• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
@utka na kontrolu??????????kto, Viki?teraz poobede? :confused:
27. apr 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko neviem, či echo z roboty, ale tu chodia poctivo na kontrolu...nemajú čo robiť asi.
Hej, bol manžel s Vikim na kontrolu. Teraz poobede boli, lebo ten náš známy má službu. Už sme vyhodili aj aj ATB. A vraj v nedeľu už môže aj zmrzlinku :wink:.
Ešte občas zakašle, ale už je to dobreee...
27. apr 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka tak zmrzlinku si treba dať, ked je takto teplo.... :wink: idem ja už, moje dve neplechy dnes mali zas svoj den..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrúúú nocku :dizzy_face:
27. apr 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobrúúúú
27. apr 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. apr 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Upratané, polievočka sa varí...chlapi sú v ZOO... No deň ako vyšitý :grinning:
28. apr 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awoooooooooooooooooooooooooooooojte herečky 100 rokou som tu nembola ako sa mate????mam novy nick lebo stary my asi zrušily :slight_smile:))
28. apr 2012 o 12:32  •  čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@yasminka28 Ahojky siwi...Vitaj!!!
28. apr 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utka awoj no už som tu a dufam že sem budem chodit častejšie:slight_smile:)
28. apr 2012 o 12:52  •  čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yasminka28 tak keď už budeš na materskej, tak určite...Ešte raz gratulujem :wink:
28. apr 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utka no dakujem pekne :slight_smile:))a na 100% to bude chclapec to už viem teraz :slight_smile:)
28. apr 2012 o 13:05  •  čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@yasminka28 ako to vieš?
28. apr 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem :slight_smile:)) možme sa stavit,hehehheeh :slight_smile:
28. apr 2012 o 13:23  •  čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminka28 nieee...nestavím sa...
28. apr 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminka28 gratulujééééééém...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. apr 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A toto čo dnes...že nikto???
28. apr 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vitaj...
28. apr 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yasminka28 .....blahoželám.....len mi dlhšie trvalo že kto si :grinning: :grinning: ..................aj ja som to vedela...pri oboch :slight_smile: :slight_smile:
@utka sme boli u našich....sadiť zemáky :wink: ............deti sa vybláznili...ani spať nechceli :angry: :angry:

dobrúúú
28. apr 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak ste mali super deň...
Ja som sa dnes namakala...A ešte som aj upiekla super koláčik... http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12263
28. apr 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc...
28. apr 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prváááááááááááááááá...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: žeby aj posledná????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka vitám, vitám...... :grinning: denisko mal zaracha na PC, tak radšej neprovokujem..... :grinning: fuj, to je hic...sme boli včera na záhradke, popolievať stromčeky a zasadiť smutnú vrbu....to bol rekord, Simonko tak vrešťal v kočíku, že to bolo za 15 minút hotové...predpokladám, že sa nevie vysporiadať s tou horúčavou, chudatko malé..... :cry:
@jacka aj ty si bosoráčka? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa chalani vytešujú, že možu byť stále vonku, čo? :sweat_smile: fuj, ale ten vetrisko...neviem, ako u vás...ale u nás...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: víchor..... :angry:
29. apr 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, a zajtra to má byť ešte horšie, tak som zvedavá, ako sa dopracem cez pravé poludnie s kočíkom na sono..asi mu tam namontujem ventilátor..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už som zvedavá, lebo ideme aj na poradnu, že či narástol a pribral, mne sa stále zdá chudučký a už dokrmujeme len minimálne...niekedy vobec nič za celý den....ale nie som si istá, či to stačí, tak preto sa neviem dočkať, čo nám povedia..... :sweat_smile:
29. apr 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nie si posledná...ja som tuuuuu...
Tak držím päste na zajtra...
29. apr 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ale ti vyšla nešťastne tá choroba...také krásne počasie a Ty nikam nemožeš...... :angry:
29. apr 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru...zajtra idem na kontrolu, ale stále kašlem, tak uvidím, čo povie teta mudra...
29. apr 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......

aj ja som tu....... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko nechce byť v kočíku?................. :frowning2: ............bosorujem ale len pre seba :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ahojky...
29. apr 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no čo choroba......nezávidím ti.....byť doma ked je tak krásne........ :sunglasses: :sunglasses: .............aj na mna niečo leze.......ale nie je to moj muž :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............šli ešte na futbal........ja si trošku poležím
29. apr 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ale v pohode sa to dá vydržať...bola som na balkóne, len tam teraz veľmi praží...
Manžel bol s Vikim na korčuliach a na zmrzke. Ujo doktor mu povedal, že v nedeľu už môže. Sa mu o nej aj snívalo. Len dnes doobeda zase kašľal. Asi to bude ozaj nejaká alergia :frowning2:.
A ja kašlem tiež. Už som spotrebovala celý Solmucol, celý Robitussin, teraz mám ďalší a nič.
29. apr 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka len si polež, keď sa dá...ja som celý týždeň ani neležala, ale oddychovala som dosť.
Moji chlapi tiež šli ešte trošku von, zakopať si loptu...
29. apr 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok