• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@leninka75 chýbaš mu.....to je láska :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink:
23. apr 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..myslíš? :dizzy_face:..ja rozmýšľam, že bude potrebovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 myslím..... :dizzy_face: :dizzy_face:

čo bude potrebovať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ideme sa poobliekať.......budeme aspon tu......slniečko svieti....nech mu tie soplíky vyťahá :frowning2: :wink:
23. apr 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked tu vidím tému zomrelo mi dieťa....tak sa mi sťahuje žalúdok.....a zimomriavky mám všade :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. apr 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..pošli aj nám kúsok :sunglasses: ..nech idú soplíky preč........ja také témy obchádzam vééľkym oblúkom, nerobí mi to dobre :cry: ..........užite si :sunglasses:
23. apr 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 hmm...a kde máš mužíka????ked mu chýbaš...... :wink: ...na bulvári bola odjakživa dobrá pizza...pamätám si spred....14 rokov.... :confounded: bože, som už stará jak korytnačka..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ..ale ešte nie jak dinosaurus..... :grinning: :grinning: :grinning: aj v caroline bývala dobrá....... :wink: :wink: :wink: hádam skočím kuknúť, ked vravíš že dobrý detský kutik majú :wink: ...veru, u nás vládnu chlapi....máme len Sofinku, z našej strany....ale zas z tatinkovej majú len baby, Denisko bol prvý chlapec, Simonko druhý a včera mal termín tretí fešák, ale ešte okupuje bruško....ak si to v noci nerozmyslel.... :wink: :grinning:
@jacka fuj, také témy čítaš....kvoli nim mi mm zakázal koníka, som len plakala..... :pensive: :pensive:
23. apr 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..juj ty korytnačka :grinning: :grinning: :grinning: ........k tej máš ešte ďaleko :wink: .....a že sa vám tak nepodaril párik :wink: ...keď z tvojej strany chlapci a mužovej dievčatá :wink: ...tak u vás to malo byť 50:50 :grinning: .........v tej caroline robia ooobrovskú pizzu :dizzy_face: ..môj chlap je jedák, ale musel zabojovať, aby ju zjedol :grinning:...a potom večer nevedel čo si má dať taký bol plný.....začal pivom a skončil bystrinkou :grinning: :grinning: :grinning:.........inak je len tu za kopcom v Kii v Tepličke :grinning: :grinning: :grinning: .....fakt bude niečo chcieť, len čo?? :confused: :confused: :confused: ......
23. apr 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ideme aj my trošku von
23. apr 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
@jacka, svokra je zdravá.
@denisenko, Viki je zvyknutý na davy ľudí :wink:. Na túto akciu chodíme každý rok spolu...
23. apr 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak je to isté....niečo bude chcieť...alebo na niečo zabudol.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... že bystrinka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ak pojdem, dám si do kabelky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......veru len si zober :slight_smile: ......sedačku budete mať kedy opravenú? ......neviem či mi to neušlo už ju zobrali, či ju ešte máš doma?....
23. apr 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..cez víkend som nestihla pozmývať :pensive: ...musím teraz a tak sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme sa vyvenčiť..... :wink: ...super, volala mi teta...štvrtok je balkon hotový, možem sadiť kvetinky..... :wink:
@leninka75 sedačku zobrali opraviť, vraj do mesiaca dodacia lehota..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som zas vytiahla starú, čo bola v Niskovej izbe..... :wink:
23. apr 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Konečne oddych...
23. apr 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vonku je pekne, všetky ste vonku, čo?
23. apr 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. apr 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ale ja som túúúúúúúúúúúúúúúúú :grinning:
23. apr 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
detičky spinkajú....čo s načatým večerom?????? :grinning:
23. apr 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko choď spinkať aj ty. :wink:...
23. apr 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka pojdem, pojdem...ešte posielam mamine fotky a potom...dobrú noc...aj tak dnes už nadsluhujem... :grinning: :grinning:
23. apr 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja som nepovedala že tu temu čítam.... :frowning2: ..brrr....len ked to vidím že tam pridávaju príspevky........ :pensive:

veru pekne je.....teda bolo.......len zas ten vetrisko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrú nocku..... :slight_smile:
23. apr 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :slight_smile:
24. apr 2012 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :wink:
Denisko už v školke, normálne dneska povedal, že ide do školky...sám od seba...som skoro odpadla.... :slight_smile: Simonko spí....od 4-tej čosi protestoval, potom som ho nechala spať na cicke a spí doteraz....len horšie, že mama má budík..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fuj, a to počasie vonku....ani tak, ani tak...a ešte aj vietor.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2012 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem...niekto pýta zo spálne ranajky do postele...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2012 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!! :wink:

@denisenko...ešteže sa má simko na čom ukľudniť :grinning: :grinning: :grinning:..........a čo majú v škôlke, že sa nisko pýtal???.. :confused:

@jacka...ahoj! :slight_smile:..navarené, upratané??? :wink:
24. apr 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj u nás bolo tak nijako......teraz vykuklo slniečko tak asi pojdeme von...neskor..........ale tiež fúúúka----- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................super že sa Denisko pýtal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@leninka75 veru tak........len navarené .....teda dala som z troch hrncov do jendého .....aby toho bolo viac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......
24. apr 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no, tak to neviem, čo za také doležité tam má, ked išiel dobrovolne...ale včera ma ešte zdžubkal, že nech prídem až o štvrtej....chcel sa hrať na doktora.... :slight_smile:
@jacka hrncový obed.....máme dneska aj my...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo v chladničke ostalo...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale sa to slnko snaží..sem tam vykukne, pošteklí a zas zmizne..... :angry:
24. apr 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka @denisenko ..aké ste vy šikovnice!!.....pozhŕňate a máte navarené :grinning: :grinning: :grinning: ........musím si vziať príklad :wink:

..u nás sa stráááášne rozfúkalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...idem hodiť do práčky, bude skoro suché :dizzy_face:
24. apr 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok