Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. máj 2012

@leninka75 neviem jedol to isté čo Peťko..... 😅 .....asi len viroza ....dúfam

leninka75
1. máj 2012

@jacka ..papuľky jak po botoxe 😀 😀 😀 😀 😀 ..ešte som zabudla, že aj kolená oškreli 😀 😀 😀 .........si uhádla, samučké ako prst ☹ ...ale budúci pondelok budú doma, teraz nadrábajú.....a vy ako?....tiež bez muža?,,

jacka
1. máj 2012

detičky vonku na deke.....bez škriepok až sa nestačím diviť....... 😵

leninka75
1. máj 2012

@jacka .......a Peťko zatiaľ OK?........rozmýšľam na ten budúci predĺžený víkend či by sme nevyrazili do Čachtíc.........však čo bude muž doma 4 dni šunky váľať 😀 😀 😀 😀

jacka
1. máj 2012

@leninka75 detto........ale nech..... 🙂 pokial je v práci a zarába,,,,,,......aby sme sa mali lepšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
1. máj 2012

@leninka75 Peťko o.k..............vy sa chodíte riadne túlať 😵 😵 😵

leninka75
1. máj 2012

@jacka ..ja keď dám babám deku, tak sa im tam vtrepe pes 😠 😠 😠 😠 .......dnes si hafan veru moc nepobehá, keď checm dať aj bazén von...určite by sa kúpal s nimi 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. máj 2012

@jacka ..ja som včera mužovi povedala, že lepšie keď nie je doma 😀 😀 😀 ..tak na mňa zazrel 😅 😅 ..ale bolo to preto, že vždy keď je pri babách, tak sa im niečo stane 😝 .....včera konkrétne tie papuľky nabili 😠

leninka75
1. máj 2012

@jacka .....to túlanie vymýšľam aj trošku kôli sebe, aby som vypadla..však to poznáš 😉

jacka
1. máj 2012

@leninka75 poznám poznám.......hovoríš mi z duše............ ☹ 😉 😉

ja bazén ani nejdem dávať....pokial nebudu riadne fit...................a telo ešte bude........................ 😎 😎 😎 😎

toto sa ja neodvážim povedať...už by ani domov nepišiel 😀 😀 😀 ....len si to pomyslím a poviem všetkým naokolo.... 😉 😉 .......................tvoje sú vonku?

leninka75
1. máj 2012

@jacka ...ešte nie sú ...ale už padáme... 🙂

jacka
1. máj 2012

@leninka75 tak si užite vodičku a slniečko 😎 😎 😎

denisenko
1. máj 2012

ahojte.... 🙂 žienky, dnes som už s nervami v koncoch...Denisko sa správa hrozne, máte to doma aj vy? nič sám neurobí, nič nevie, ked ho niekam pošle, tri krát sa spýta a ešte aj tak urobí niečo úplne iné...a dorazil ma, že sa hral a prišiel za mnou, že nestihol ísť na záchod, tak sa počúral..... 😔 😔 😔 😔 ako ja nechápem, pre dvomi dnami si obhrýzol nechty na velkých palcoch na nohách, vraj mu zavadzali....aspon viem, prečp ho bolí hrdielko, ked tam pchá takú špinu..... 😔 😔 😔 😔 😔 baby, ja už som volala mužovi, že vážne neviem, čo s ním..... 😖 😖 😖 aj mu vyčistil žalúdok, lenže niekto sa mu len zasmial a akože si z toho robí...viete čo.....kde je moje dobré dieťa??????????? 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
1. máj 2012

@denisenko nie moja......Maťko je ako med.....bolí ho bruško a vkuse je na wecku........................ale niekedy máva aj on takéto blbé dni............ale s cikaním to nie...............vy ste boli u tej psychologičky?.....asi mu došlo že už nie je jediný.... ☹ ........pevné nervičky......ty to zvládneš....si superdvojmama 😵 😵

jacka
1. máj 2012

@leninka75 vidím ťa 😎 😎 😎

leninka75
1. máj 2012

@denisenko ...jaj moja Liluša má teraz také divoké obdobie....asi to nebude až také ako u Niska, ale užijem si 😝 😝 😝 😝 .......čo poviem tak všetko je zle, zásadne urobí opačne, používa ma ako slúžku - dones, odnes, urob a podobne......a dalo by sa ešte dlho o tom písať...takže ťa úplne chápem..drž sa!!!!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
1. máj 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....a čo robím??? 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. máj 2012

...no s tým bazénom som si dala 😝 ...Lola najskôr, že ne-ne do bazénu...potom teda, že dobre ale len stáť...neskôr si už aj sadla ...a potom zasa polhodinový rev lebo som ju vybrala von 😝 😝 😝 😝.........

jacka
1. máj 2012

@leninka75 píšeš 😀 😀 😀

jacka
1. máj 2012

@leninka75 to asi všetky detičky maju také blbé dni.........ale by som povedala že nás čaká aj niečo ešte horšie........vek okolo puberty 😔

jacka
1. máj 2012

@leninka75 čo si ju tam nenechala.... 🙂 ..aj si fotila?

leninka75
1. máj 2012

@jacka ...hiiiiiiiii dobrá si!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............čo robíte?...

...u nás sa nejako mračí ☹ ....vyzerá to na búrku 😝

leninka75
1. máj 2012

@jacka ...puberu mi ani nespomínaj 😝 😝 😝 😝 😝.....no už bolo treba obedovať a hajkať, tak preto musela von 😉.......fotila, len počkám až muž stiahne fotky 😀 😀 😀

jacka
1. máj 2012

@leninka75 že 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

dala som periny do okna tak sa válaju na posteli..........vtedy možu...inak je tam záááákaz....prííísny 😉

búrku....nie dakujem 😔

jacka
1. máj 2012

@leninka75 tak sa teším na foto......... 🙂 .....ved to ked sa musí tak aj s krikom 😔 😒

leninka75
1. máj 2012

@jacka ..Peťko dnes nespal?..

jacka
1. máj 2012

@leninka75 spal......už je dáááávno vypatý aj som na to zabudala 😝

hádam ich vyhodím von.....ale na moj vkus je tam až privelmi teplo 😠

leninka75
1. máj 2012

@jacka ......to koľko spinkal?? 😕 .......mne zasa lila zobudila Lolku asi po hodine spania 😠 😠 😝 😝..to zasa bude zvyšok dňa 😝 😝 😝.......pôjdeme aj my ešte von pokiaľ neprší .....

jacka
1. máj 2012

@leninka75 ani se neptej devenko...... ☹ ☹

jacka
1. máj 2012

@leninka75 spinkal asi 45min......aj s uspávaním............

už ideme von.........nech sa zohrejú........tu dnu máme 20...vonku 30......super 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre