Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. apr 2012

@leninka75 chýbaš mu.....to je láska 😵 😵 😉 😉

leninka75
23. apr 2012

@jacka ..myslíš? 😵..ja rozmýšľam, že bude potrebovať 😀 😀 😀 😀

jacka
23. apr 2012

@leninka75 myslím..... 😵 😵

čo bude potrebovať.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. apr 2012

ideme sa poobliekať.......budeme aspon tu......slniečko svieti....nech mu tie soplíky vyťahá ☹ 😉

jacka
23. apr 2012

ja ked tu vidím tému zomrelo mi dieťa....tak sa mi sťahuje žalúdok.....a zimomriavky mám všade ☹ ☹ ☹

leninka75
23. apr 2012

@jacka ..pošli aj nám kúsok 😎 ..nech idú soplíky preč........ja také témy obchádzam vééľkym oblúkom, nerobí mi to dobre 😢 ..........užite si 😎

denisenko
23. apr 2012

@leninka75 hmm...a kde máš mužíka????ked mu chýbaš...... 😉 ...na bulvári bola odjakživa dobrá pizza...pamätám si spred....14 rokov.... 😖 bože, som už stará jak korytnačka..... 😔 😔 😔 😔 ..ale ešte nie jak dinosaurus..... 😀 😀 😀 aj v caroline bývala dobrá....... 😉 😉 😉 hádam skočím kuknúť, ked vravíš že dobrý detský kutik majú 😉 ...veru, u nás vládnu chlapi....máme len Sofinku, z našej strany....ale zas z tatinkovej majú len baby, Denisko bol prvý chlapec, Simonko druhý a včera mal termín tretí fešák, ale ešte okupuje bruško....ak si to v noci nerozmyslel.... 😉 😀
@jacka fuj, také témy čítaš....kvoli nim mi mm zakázal koníka, som len plakala..... 😔 😔

leninka75
23. apr 2012

@denisenko ..juj ty korytnačka 😀 😀 😀 ........k tej máš ešte ďaleko 😉 .....a že sa vám tak nepodaril párik 😉 ...keď z tvojej strany chlapci a mužovej dievčatá 😉 ...tak u vás to malo byť 50:50 😀 .........v tej caroline robia ooobrovskú pizzu 😵 ..môj chlap je jedák, ale musel zabojovať, aby ju zjedol 😀...a potom večer nevedel čo si má dať taký bol plný.....začal pivom a skončil bystrinkou 😀 😀 😀.........inak je len tu za kopcom v Kii v Tepličke 😀 😀 😀 .....fakt bude niečo chcieť, len čo?? 😕 😕 😕 ......

leninka75
23. apr 2012

..ideme aj my trošku von

utka
23. apr 2012

Ahojte.
@jacka, svokra je zdravá.
@denisenko, Viki je zvyknutý na davy ľudí 😉. Na túto akciu chodíme každý rok spolu...

denisenko
23. apr 2012

@leninka75 tak je to isté....niečo bude chcieť...alebo na niečo zabudol.... 😀 😀 😀 😀 .... že bystrinka..... 😀 😀 😀 😀 😀 tak ak pojdem, dám si do kabelky..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. apr 2012

@denisenko ......veru len si zober 🙂 ......sedačku budete mať kedy opravenú? ......neviem či mi to neušlo už ju zobrali, či ju ešte máš doma?....

leninka75
23. apr 2012

..cez víkend som nestihla pozmývať 😔 ...musím teraz a tak sa mi nechce 😝 😝 😝

denisenko
23. apr 2012

boli sme sa vyvenčiť..... 😉 ...super, volala mi teta...štvrtok je balkon hotový, možem sadiť kvetinky..... 😉
@leninka75 sedačku zobrali opraviť, vraj do mesiaca dodacia lehota..... 😝 😝 😝 tak som zas vytiahla starú, čo bola v Niskovej izbe..... 😉

utka
23. apr 2012

Konečne oddych...

utka
23. apr 2012

Vonku je pekne, všetky ste vonku, čo?

utka
23. apr 2012

😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
23. apr 2012

@utka ale ja som túúúúúúúúúúúúúúúúú 😀

denisenko
23. apr 2012

detičky spinkajú....čo s načatým večerom?????? 😀

utka
23. apr 2012

@denisenko choď spinkať aj ty. 😉...

denisenko
23. apr 2012

@utka pojdem, pojdem...ešte posielam mamine fotky a potom...dobrú noc...aj tak dnes už nadsluhujem... 😀 😀

jacka
23. apr 2012

ja som nepovedala že tu temu čítam.... ☹ ..brrr....len ked to vidím že tam pridávaju príspevky........ 😔

veru pekne je.....teda bolo.......len zas ten vetrisko..... 😝 😝 😝 😝 😝

dobrú nocku..... 🙂

jacka
24. apr 2012

ahojte.... 🙂

denisenko
24. apr 2012

dobré ránko..... 😉
Denisko už v školke, normálne dneska povedal, že ide do školky...sám od seba...som skoro odpadla.... 🙂 Simonko spí....od 4-tej čosi protestoval, potom som ho nechala spať na cicke a spí doteraz....len horšie, že mama má budík..... 😝 😝 😝 😝

fuj, a to počasie vonku....ani tak, ani tak...a ešte aj vietor.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
24. apr 2012

idem...niekto pýta zo spálne ranajky do postele...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. apr 2012

ránečko!!! 😉

@denisenko...ešteže sa má simko na čom ukľudniť 😀 😀 😀..........a čo majú v škôlke, že sa nisko pýtal???.. 😕

@jacka...ahoj! 🙂..navarené, upratané??? 😉

jacka
24. apr 2012

@denisenko aj u nás bolo tak nijako......teraz vykuklo slniečko tak asi pojdeme von...neskor..........ale tiež fúúúka----- 😝 😝 ....................super že sa Denisko pýtal 😵 😵 😵 😵

@leninka75 veru tak........len navarené .....teda dala som z troch hrncov do jendého .....aby toho bolo viac 😀 😀 😀 😀 .......

denisenko
24. apr 2012

@leninka75 no, tak to neviem, čo za také doležité tam má, ked išiel dobrovolne...ale včera ma ešte zdžubkal, že nech prídem až o štvrtej....chcel sa hrať na doktora.... 🙂
@jacka hrncový obed.....máme dneska aj my...... 😀 😀 😀 😀 čo v chladničke ostalo...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. apr 2012

ale sa to slnko snaží..sem tam vykukne, pošteklí a zas zmizne..... 😠

leninka75
24. apr 2012

@jacka @denisenko ..aké ste vy šikovnice!!.....pozhŕňate a máte navarené 😀 😀 😀 ........musím si vziať príklad 😉

..u nás sa stráááášne rozfúkalo 😝 ...idem hodiť do práčky, bude skoro suché 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre