliach

jacka
19. apr 2012

ideme sa nachytať a padááááme.......či letíme 🙂 ...zatial pa

leninka75
19. apr 2012

@denisenko ....chúďatko malé takto ho vytrápiť fotením ☹ .......ja by som tak rada chodila do škôlky 😀 ..ach jo keby to šlo ☹ ...

@jacka..myslíme rovnaký Červený Kameň ten pri BA?:......ja vôbec neviem čo zajtra variť 😕 😝...som myslela, že tvarohové knedličky len neviem ako sa robia...musím nájsť recept...

denisenko
19. apr 2012

nechal ma spať 15 minút..... 😝 😝 😝 😝
@jacka ved my ešte len ideme tie korčule skúšať, lebo ich má už druhý rok, ale boli väčšie, tak sme to nechali na "potom" 😅 😅
@leninka75 jaaaj....vymeníme si to s tými našimi nespokojencami na jeden den a potom zistia, aké je super chodiť do školky.... 😠 😠 😠 😠

leninka75
19. apr 2012

@denisenko ..beriem aj na dlhšie 🙂 ...

..ideme von pokiaľ neprší..vyzerá to kadejako 😖 ....pa

denisenko
19. apr 2012

tak Simonko so mnou dobra vybabral....pocuckal a zaspal a spí doteraz...a ty mama, rob si čo chceš.... 😀 aspon som si navarila obed na zajtra..... 😠 len sa nepýtajte , že čo.....zapražkovú polievku...už mi idú hore krkom.... 😝 😝 😝 😝 a cestovinky so zeleninou...ved vitamíny musia byť..... 😀
@leninka75 myslím, že tým našim "velkáčom" by stačila taká výmena aj na polhodinu 😀 😀 😀 😀

jacka
19. apr 2012

@denisenko ...........tie polievky ti nezávidím.........ale sem tam si urob zmenu......... 😉 ...............ako ti ide kojenie?.....maličkému chutí?..... 😵

aj ste boli korčulovať?..............................................vidíte ja s tou školkou nemám problém..zatial....... 😉

utka
19. apr 2012

@jacka ideme my, lebo v sobotu je mecheche-ochutnávka vína.
@leninka75 parkovisko je skoro pred bránami...takže nem šlapanie...

denisenko
19. apr 2012

@jacka korčulovať sme neboli, lebo Simonko spal do pol piatej..... 😅 😅 😅 😅 potom kúpanie, ale Denisko sa bol hrať v piesku......ešte vonku som ho musela celého vyprášiť, ja nechápem, ako može byť nakomplet zalepený od piesku..... 😝 😝 😝 😝 😝 všetko rovno do práčky, aj tenisky..... 😔 ....šťastná žena, že nemusíš každé ráno bojovať s tým, že niekto robí všetko preto, len aby nemusel do školky...... 😅 ...mliečko...hm, ani ja neviem, ale cucká, neplače, len dosť kaká..ale to sa hádam ešte spraví....veľa papá, vela kaká a ...no, mohol by aj viac pribrať 😔 aspon mne sa tak zdá... 😠 ale vyzerá byť spokojný, neplače, tak hádam je to v poriadku 😕

denisenko
19. apr 2012

@utka jej, ty sa máš...zas mecheche..... 😀 ale my ti doprajeme, že? 😵 😵 😵 😵

jacka
19. apr 2012

@utka .....tak si užite mecheche..........svokru idete zajtra zaviesť?.....

@denisenko veru doprajeme 😵 ....aspon nech si dá aj za nás 😉

jacka
19. apr 2012

@denisenko --........................škoda že ste neboli....som chcela vedieť ako mu to ide..........tak inokedy 😉
piesok......brrr....ešte aj v slipoch.......a aj ked operieš pančušky tak piesok je na nohách z druhej strany.......nechápem to...... 😝 ...............................bud rada že kaká...........horšie by to bolo naopak.........prebaluješ ho aj v noci?........ja som oboch do troch mes......potom akoby by uťalo...... 😉 tak maličkému chutí.......mliečko....... 😵 😵 .................................................som rada že Maťulo rád chodí do školky.....aj teraz večer mi povedal aby som ho ráno zobudila aby tam bol ako prvý..............................aj rozmýšlam či mu je somnou dobre ked chce byť tam ☹

utka
19. apr 2012

@denisenko
@jacka ďakujemeee...snáď sa troški zabavíme. Svokru berieme cestou domov...

jacka
19. apr 2012

@utka aspon trošku vypnete.........užite si..... 🙂

konečne je dnešný den viac menej za nami.......nejaký bol prapodivný..... 😝

dobrú nocku....pekné sníčky.... 😵

utka
19. apr 2012

@jacka ďakujeme.
Dobrú nôcku.

jacka
20. apr 2012

ahojte......

@letty86 ...Marcelkovi všetučko najlepšie.........vela zdravíčka......šťastíčka....a kopec lásky.......posielame cmuk 😵 😵 😵 😵

jacka
20. apr 2012

u nás to vyzerá ako na jesen.......všade hmla 😝 😝 😝

leninka75
20. apr 2012

ránečko!!!... 😎 😎 😎 😎 😎.......konečne ráno bez stresu 😵 , práčka frčí, pes nakŕmený, krásny deň pred nami..teda spoň dúfam...

@letty86.....pripájam sa k blahoželaniu a prajem Marcelkovi všetko najlepšie k meninkám, hlavne aby zdravíčko poslúchalo a všetky baby posielame obrovskú pusinku!!!..cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk!! 😵 😵 😵

leninka75
20. apr 2012

@utka ..tak prajem príjemný víkend 😵 😵 😵

@jacka..no veru ja si na teba vždy spomeniem aké si mala mindráky keď mal Maťko nastúpiť do škôlky ☹..a aha nakoniec chodí najlepšie z našich detičiek 😵 😵 😵 😵

leninka75
20. apr 2012

...moje dieťa včera sadlo na bicykel na išlo 😵 😵 😵 😅 😅 🙂 🙂 🙂 ........sme s mužom zostali stáť s otvorenými ústami 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre