• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@utka tak ty už máš vystarané.....moj najskor trval na tom, že sa ožení so mnou, ale potom to nejako pochopil, že nemože, lebo tatinko bol prvý.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ostane navždy s nami aspon bývať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...počkaj, ešte mu to pripomeniem, ked mi v puberte povie, že mu lezieme na nervy...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko Viki mi rozprával, že keď sa ožení s Natálkou, tak si kúpia dom, aby mohli mať psíka, chovať sliepky, zajace a prasiatka, aby ich mohli potom spapať...
2. máj 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dúfam, že toho psa nemienia zjesť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá veľmi jednoduché cesto na pizzu : dva biele jogurty + 2 vajká+ 2 lyžičky soli + 2 jogurtové kelímky polohrubej múky :slight_smile: .....a obloha už každý čo chce..ja som tam šupla čerstvé šampíky a mňááám strašne dobrú chuť tomu dali :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko .....fíha tých našich satrších musíme dať do kopy :grinning: :grinning: :grinning:..aj Liluša chcela najskôr tatina za muža, potom ustúpila ale s tým, že bude stále bývať s nami....nevidíš tam nejakú podobnosť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.....no daj nad čím rozmýšľaš??? :wink:

@utka...ježišmária :confused:...to plánuje riadnu farmu :grinning: :grinning: :grinning:..........

@jacka..bola si taká dobručká a dala si detičkám najesť pod čerešňou? :wink:
2. máj 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ...hmmm...zaujímavý recept...skúúúsim....na velký plech???? :confused:
no, tie deti sa asi dohodli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....že nad čím????, už pomaly nad svadobným menu....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale nie...ja len, čo z neho bude.... :confused: :sweat_smile: ....to je tak, ked chceme pre nich len to najlepšie......a im je to srdečne jedno...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to dúfam aj ja, že psíka nie...
@leninka75 ešte nevie, že koľko je s tým práce, kým sa to dá spapať...
2. máj 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka a nie je on mestské dieťa???? :confused:
2. máj 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..no to si mi mala čo povedať!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....že čo z nich bude!!..moja nočná mora!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......al everím, že to čo im dávame teraz v nich zostane a prejaví sa to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@utka...on určite bude mať na tú všetku prácu ľudí :grinning: :grinning: :grinning:.......a lenbude chodiť po farme a kochať sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....
2. máj 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..ráno som na teba myslela, že sa ťa opýtam či sa ti poľavili tie problémy s kĺbami...... :slight_smile: ..tak ako, je to lepšie??
2. máj 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..a jo dávam na veľký plech :wink:
2. máj 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nooo je, ale naši sú z dediny, tak to vidí... :wink:
@leninka75 aj to je možné..."Dejte mi lidi, já to udělám"
2. máj 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tú pizzu vyskúšam...
2. máj 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeee :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kočky moje herečkovité :dizzy_face:
si nemyslite, že som na vás zabudla :confused: , boli sme týzden u svokrušky, prišli sme v sobotu podvečer a odvtedy sme v jednom kole :grinning: v nedelu sme boli celý den u mamky. v pondelok vybavovačky, nákupy, tanečná, včera sme boli na jednej akcii, kde vikus vystupovala, potom k mamke a bol večer :wink: o chvílu idem pre viki a na výtvarnú...
nestíham čítat, ale ja to prelustrujem, tak teraz zmiernite tempo :sweat_smile:
2. máj 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 lolke všetko naaaaaaaaaj k 1,5 ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. máj 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ahoj...juj, vy na tom východe ste aké vyťažené..... :dizzy_face:
@utka presne to som mala na mysli....v meste mu to chýba, ked to na dedine vidí.... :dizzy_face:
@leninka75 ...jasné, naša dobrá výchova výjde na povrch až neskor.....ked dostanú rozum.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..moje klby???? ešte že sa pýtaš, inak by som ani nevedela že ich mám......problémy sú fúč..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: už nemusia nosiť tú ťarchu, tak im je fajn..... :sweat_smile: aj ked.....mesiac po porode a ja mám o kilo viac ako som prišla z porodnice...ale pssst, nikomu to nehovor...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Vikimu bolo vraj škôlke dobre. Aj si doniesol suvenír...oškreté kolienko :unamused:
2. máj 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka kukni, aké "trenky" som našla pre toho mojho železničiara..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
2. máj 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 vitaj...
2. máj 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko superské...
2. máj 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ozaj...skoro som zabudla. Dnes nám prišlo rozhodnutie. Viktorka prijali do školy :wink:...
2. máj 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka tak gratulujeme.....teší sa? :wink:
2. máj 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko superské sú....to by ani dole nedali.......odkial máš?
2. máj 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka gratulujem...... :slight_smile: ...to nejak neskoro......
2. máj 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko však hod foto nech vidíme to kilo naviac..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. máj 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to je strašné teplo vonku.,........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ešte ani leto nie je ...a už nadávam :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale musím.............................sa mi detičky povyzliekali tak behaju ako ich pánboh stvoril............zlatý sú.....
2. máj 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka .to bola úplna náhoda....išla som kupiť Simonkovi klobúčik, ale nemali...zato som našla tento kúsok....to bolo radosti..... :wink: :wink: :wink: :wink: ...striptíz máte?.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešteže sa má koncom týždna ochladiť..... :wink:
2. máj 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@denisenko ďakujeme...Neviem, či neskoro. Povedali nám, že v máji, tak práveže skoro...
Jasné, že sa teší, len ja ho stále straším, že nepôjde do školy, lebo sa nesnaží naučiť "R"
2. máj 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko zbožnujem takéto náhody.......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a teraz pravdu....kto sa viac tešil..... :slight_smile: :slight_smile: ..........................veru......zadara-----............len škoda že sú to deti ...a moje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: chápeš...
2. máj 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ja by som toto nerobila......psychika je sviňa
2. máj 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....sa nezdáš..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....nemáte nejakého mladého suseda? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok