Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. apr 2012

ahojte......

@utka figu som ležala...trošku som to tu dala do poriadku a zachvílu boli doma 😝 .....................už ide Viki do školky:?

leninka75
30. apr 2012

ahojte!! 😎 ...aj u vás včera tak dulo 😝 😝 😠 😠 😠 ..neskutočné vetrisko 😝 ......dúfam, že dens to bude lepšie 🙂

@jacka ..tak ty sisi pobrigádovala?! 😉 ...to máte spoločné zemiaky či to len vaši?....ty si už niečo sadila? 😉...si písala, že Maťko zo škôlky boli zberať odpadky 😠....tak v piatok boli aj naši, len asi majú múdrejšiu učku a nasadili si vrecká na ruky 🙂....aspoň že tak 🙂

@utka.....ako sa máš?.....stále rovnako?

@denisenko...som zvedavá koľko ste pribrali 😵 😵 😵

leninka75
30. apr 2012

@yasminka28 ..ahoj po 100 rokoch!!! 😀 😀 😀 😀 ...blahoželám k druhému synovi!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
30. apr 2012

@leninka75 no vidíš super učka...................... 🙂 ..my už máme posadené........boli sme na BSP 😀 😀 😀 ...potom sme si...ako Maťko hovorí...špekačkovali 😎 😎

detičky sú vonku....idem ešte povysávať a pojdeme trošku pokukať čo nové v dedine 😠 😝

leninka75
30. apr 2012

@jacka .... 😀 😀 😀 😀 ..takže ťa hrial dobrý pocit z dobre vykonanej práce 🙂 🙂 ...to špekačkovanie by som brala 😵 😵 😵 😵 ....máš aj Maťka doma? 🙂 .........pokukať čo nové, to bude ako u nás, že aha tamtí už vytiahli slnečník a jeeeej títo majú pokosený trávnik .......mysliš takéto novinky v dedine??? 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. apr 2012

..no fuj tie mačky majú neskutočnú ruju 😝 😝 😝 ...po celom okolí škrečia deň aj noc 😝 😝 😝

jacka
30. apr 2012

@leninka75 doma je ..nejaký je aj on prechladnutý............zajtra je sviatok....a uvidím ako mu bude či neostane doma do konca...........................................veru......hrialo ma srdiečku....ale zas nám dávaju zemiaky na sadenie.....tak sme si to boli odčiniť..... 😉 .................................presne také novinky....... 😀 😀 😀 poznáš že?.....

už musím naozaj ísť...ale.........ja sa vrááááátim 🙂

jacka
30. apr 2012

@leninka75 neznášam mačky.......... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 fuj.......

leninka75
30. apr 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 ..poznám také novinky 😀 😀 😀 ..padáme aj my

jacka
30. apr 2012

kuk 🙂 🙂

kde je naša deni.....a ani východ tu už dávno pradávno nekuk..... 😕 😕 .....................yasmine.....či ako....tiež sa prišla pochváliť a zdrhla 😕 😕 😕

jacka
30. apr 2012

😕 😕 😕 😕 😕

utka
30. apr 2012

Ahojte...
@jacka takže žiadny oddych vravíš? A už ti je lepšie?
@leninka75 no ani neviem. Ja sa necítim zle, len ten kašel otravuje ☹.
Dnes som bola na kontrole, tak v stredu idem na odbery-chlamýdie a mykoplazmy. Tak neviem, kedy ma pustí doktorka do práce...
Zajtra sme chceli ísť na výletík na Železnú studienku-prechádzka + "špekačkovanie"... No pôjdu asi len chlapi...

denisenko
30. apr 2012

ahojte.... 🙂 ja dnes totálne nestíham.... 😠 tak len tak v skratke......Deniskovi tečie z nosa viac ako z vodovodu, schytal takú solárnu alergiu na tváričku, že sa na to nemožem ani pozerať a zas má herpes v hrdielku..... 😠 😠 😠 😠 😠 Simonko bol na sone, síce dobré, ale že baliť do 4-teho mesiaca...no, nech zabudnú...detská vravela že stačí len na noc, kedže je to len preventívne a on to neznáša...a váži 4360g..... 😵 a včera večer nám do rodiny pribudlo dalšie bábätko......Simonkov a Deniskov bratranec Nikolas... 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
30. apr 2012

@jacka ..no čo nové v dedine??? 😀 😀 😀

@utka..to prečo také odbery?? 😕

@denisenko......juj len teraz s aNisko vylízal z choroby a už zasa toto!!! ☹ ☹...aj mu niečo dávaš do nosíka?? ..a na ten herpes??.....aj ho to bolí keď prehĺta?....Simonko nám pekne rastie!!!!! 😵 😵 😵....blahoželám Nikolasovi!!!! 😵 😵 😵

leninka75
30. apr 2012

.....my sme takmer celý deň boli na dvore 😎 😎 😎 ..a pokiaľ budú také teplá, tak to ani inak nebude......rozmýšľam či zajtra nevytiahnem babám malý bazén 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........
......dobrú nôcku!!! 😔

utka
30. apr 2012

@denisenko Niskovi prajeme skoré uzdravenie...aj keď to nie je síce chorobou, ale alergiou. Super, že Simonko priberá. Vidíš, tak mu maminkine mliečko stačí 😉. A balhoželáme k prírastku Nikolaskovi.
@leninka75 to preto, lebo stále kašlem, tak či nemám v pľúcach chlamýdie a mykoplazmy. Tie sa potom liečie inými ATB...
Baby, ako vám zavidím, že máte všetky rodinné domy. Byť na dvore celý deň úplná fantázia. A my u našich sme stále vonku. A ten náš prťavý balkón...katastrofa ☹. Snáď raz budeme mať aj my dom 😉...

jacka
30. apr 2012

dobrúúúúú 😉

utka
30. apr 2012

Dnes som vážila Vikiho. Za jeden a pol mesiaca pribral 2kg. Už váži 24,3kg. Už mu aj bruško trošku rastie. A rúčky a nôžky sa mu trošku zaokrúhľujú 😉. Môj fešáčik. Dnes ho dal manžel vykosiť, lebo sa hrozne potí. Dám fotku pred a po. Musela som ho odfotiť aj pred strihaním, že chce mať pamiatku na ofinku...

utka
30. apr 2012

@jacka dobrúúúúúúúúúúúúúúúú...

jacka
1. máj 2012

ahojte......

krásny prvý máj 😵 😵 😵 😵

@utka potrebovala by som sa poriadne vypotiť..........a pri dvoch deťom musím existovať 😝 .........................to pekne pribral...za dva mes..... 🙂

@denisenko len mu daj pekne napapať ....aby bol z neho poriadny chlapisko..... 😵 😵 😵 😵 aj ja blahoželám 😵 😵 😵 😵 😵 sú skoro rovesníci 😉

leninka75
1. máj 2012

ránečko!!..... 😎 😎 😎

@utka...dúfam, že v pľúcach tie potvory nemáš!!!! 🙂......ja som teraz Lolke varila majoránkovo-cibuľový čaj a veru zabral 😵 😵......Viki toľko váži??? 😕 😕..oproti mojej hlíste, 18 kg, je to valibuk 😀 😀 😀...s tou ofinkou vyzerá starší, ale moc mu pristane 😵 😵 😵 😵....

@jacka..aj tebe krásny prvý máj!!!! 😉 😉...mávatko máš??? 😀 😀 😀 😀....čo si včera tak dlho strašila na PC??? 😕

leninka75
1. máj 2012

..pomóc niektoré baby sú neskutočne vymleté!!!!!!!!!!!! 😠 😠..ste si všimli tú novú otázku, že som nenormálna, keď sa moja 1,5 r. dcérka kúpe 1. mája?.....to čo už tu tie baby riešia??......však keď chcem vytiahnuť bazén tak ho vytiahnem a neriešim to tu 😠 😠 😠 😠 ...joj ale som sa naštartovala .....

leninka75
1. máj 2012

...včera aký bol deň??!!! 😅 😅 😅 ..obe baby tak spadli, že si papuľky rozbili ☹ ......prvá Lolka a Lilka jej asi závidela, tak potom večer aj ona 😒

leninka75
1. máj 2012

..čo ste išli všetky do prvomájového sprievodu???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
1. máj 2012

si piš...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. máj 2012

@jacka ..však si tu aj sama píšem 😀 😀 😀 😀 .......

jacka
1. máj 2012

@leninka75 .........som čakala že príde ešte ejdno strašidlo mi pomáhať a ono nič...asi zaspalo.... 😀 😀 😀 ..................................žehlila som....a kontrolovala.......Maťka.....bolí ho bruško od včera a dnes už kakal vodu........ ☹ ...........takže nepojde do školky.....aj tak je prechladnutý nech sa prelieči

jacka
1. máj 2012

@leninka75 vitaj v klube 😀 😀

leninka75
1. máj 2012

@jacka ......myslíš, že nejaká viróza??? 😕 ..alebo žeby zjedol niečo čo by nemal??...

jacka
1. máj 2012

@leninka75 a čo papuľky ...zahojené? ☹ ☹ ...........................inak ja mna tu rozčuluju tie témy.....aj v zime....ked boli tie zimy.....velké..... že či ísť s deťmi von....na nervy 😠 😠 😠 ....ešte som niečo chcela................aha.....samé ste? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre