Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
27. apr 2012

@utka na kontrolu??????????kto, Viki?teraz poobede? 😕

utka
27. apr 2012

@denisenko neviem, či echo z roboty, ale tu chodia poctivo na kontrolu...nemajú čo robiť asi.
Hej, bol manžel s Vikim na kontrolu. Teraz poobede boli, lebo ten náš známy má službu. Už sme vyhodili aj aj ATB. A vraj v nedeľu už môže aj zmrzlinku 😉.
Ešte občas zakašle, ale už je to dobreee...

denisenko
27. apr 2012

@utka tak zmrzlinku si treba dať, ked je takto teplo.... 😉 idem ja už, moje dve neplechy dnes mali zas svoj den..... 😝 😝 😝 😝 dobrúúú nocku 😵

utka
27. apr 2012

@denisenko dobrúúúú

jacka
28. apr 2012

ahojte 😎 😎 😎 😎

utka
28. apr 2012

Ahojte...
Upratané, polievočka sa varí...chlapi sú v ZOO... No deň ako vyšitý 😀

yasminka28
28. apr 2012

Awoooooooooooooooooooooooooooooojte herečky 100 rokou som tu nembola ako sa mate????mam novy nick lebo stary my asi zrušily 🙂))

utka
28. apr 2012

@yasminka28 Ahojky siwi...Vitaj!!!

yasminka28
28. apr 2012

Utka awoj no už som tu a dufam že sem budem chodit častejšie🙂)

utka
28. apr 2012

@yasminka28 tak keď už budeš na materskej, tak určite...Ešte raz gratulujem 😉

yasminka28
28. apr 2012

Utka no dakujem pekne 🙂))a na 100% to bude chclapec to už viem teraz 🙂)

utka
28. apr 2012

@yasminka28 ako to vieš?

yasminka28
28. apr 2012

viem 🙂)) možme sa stavit,hehehheeh 🙂

utka
28. apr 2012

@yasminka28 nieee...nestavím sa...

denisenko
28. apr 2012

@yasminka28 gratulujééééééém...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
28. apr 2012

A toto čo dnes...že nikto???

utka
28. apr 2012

@denisenko vitaj...

jacka
28. apr 2012

@yasminka28 .....blahoželám.....len mi dlhšie trvalo že kto si 😀 😀 ..................aj ja som to vedela...pri oboch 🙂 🙂
@utka sme boli u našich....sadiť zemáky 😉 ............deti sa vybláznili...ani spať nechceli 😠 😠

dobrúúú

utka
28. apr 2012

@jacka tak ste mali super deň...
Ja som sa dnes namakala...A ešte som aj upiekla super koláčik... http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12263

utka
28. apr 2012

Dobrú noc...

denisenko
29. apr 2012

prváááááááááááááááá...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 žeby aj posledná????????????? 😀 😀 😀 😀 😀

@utka vitám, vitám...... 😀 denisko mal zaracha na PC, tak radšej neprovokujem..... 😀 fuj, to je hic...sme boli včera na záhradke, popolievať stromčeky a zasadiť smutnú vrbu....to bol rekord, Simonko tak vrešťal v kočíku, že to bolo za 15 minút hotové...predpokladám, že sa nevie vysporiadať s tou horúčavou, chudatko malé..... 😢
@jacka aj ty si bosoráčka? 😵 😵 😵 😵 sa chalani vytešujú, že možu byť stále vonku, čo? 😅 fuj, ale ten vetrisko...neviem, ako u vás...ale u nás...... 😝 😝 😝 😝 😝 víchor..... 😠

denisenko
29. apr 2012

jáj, a zajtra to má byť ešte horšie, tak som zvedavá, ako sa dopracem cez pravé poludnie s kočíkom na sono..asi mu tam namontujem ventilátor..... 😝 😝 😝 😝 😝 ale už som zvedavá, lebo ideme aj na poradnu, že či narástol a pribral, mne sa stále zdá chudučký a už dokrmujeme len minimálne...niekedy vobec nič za celý den....ale nie som si istá, či to stačí, tak preto sa neviem dočkať, čo nám povedia..... 😅

utka
29. apr 2012

@denisenko nie si posledná...ja som tuuuuu...
Tak držím päste na zajtra...

denisenko
29. apr 2012

@utka ale ti vyšla nešťastne tá choroba...také krásne počasie a Ty nikam nemožeš...... 😠

utka
29. apr 2012

@denisenko veru...zajtra idem na kontrolu, ale stále kašlem, tak uvidím, čo povie teta mudra...

jacka
29. apr 2012

ahojte......

aj ja som tu....... 😎 😎 😎 😎

@denisenko nechce byť v kočíku?................. ☹ ............bosorujem ale len pre seba 😵 😀 😀 😀 😀

utka
29. apr 2012

@jacka ahojky...

jacka
29. apr 2012

@utka no čo choroba......nezávidím ti.....byť doma ked je tak krásne........ 😎 😎 .............aj na mna niečo leze.......ale nie je to moj muž 😀 😝 😝 ..............šli ešte na futbal........ja si trošku poležím

utka
29. apr 2012

@jacka ale v pohode sa to dá vydržať...bola som na balkóne, len tam teraz veľmi praží...
Manžel bol s Vikim na korčuliach a na zmrzke. Ujo doktor mu povedal, že v nedeľu už môže. Sa mu o nej aj snívalo. Len dnes doobeda zase kašľal. Asi to bude ozaj nejaká alergia ☹.
A ja kašlem tiež. Už som spotrebovala celý Solmucol, celý Robitussin, teraz mám ďalší a nič.

utka
29. apr 2012

@jacka len si polež, keď sa dá...ja som celý týždeň ani neležala, ale oddychovala som dosť.
Moji chlapi tiež šli ešte trošku von, zakopať si loptu...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre