• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@denisenko veru aj ja by som chcela vedieť čo vybavuješ na úrade.....ale vieš čo....... niet ti čo závidieť :frowning2: :unamused: ..........a máš na to aj nejaký čas?...
26. apr 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde si moja..... :slight_smile:
26. apr 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak mizím aj ja :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. apr 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....fúkala som balón a telefonovala s mužíčkom :slight_smile: ....a ty ešte nemizni :wink: .......ja čo tu robím???.....no sa budeš diviť!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko...a ako simko zvládol tie dve dávky mlieka??? :confused:
26. apr 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 chcem sa diviť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoby bolo dobre vonku keby nefúkalo :frowning2: :frowning2:
26. apr 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nejak často telefonuješ z mužíkom :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :wink: :wink: :wink: :wink: ............no počkaj kopne ma múza a bude to :grinning: :grinning: :grinning: ........je poriadny, telefonuje každý deň, občas aj 2x :dizzy_face: .......

..veru ten vetrisko ma už poriadne srdí :angry: :angry: .......a vy ste už dnu?????? :confused:
26. apr 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....prišli mi pre Lilušu anjelské krídla, aureola :slight_smile: .....len rozmýšľam, že som sa sekla a mala som objednať čertovské rohy a chvost :grinning: :grinning: :grinning:

.....budú mať teraz niekedy karneval a chce byť anjel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....šaty som sa rozhodla, že ušijem :sweat_smile: ..hádam to bude nositeľné na ten karneval :wink:
26. apr 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no fíha ten sa nezdá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............
veru dnu.....Peťko sa sám pýtal..... :frowning2: .......aj tka som mu každu chvilu utierala noštek :frowning2:

@leninka75 žeby sek??? :grinning: :grinning: :grinning: ............ :wink: ..........a kde budu maž karneval?.....ty vieš šiť?.....čo ešte o tebe neviem....muž ti volá každy den..šiješ......no daj dalej :slight_smile: :slight_smile:
26. apr 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...babám začali ísť zelené sople, tak som práve otvorila pamycon :unamused: .......Peťkovi nezatekajú, nepokašláva?...

....u Liluši zmena k lepšiemu?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...nehrozííííííííííííí.......však ráno si mala videiť čo zasa robila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........karneval bude v škôlke ako "garden party" s grilovačkou :dizzy_face: ....a bude aj tombola, aby sa vyzbierali peniažky na darčeky pre deti na koniec školského roka :slight_smile:.....ja šijem len tak amatérsky, keď potrebujem niečo opraviť a tak :pensive: ......ale inak dokážem všetko na svete, okrem toho som krásna, múdra a geniááááááááááááááálna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..toto je taký fajnučký deň :dizzy_face: , teda aspoň zatiaľ..nemusím variť, mám tu čistúčko, upratané,Lolka sa celkom zabáva sama, svokrovci išli do kelu :dizzy_face: :dizzy_face:, nech sú tam čo najdlhšie :grinning: :grinning: ....no čo si viac môžem želať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......
26. apr 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..keď dám Lolku spať asi zapadnem do pivnice a pokukám v akom stave sú letné topánky, či nájdem niečo aj pre Lolku a asi tam mám na kope zimné, tak hodím do krabíc, uvarím kafčo, vyložím na chvíľku nohy ...jaaaaaaaaj to je predstava :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. apr 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dík za tip. Ty rozrábaš Pamycon doma? A s čím?
Ja som doobeda upratovala trochen. poobede sa asi dám na tie skrine :confounded:
26. apr 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A ešte chcem spraviť francuzáky, aby si aj mužíček mohol zajtra zobrať obed do práce.
26. apr 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..misia splnená :slight_smile: ..a ešte ako bonus som si aj schrupla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@utka.....ahoj!..pamycon si kupujem s destilovanou vodou..predávajú to v takých malých ampulkách.......pre akú polievku si sa nakoniec rozhodla??? :slight_smile: ..........
26. apr 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja mám tuším doma jeden nezarobený...
Nakoniec si Viki vybral v obchode sáčkovú s takými macíkmi...
26. apr 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tu som....na skok... :slight_smile: dneska nám robili balkon tak mám doma nespavca, vrtačky ho rušili.... :angry: a teraz rozhádzaný celý den....a aj celý dom.... :confounded:
@jacka tie úrady, tak to je na dlho...a teraz píšem jedným prstom ľavej ruky, tak by som tu bola do večera... :angry: :angry: :angry: ...nehneváš sa,že? :wink:
26. apr 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a kde je ten "kel"? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pre prípad, žeby som aj ja chcela klud..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Simko pogrckával celú noc a dnes len pocucká a má dosť...tak neviem,asi mu to trošku uškodilo :confused: :confused: :confused: :confused: :pensive:
26. apr 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to máš veselo doma :wink:
26. apr 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babule a čo to, čo to? druhé kolo chorob ide? tfuj,tfuj, tfuj........ :wink: ja som dneska mala debatu s mužom, kvoli očkovaniu TBC, kedže už to nie je povinné a v nemocnici sa to neočkuje....som kdesi tuším čítala, že pevá dávka musí byť do 41.-eho dna veku dieťaťa.....a ja ho chcem dať, aj moj muž...čo si o tom myslíte????
26. apr 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka hej, veselo.... :pensive: som sa ťa chcela spýtať, či ked upraceš tie skrine, neprídeš aj k nám? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj...svokrovci zaorávajú zemiaky..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ja som si dnes kúpila ťahavé jahody na balkon....sa teším, že už si tam možem aj niečo zasadiť.....ujovia mi urobili 7 "valovčekov" na kvetinky..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko prísť môžem, ale nie je to moja obľúbená činnosť :frowning2:
26. apr 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja si na balkón dám bylinky. A do jedného kochlíka papriku...
26. apr 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka bylinky som chcela aj ja..... :wink: ale tu asi nemajú dobreho fleka......ráno tam praží...až do obeda a potom fučí, lebo za nami už nie je nič, len polia......a bylinky asi radšej trošku tien, že? :confused:
26. apr 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak to neviem...nám tiež poobede praží na balkón...
Skrine hotové. Už len vysať vzduch z vakov a počkať na manžela, nech ich dá na vrch do skrine...
26. apr 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no že si to ty tak sa nehnevám.....a ked si najdeš čas.....tak napíš :wink: ...................................moj názor na TBC.....ja by som ho dala.......neviem prečo to zrušili.......sú kadejaké hlupejšie očkovania.....

zapísala som Maťka do školky na NOC bez mamy...uvidíme ako to prežije....ten moj prícucník :wink:

dobru nocku..... :dizzy_face:
26. apr 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok