• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. septembra 2017 
@leninka75 a ktorá....staršia?..........mne Peťko na bicykel nechcel...behá popri nom :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................................................že až je to nepochopitelné ako mu je tam dobre......ani doma nechce byť :wink: toto keby mi niekto povedal pred nástupom do školky tak ho vysmejem
20. apr 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurá slniečko.......... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

leni ....ty máš akú dobrú náladičku dneska.........pošli kus :wink:
20. apr 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..staršia :slight_smile: .....Maťko behá už dávno :dizzy_face: :dizzy_face: .....u dievčat je to asi neskoršie, ale som rada, že konečne sa odvážila a jazdí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....len musíme kúpiť prilbu, stará už je malá :unamused:
20. apr 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..však som ti už poslala :slight_smile: ........celkom dobrú :slight_smile: ...so včerajškom sa to nedá porovnať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........som zvedavá kto mi ju dnes pokazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......tipujem svokru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........čaká ma trošku rozbehaný víkend, tak v hlave plánujem jedlo........a vychádza mi to na kurča s ryžou, to sa dá jesť aj studené :slight_smile:.....zajtra ráno idem ku kaderníčke,potom rýchlo domov upratať...Lilka chce ísť na Považský hrad, to neviem neviem....a v nedeľu hneď ráno frčíme do Nitry na Gardéniu..takže domov sa dostaneme asi až večer.........
20. apr 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..Lolka si napchala asi 30 okrúhlych magnetiek za tričko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ale už bez pomocných...nie?-......Lolka je ešte v kočíku?.....
hlavne cez víkedn nezabudni aj dýchať.......budete ho mať pestrý....mi len domka..muž ide zas do roboty......ale neva.....zvládneme to aj bez neho......len ench je pekne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. apr 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 sa nezdá.......Lilka je v školke?....aké ste mali ráno?
9h ...možeme padať.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka ..no veru bez pomocných, preto sa vytešujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........s Lolkou chodím na prechádzky pešo, aspoň sa unaví a dobre spinká :slight_smile: ..ale do Nitry berieme kočík, hlavne kôli spodnému košíku, nech nemusím brať ruksak na chrbát :wink: .....Lilka je v škôlke a asi ku nám dnes dotrepe všetky deti kuknúť na Trixa :grinning: ...idem nachystať nejaké cukríky.......a pôjdem tiež von..už je 13 st. v tieni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......bude teplúčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
.......občas je bez toho chlapa aj celkom OK..len aby to zasa nebolo moc často :wink: ..padáme :sunglasses:
20. apr 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..,
@letty86 aj ja sa pripájam ku gratuláciám :wink:.
Konečne piatok.
Na kontrole dopadli tak, že ešte do piatku musí papať ATB, ale už je to vraj oveľa lepšie. Takže Vikinko zostáva teda u našich.
20. apr 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75
@utka krásny víkendík...užite si...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj vám všetkým krásny víkend!!!
20. apr 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: ja tu dnes ani nie som.... :frowning2: ale len takto narýchlo, pokým je zas Nisko v piesku..... :grinning: mali sme desnú noc, zas...večer sa poriadne nenaje, a potom každú hodinku ma budí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavne že papká.... :sweat_smile: a konečne som sa dostala odmeny za moje nervy s reklamáciou sedačky, poslal som im písomne sťažnosť, že mi to prvý krát neuznal výrobca, a telefonát k nim na reklamačné bol podobný...dnes prišiel ujom spísal nový protokol, zobral sedačku a donesie opravenú-....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ale to musí človek najskor narobiť bordel kade tade.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@letty86 aj my sa pripájame k gratulácii, hlavne nech ste zdravučký....to je naj... :dizzy_face:
@leninka76 aj Lilke blahoželáme...odvážna žena, len nech jej to vydrží...rýchlo utekajte kúpiť novú prilbu, hlava musí byť v bezpečí...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka veru, aj ja si pamätám aké to bolo ked mali ísť do školky a tuším jediný, kto by u vás plakal, ked treba ísť ...je maminka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: neboj, isto mu je s tebou dobre....ale asi je len viac spoločenský.... :grinning: :grinning: :grinning:
@utka už oslavujete????? Vikimu držím palčeky, nech sa z toho všetkého rýchlo dostane.....

pekný víkend...ani neviem či zajtra prídem, lebo ak bude škaredo tak ma Nisko isto k PC nepustí....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka
@leninka75
@utka
@denisenko dakujem, kočky, ste zlatučké :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to viete, že je riadne vybozkaný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My sme dnes boli s vikinkou na preventívke u mudry, nebola ani v školke, lebo sme boli objednaní na 11tu. tak všetko o.k., vikus meria 117 cm a váži 22 kg :wink: a potom mini oslava a išlo sa von, bolo krásne :sunglasses:
Tatík zajtra robí, takže ideme k mamke, vikinka už išla dnes, my s matkom ideme zajtra...tak tu zajtra nebudem, ale v nedelu prídem...pekný víkend :wink:
20. apr 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte......

@denisenko veru aj ja som plakala.......a budem aj pri Peťkovi...........ale to ho radšej zanesie muž...... :wink:

@letty86 ......má peknú váhu...skoro ako my...... :wink: dobre ju chováš :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: ....

tak si aj vy užite víkend....ja tu budem asi sama viesť monology......pekný víkend :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2012 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurá....prší.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :unamused:
21. apr 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Aj tu je škaredo :frowning2:. Ešte neoslavujeme, zábava začne až večer.
21. apr 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ahoj.....som rada že si ma tu nenechala samú.... :slight_smile: ..............................do večera hádam prestane pršať.... :wink:
21. apr 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja som tu vždy... :wink:.
U nás už svieti slnko. Ja robím knedle na zajtra.
21. apr 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .......... :slight_smile: aj ja.... :slight_smile: :slight_smile:
aj tu vyšlo slniečko..tak sme šli na bicykel......omýýýýýl....celý mokrý :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale čo už aj to treba.....aspon boli šťastný :grinning: :grinning: :grinning:

užite si mecheche....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Včerajšia akcia celkom fajn. Viki vydržal do 23:15. Potom sme už šli domov aj my spať. A spali sme do 10:00. Aj dlhšie by sme, len musel Viki papať ATB. A berieme ho domov, lebo idem ja na PN...
22. apr 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....

@utka čo si aj ty chorá?..................aj Viki bol?...som myslela že idete len vy?...... :pensive: .....
22. apr 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka bol aj Viki, ale len sme tam sedkali...Viki mal tu aj zostať. Ja mám totálny kašel. Bola som vo štvrtok u lekárky, ale nedala mi ATB, ale nejako mi to neprechádza, tak asi ma neminú :frowning2:. Všetci sme nejakí kašlaví. Aj u našich...
22. apr 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...svokre nič nie?...................to poteší :frowning2: ......hlavne v robote ked neberú ohlad :angry: :angry:

idem si ešte požehliť......tááák sa mi nechce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru.....daj vedieť čo si vybavila u dr...... :wink:
22. apr 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nepochopila som tú otázku so svokrou...
K doktorke pôjdem až v utorok ráno, lebo som objednaná aj na Endokrinológiu, tak to spojím. A v robote ich môžem...Zdravie mi je prednejšie a na PN som nebola ani nepamätám kedy,
22. apr 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......

@utka či svokra nie je chorá....... :wink: ..................jasné že zdravie je prednejšie...... :slight_smile:
23. apr 2012 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@letty86 teda vy máte doma poriadnu slečnu...a že baby bývajú menšie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Denisko mal naposledy 119 cm a 22,7 kg...som si ho vykrmila... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bolo pred týždnom....tušíííííím.... :grinning:
@jacka joj, ani som tu nekukla....pre istotu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...bolo dalšie kolo návštev..v sobotu švagrovci, jedny, druhí....a včera moja druhá sestra s maminou.....tak sme mali veselo..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale stihla som aj upratať, aj koláčik napiecť, poprať, požehliť, dnes druhá práčka....dokonca aj vlasy som si dofarbila..... :wink: zas som "do kočky" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja už mám požehlené všetko, ožehlím aj tebe????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Simonko driemka, Denisko v školke, káva vypitá...to je tak, ked vstávame o 5-tej.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale šli sme spať už o pol deviatej.....ešte pred sliepkami..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ako ste výletovali????? :confused: :dizzy_face:

baby, to ste videli, že v nedelu hlásia 29 stupnov???? teda, že ako apríl ešte je, tak može byť aj 12..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka to som zabudla...to aj Viki bol "mechechovať"? odvaha, zobrať tých drobcov niekam, do spoločnosti......ja by som asi nemohla.....už včera bol na nevydržanie, ked tu bolo kopa ludí...a detí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj deni......ahoj leni..... :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko ranostajky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......

@denisenko..poznáme, poznáme také vstávanie.....som rada, že je to už za nami :slight_smile: .....ale aspoň toho veľa stihneš :wink: ...ako výlet?......no konečne včera večer som sa po dvoch dňoch zasa nadýchla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ale bolo celkom fajn...bála som sa cesty, ale OK...pomohli sme si prehrávačom :slight_smile: ..a naspäť baby spali, teda Lolka spala a Lilka "premýšľala" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......z výstavy som moc nemala, oči nalepené na Lolke :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...kúpila som si kvietky na balkón a muž jeden okrasný stromček..a Liluša vydrankala ruženín v tvare srdca :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a potom sme boli ešte v ZA na pizzu :dizzy_face: .....však sme mali firemné auto s plnou, tak sme využívali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......len noc bola potom na dve veci, Lolke sa upchal nosík a nemohla spať..chytila fajnú nádchu od muža :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok