• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. októbra 2017 
@denisenko si mala pestrý víkend.......aspon ti rýchlo ušiel :slight_smile: ..............si predstav že ráno Maťko vajednával aby nešiel do školky??....nechápem.....ale dal si povedať.... :wink: :slight_smile:...... :dizzy_face:
23. apr 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..to fakt hlásia na víkend tak teplo??!!! :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ahojček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......to Liluša vyjednáva každé ráno :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

@letty86...Viki chodí na preventívku každý rok???
23. apr 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi zdá že trošku asi prehánaju s tým počasím..do nedele dáááleko....... :wink: .......to je asi trošku vela na apríl :confused: :confused:
23. apr 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 som rada že Maťko nevyjednáva........každý den......nebolo mi to príjemné :pensive: :frowning2:
23. apr 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..veru, veru......a tie výhovorky čo musím stále vymýšľať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......prípadne vyhrážky alebo odmeny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. apr 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak ste si aj vy pekne užili...jasné, že auto treba využiť..... :grinning: kde ste boli na pizzu????ani neviem, ktorá je dobrá..... :confused: už aby namontovali to zábradlie, budem sa aj ja realizovať na balkone, lebo som mala kvetináče na okne a radšej nekomentujem, čo dovádzal zas náš kocúr....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: museli ísť preč.... :confounded:
@jacka pestrý, veru pestrý..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: žeby sme to telepaticky preniesli aj na Maťka????? :confused: alebo ti chcel len dokázať, že doma s maminkou mu je predsa len najlepšie..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ked si písala že koláčik napiecť a poprať....tak ja som to prečítala že pojesť :grinning: :grinning: :grinning: ........................už mám požehlené....ale možeš hocikedy prísť.....vždy sa niečo nájde....
23. apr 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to teplo...ukazovali včera na STV1...ale presne aj povedali, že je apríl, takže to može byť do konca týždna uplne inak.....ale vraj by mohlo byť cez víkend 27-29 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
my sme dneska nevyjednávali, ani neviem čo sa mu stalo..... :confused: :zipper_mouth: ale chcel, aby som na obed pre neho prišla... :angry:
23. apr 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 .....tak ste si užili.....super :dizzy_face: :dizzy_face: ......................budu aj foto???.........aj moj je chorý......má plný noštek......takže viem aké ste mali aj vy noci.....asi ako my.... :pensive:
23. apr 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak by ste sa mohli inšpirovať a popridávať foto....... :wink: :wink:
23. apr 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....jasné že s maminkou je najlepšie....ale keby dlhšie prosíkal...tak by som hádam aj povolila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...(nie naozaj :wink: ..)
23. apr 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka som si dovolila napiecť, lebo som vedela, že príde moja mamina a chlapi, tak sa isto poje..... :grinning: :grinning: :grinning: ja ani neviem aký bol..... :grinning: takýto..... http://varecha.pravda.sk/recepty/kolac-s-tvarohovou-plnkou/16849-recept.html

vraj výborný, len do cesta som dala kakao, takže nebolo biele, ale hnedé a na vrch miesto cukru trošku plnky a nahrubo postrúhanú čokoládu...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to poznám, hodia smutné "psie oči" a my sme hned mäkké..... :grinning: :grinning: :grinning: ja by som ho tiež nedala do školky, ale kedže mám teraz toho sama dosť, tak inú možnosť nemá...... :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak ja pridám...zo včera.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aký je tam maličký Simonko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a ty aká veselá kopka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru zmäkneme hned :dizzy_face: ..........vidíš......mne ked sa narodil Peťko tak Maťko mal 3r.....a bol somou....ani neviem ako som to prežila.....dúfam že bez následkov.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ved ked som zbadala tie cvičené úsmevy, tak som sa musela smiať...a potom sa rehlili všetci.... :grinning: :grinning:
jaj, idem už, lebo sa tu ozývajú nejaké "pazvuky" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak, Simonko včera celý den spal....to sme ho museli budiť, nech si užije návštevu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak zas ty si odolná.....supermama.... :grinning: ja si to ulahčím, ked sa dá...... :grinning: :wink:
23. apr 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko koláčik vyzerá super....len škoda že neviš ako chutil......a ty len pekne papaj tvaroh je dobrý na mliečko :wink:
23. apr 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ešte mám pár kuskov v chladničke...ved preto som robila tvarohový....aj ked ja radšej zjem ten tvaroh sám, s medom...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, už vidím aj ruky vystrčené do nebies...zatial.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko fakt netuším ako som to prežila :grinning: :grinning: :grinning:

len bežkaj.........asi pojdeme von........alebo nie?? :confused: :confused: ..uvidím
23. apr 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni no kde si???? :confused: :confused: :confused:
23. apr 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..Peťko má soplík??? :frowning2: ..čo mu dávaš?......ja som Lolke začala dávať sinupret a fenystil........
23. apr 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..kukám, že vy ste taká chlapská rodina :grinning: :grinning: :grinning: ..sú aj nejaké vnučky???... :wink:
23. apr 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..tuuuuuuuu :slight_smile: ...len nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a muž mi volal..už mu chýbam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. apr 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..najskôr sme išli na bulvár do pizzerie..naša obľúbená :dizzy_face: .....a že v nedeľu zatvorené :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..chápeš to??!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...tak sme skončili na národnej v pizzerii carolina :slight_smile: ...majú tam super detský kútik :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 má....nedávam nič........ale už som rozmýšlala nad vincentkou...zatial mu to tečie tak nejdem skušať.........ale plný má noštek....sme nemohli ani na plavošku......už len čakám kedy to chytí aj bráška :frowning2: :pensive:
23. apr 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok