Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. apr 2012

@denisenko si mala pestrý víkend.......aspon ti rýchlo ušiel 🙂 ..............si predstav že ráno Maťko vajednával aby nešiel do školky??....nechápem.....ale dal si povedať.... 😉 🙂...... 😵

leninka75
23. apr 2012

@denisenko ..to fakt hlásia na víkend tak teplo??!!! 😕 😕 😅 😅 😅 😵 😵 😵

leninka75
23. apr 2012

@jacka ahojček 🙂 🙂 🙂 .......to Liluša vyjednáva každé ráno 😠 😠 😠 😠 😠

@letty86...viki chodí na preventívku každý rok???

jacka
23. apr 2012

sa mi zdá že trošku asi prehánaju s tým počasím..do nedele dáááleko....... 😉 .......to je asi trošku vela na apríl 😕 😕

jacka
23. apr 2012

@leninka75 som rada že Maťko nevyjednáva........každý den......nebolo mi to príjemné 😔 ☹

leninka75
23. apr 2012

@jacka ..veru, veru......a tie výhovorky čo musím stále vymýšľať 😝 😝 😝.......prípadne vyhrážky alebo odmeny 😅 😅 😅

denisenko
23. apr 2012

@leninka75 tak ste si aj vy pekne užili...jasné, že auto treba využiť..... 😀 kde ste boli na pizzu????ani neviem, ktorá je dobrá..... 😕 už aby namontovali to zábradlie, budem sa aj ja realizovať na balkone, lebo som mala kvetináče na okne a radšej nekomentujem, čo dovádzal zas náš kocúr....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 museli ísť preč.... 😖
@jacka pestrý, veru pestrý..... 😝 žeby sme to telepaticky preniesli aj na Maťka????? 😕 alebo ti chcel len dokázať, že doma s maminkou mu je predsa len najlepšie..... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
23. apr 2012

@denisenko ked si písala že koláčik napiecť a poprať....tak ja som to prečítala že pojesť 😀 😀 😀 ........................už mám požehlené....ale možeš hocikedy prísť.....vždy sa niečo nájde....

denisenko
23. apr 2012

@leninka75 to teplo...ukazovali včera na STV1...ale presne aj povedali, že je apríl, takže to može byť do konca týždna uplne inak.....ale vraj by mohlo byť cez víkend 27-29 😅 😅 😅 😅
my sme dneska nevyjednávali, ani neviem čo sa mu stalo..... 😕 🤐 ale chcel, aby som na obed pre neho prišla... 😠

jacka
23. apr 2012

@leninka75 .....tak ste si užili.....super 😵 😵 ......................budu aj foto???.........aj moj je chorý......má plný noštek......takže viem aké ste mali aj vy noci.....asi ako my.... 😔

jacka
23. apr 2012

inak by ste sa mohli inšpirovať a popridávať foto....... 😉 😉

jacka
23. apr 2012

@denisenko .....jasné že s maminkou je najlepšie....ale keby dlhšie prosíkal...tak by som hádam aj povolila 😀 😀 😀 😀 😉 ...(nie naozaj 😉 ..)

denisenko
23. apr 2012

@jacka som si dovolila napiecť, lebo som vedela, že príde moja mamina a chlapi, tak sa isto poje..... 😀 😀 😀 ja ani neviem aký bol..... 😀 takýto..... http://varecha.pravda.sk/recepty/kolac-s-tvaroh...

vraj výborný, len do cesta som dala kakao, takže nebolo biele, ale hnedé a na vrch miesto cukru trošku plnky a nahrubo postrúhanú čokoládu...... 😵 😵 😵 😵

denisenko
23. apr 2012

@jacka to poznám, hodia smutné "psie oči" a my sme hned mäkké..... 😀 😀 😀 ja by som ho tiež nedala do školky, ale kedže mám teraz toho sama dosť, tak inú možnosť nemá...... 😀 😀 😀

denisenko
23. apr 2012

@jacka tak ja pridám...zo včera.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. apr 2012

@denisenko aký je tam maličký Simonko 😵 😵 😵 😵 ...a ty aká veselá kopka 🙂 🙂 🙂 😵 😵

jacka
23. apr 2012

@denisenko veru zmäkneme hned 😵 ..........vidíš......mne ked sa narodil Peťko tak Maťko mal 3r.....a bol somou....ani neviem ako som to prežila.....dúfam že bez následkov.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. apr 2012

@jacka ved ked som zbadala tie cvičené úsmevy, tak som sa musela smiať...a potom sa rehlili všetci.... 😀 😀
jaj, idem už, lebo sa tu ozývajú nejaké "pazvuky" 😀 😀 😀 😀 inak, Simonko včera celý den spal....to sme ho museli budiť, nech si užije návštevu... 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. apr 2012

@jacka tak zas ty si odolná.....supermama.... 😀 ja si to ulahčím, ked sa dá...... 😀 😉

jacka
23. apr 2012

@denisenko koláčik vyzerá super....len škoda že neviš ako chutil......a ty len pekne papaj tvaroh je dobrý na mliečko 😉

denisenko
23. apr 2012

@jacka ešte mám pár kuskov v chladničke...ved preto som robila tvarohový....aj ked ja radšej zjem ten tvaroh sám, s medom...... 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
23. apr 2012

no, už vidím aj ruky vystrčené do nebies...zatial.... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
23. apr 2012

@denisenko fakt netuším ako som to prežila 😀 😀 😀

len bežkaj.........asi pojdeme von........alebo nie?? 😕 😕 ..uvidím

jacka
23. apr 2012

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
23. apr 2012

leni no kde si???? 😕 😕 😕

leninka75
23. apr 2012

@jacka ..Peťko má soplík??? ☹ ..čo mu dávaš?......ja som Lolke začala dávať sinupret a fenystil........

leninka75
23. apr 2012

@denisenko ..kukám, že vy ste taká chlapská rodina 😀 😀 😀 ..sú aj nejaké vnučky???... 😉

leninka75
23. apr 2012

@jacka ..tuuuuuuuu 🙂 ...len nestíham 😝 ....a muž mi volal..už mu chýbam 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
23. apr 2012

@denisenko ..najskôr sme išli na bulvár do pizzerie..naša obľúbená 😵 .....a že v nedeľu zatvorené 😅 😅 😅 ..chápeš to??!! 😅 😅 😅 ...tak sme skončili na národnej v pizzerii carolina 🙂 ...majú tam super detský kútik 😀 😀 😀

jacka
23. apr 2012

@leninka75 má....nedávam nič........ale už som rozmýšlala nad vincentkou...zatial mu to tečie tak nejdem skušať.........ale plný má noštek....sme nemohli ani na plavošku......už len čakám kedy to chytí aj bráška ☹ 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre