• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
Ahojte...
@leninka dúfam aj ja, že tie potvory v pľúcach nemám :wink:. Teším sa na fotky z bezénika. Veru, Vikinko pribral Konečne. Ale na výšku 123cm si myslím, že aj tak nič moc. Ja som kedysi bola tiež tintítko. Ako 9 ročná som vážila toľko, čo teraz Viki.
@jacka juuuj, nech je Maťko rýchlo fit. Aj mňa včera preháňalo, ale ja som jedla kura na smotane, tak viem z čoho.
@enisenko Nisko asi riadne žiarli na drobčeka :frowning2:. Držím päste a prajem pevné nervy.
Nehovorím, že Viki je anjel, ale teraz má celkom v pohode obdobie. A to sa čudujem, lebo nebol mesiac v škôlke. To mu už zvyklo poriadne švácať. Ale zajtra už ide do škôlky.
Teraz šli s manželom na výlet. Na Kolibu-trošku túra, odtiaľ lanovkou na Železnú studničku. Tam si "špekačkovali". Odtiaľ zase túra až po bus. Som zvedavá, kedy prídu a v ako stave-unavenom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. máj 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka chudatko Maťko.... :frowning2: ...ja stále tvrdím, že radšej nech čertuje, ako trpí..... :pensive:
@leninka75 tak to si ma potešila....aj Denisko si myslí, že mu budem robiť slúžku...takže to bude asi týmto vekom, plus navyše mimčo....ach, jáj, a to sa snažím, nezanedbávať ani jedného.... :angry:

akože, títo moji "mužský"""""....jeden čertuje a druhý...dala som ho na bruško, že nech si pocvičí a on si kludne zaspal.... :confused: :grinning:
1. máj 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka a vieš, že aj ja som si to všimla??? mesiac nebol v školke a po dvoch týždnoch to bolo normálne dieťa...teraz chodí do školky a zas nevie čo so sebou..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. máj 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ozaj...Denisko má asi 120 cm a váži 23 kíl.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. máj 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko tak to sú na tom skoro rovnako :wink:.
1. máj 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ale Niskovi sa už spravila aj druhá brada..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko však aj Vikimu rastie :grinning:
1. máj 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka dakujem............zajtra mu dúfam bude lepšie........aj ma napadlo či to nedostal s toho zberu holými rukami............človek si už hocičo namýšla :frowning2:
@denisenko veru radšej nech čertuje..ako mi tu celý den polihuje ...a vonku na deke ešte aj zaspinkal.........a teraz ani v posteli neležala už cestou aj spinkal.......moja lásočka :frowning2: ................len aby to Peťka obišlo :pensive:
1. máj 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vy máte riadnych buckov............moj teraz čo nabral.......vykakal............aj im niečo dávate aby im trovilo? :confused: :confused: ........................ale teším sa s vami nech pekne priberaju......všetci traja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. máj 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka hmmm...všetko je možné :frowning2:. Len aby to ozaj aj Peťko nedostal. Ale teraz sú nejaké črevné virózy. Kamoška bola s oboma deťmi na infekčnom.
Ja som začala Vikimu dávať B-komplex a teraz mu dávam tie doplnky-Super Acidofilus 10 miliárd, Super Bromelain and Papain a Betavital...Tak neviem, či mu aj to pomáha, ale asi áno :wink:
1. máj 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to si ma teda potešila......infekčné....brrr.........hádam sa do zajtra s toho vyspí...... :wink: :frowning2: ........................to papá všetko naraz?.....

idem ja...nejaká som unavená

dobrú nocku.......pa zajtra
1. máj 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka držím päste...
Nieee, nepapá to naraz. Ráno papaá pol tabl. Super Bromelain... a pol malej lyžičky Betavital. A večer pol tabl. Super acidofilus-to je taká chutná žuvacia tabl., pol tab. Super Bromelain...a pol lyž. Betavital
1. máj 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka takže v podstate naraz. Ale teraz mu nedávam B-komplex.
1. máj 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc!
1. máj 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...............

mali sme dobrú noc......takže ...........sme už asi za vodou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: klop klop :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. máj 2012 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ......

..baby ja som asi šibnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...už rozmýšľam akobudem Lolku vodiť na zaučenie do škôlky a aj som sa na to dnes pýtala :grinning: :grinning:

@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....len dobre zaklop :wink:
2. máj 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak ešte .......klop klop klop :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a kedy ju tam chceš dať?......
2. máj 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...juj to je buchotu :grinning: :grinning: ...až tu prišlo :grinning: :grinning: ........však zato som šibnutá, že až o rok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...ja už takto blbo do predu rozmýšľam :pensive: ...
.....navarené, ideme kresliť :slight_smile:
2. máj 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..kto skôr včera zaspal, tatino alebo viky??? :slight_smile:
2. máj 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....nechcem sa chváliť, ale podarila sa mi pizza, mňam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. máj 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..odchádzaaaaaaaaaaaaaam ... :sunglasses:
2. máj 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
V pondelok si mám volať za výsladky, takže ešte som doma :frowning2:...
@leninka75 výnimočne Viki :wink:...
Dnes sa mu nechcelo bohvie ako do škôlky, ale čo už?
2. máj 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak ešte raz klop-klop...
2. máj 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka veru tak....klop......klop........... :slight_smile: .....to je tak fajn ked je mu dobre........aj mne je ovela lepšie.........asi sa budeme o nich bádať do konca života........

@leninka75 to až tam bolo počuť......... :grinning: :grinning: ..............daj recept.....vyskúšame :dizzy_face: :dizzy_face: ........................

zlatíčka sú ešte vonku......tam sa tak peknúčko hraju......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: už vyjednával že budu jesť vonku..... :grinning: :grinning:
2. máj 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja už som asi blbá...nomálne si vyčítam, že je Viki v škôlke a ja doma :frowning2:. Ale však tam mu je lepšie...Len ma to tak mrzí. Dlho sme boli spolu, to asi preto.
2. máj 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka toto poznám....aj ja mávam takéto stavy...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..................aj ked viem že v školke je mu lepšie......proste je to divný pocit :pensive:
2. máj 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka presne tak! Ale nech si užije škôlku, už nemá veľa času...
2. máj 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka veru za chvilu sú prázdniny...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...a potom šup škola.....
2. máj 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. bambulky.... :wink: .....tu je dneska nejaký spolok "klopkáčov?" :grinning: ...klop, klop, klop....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby ste ma neohovárali...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...eeee, teplooooooo................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno som vás nestíhala, treba využiť pokým nepečie slnko, tak sa chodíme vyvetrať.... :slight_smile:
@jacka Maťko už lepšie???? veru,ja by som sa asi tiež priklonila k bacilom zo zberu odpadkov a prštekom v puse..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ....Peťka to teda obišlo? :confused: :confused: ....a k tomu papaniu, pýtala som sa v školke, tak tam spapká všetko, aj nejakú zeleninku a mäsko vždy...to len doma nemusí...takže tam sú asi gramy navyše.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie, myslím, že ked bol doma mesiac a nemohol behať, tak aj niečo, čo sa na neho nalepilo, tam aj ostalo..... :grinning: :grinning:
@leninka75 kam si odišla???,...nebud lakomá, daj recept ako robíš pizzu.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a neboj sa, nie si šibnutá...keby si vedela, nad čím uvažujem ja..... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ...dneska som Deniskovi vravela, že ani ženu si nenájde, ked bude mať také "rapavé" líčka.... :grinning: :grinning: :grinning: ...vieš čo mi na to povedal??? že nevadí, on aj tzak bude navždy bývať so mnou...... :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka veru, ale my ešte pred prázdninami ideme na mandľu. takže posledný májový týždeň už asi nepôjde do škôlky, aby neochorel. A bohvie ako dlho bude doma po :frowning2:...
@denisenko Viki zase rozpráva o tom, ako si s natálkou plánujú budúcnosť... :grinning: Tak mne na krku nezostane :grinning:
2. máj 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok