Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. máj 2012

@denisenko máme....prečo?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. máj 2012

@jacka tak počkaj, kým sa ešte viac oteplí a možno bude robiť striptíz on..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
2. máj 2012

@denisenko neviem či by za to stál 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
2. máj 2012

@denisenko kde máš deti že si tu???

jacka
2. máj 2012

hladoši prišli 😵 😵 😵 😵

utka
2. máj 2012

@jacka myslíš? Práveže keď sa mu povyhrážam, tak cvičí...Ale najnovšie máme takú dohodu, že čo si vyoblieval peniažky, tak pôjdu na logo. Platíme 10€na pol hodinu...

jacka
2. máj 2012

@utka ja sa mu tiež vyhrážam...ale nie týmto......ved zato nemože......
to akože prečo platíte??????

utka
2. máj 2012

Viki pozerá 5 proti 5. Otázka bola, že Čo by mali podľa žiena robiť muži lepšie... Viki mi kričí: "Mamí, vieš čo je jednotka? Sexovať" 😀

utka
2. máj 2012

@jacka Keď sme začali chodiť, tak sa neplatilo...asi dvakrát sme boli. Potom zaviedkli, že sa bude platiť...
A ako sa mu vyhrážaš? Viem, že zato nemôže, ale je lenivý. Keď sa naučil L a všetko ostatné...

denisenko
2. máj 2012

@utka a to aj my pozerávame....a potom chodí celý mesiac: mamííí, čo je typické pre austráliu?????? 😀 😀 😀 a vždy mi aj zapípa..že...e-e 😀 😀 😀 ....dobre drahé, nepreplatí vam to poisťovna???? 😕

detičky okúpané, najedené, menší spí a väčší ešte dopozerá rozprávky a ide tiež.....konečne bude minútka ticha... 😵 😵 😵

jacka
2. máj 2012

@utka vyhrážam sa mu .....ale kvoli iným veciam..nie kvoli logo........to nie........u nás to tiež platí poisťovna.......a čoby ešte nechceli..... 😠 😠......ved to riadne platíme.........na to by som sa teda kukla......a ešte tak vela.....

viete čo mi dnes Maťko povedal........vraj...maminka ja si vezmem teba za ženu.......hm..lenže ked ti už budeš potom velmi stará 😠 😀

jacka
2. máj 2012

@denisenko poznám tie minútky ticha............. 😵 😵 😵 .....

jacka
2. máj 2012

dobrú nocku...... 🙂

utka
2. máj 2012

Hmmm...tak my si za to teda pekne zacvakáme ☹...
Dobrú nôcku...

jacka
3. máj 2012

ahojte......

Maťko sa už pýta do školky........moje zlatíčko.... 🙂 🙂

@utka veru to teda pekne zacvakáte.....čo sa na to nepýtate........zderstvo 😠 😠

dneska sa nám slniečko niekde stratilo................

denisenko
3. máj 2012

dobré ránko.... 🙂 🙂 🙂 akože krásne horúco, slniečko svieti, sem tam obláčik...a tak zahrmelo, že som myslela že zemetrasenie....to čo ako?????a hlavne z čoho????, 😕
@jacka zlatý ten Maťulko.... 😵 😵 😵 😵 ..zato my sme mali dnes ráno....mamí, dneska není školka, že???? a ked som povedala, že áno....mne je zle.... 😠 😠 😠 😠 😠 ....neboj, rýchlo ho to prešlo..... 😀 😀 😀 😀 😀 dneska bude aj tak len do obeda, o 1-nej ideme strihať vlasy, iný termín nebol..... 😝

jáj, dúfam, že nebude z ničoho búrka...musím ísť pre fotky, na poštu, na úrad práce, pre pasy a ..ešte niečo, len som zabudla.....ach tá moja hlava..... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

denisenko
3. máj 2012

hm, tak asi sa vybavovanie odkladá....z opačnej strany ide búrka..... 😝 😝 😝 😝

jacka
3. máj 2012

@denisenko neboj nič...búrka zachvilu prejde.......a za chvilu vyjde slniečko 😎 😎 ........................nám tu padli asi tri kvapky....a bolo..... 😝 ............................Denisko je riadny výmyselník 😀 😀 🙂 🙂 ...........................ako ho ideš dať ostrihať?..........................akú ste mali noc?........ako rýchlo ubehol ten mesiac 🙂 🙂

jacka
3. máj 2012

😎 🙂 😉 🙂 😉 😵

jacka
3. máj 2012

leni??????,

denisenko
3. máj 2012

@jacka no nám konečne poriadne zlialo...som rada, zabudla som ísť včera poliať záhradu....tak nemusííííím ani dnes.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...najskor takmer dve hodiny len hrmelo a potom aj popršalo....síce už vyšlo slniečko, ale ešte prší.....a ja sa z toho teším, no som normálna?????? 😀 😀...noc...ani mi nehovor..jedna z tých, že každú hodinu a pol pýtame jesť.... 😝 ale aspon hned zaspí.... 🙂...veru, Deniskovi rastú vlasy ako z vody.... 😝 😝 😝

denisenko
3. máj 2012

kým som čakala, čo z tej búrky bude, aspon som pozašívala...už som toho mala kopu a jediná výhoda, že Simonko ráno vždy spí....teraz mi pre zmenu ide rozkopať klávesnicu..... 😝 😝 😝 😝 ..ale zlaté moje, ráno mi hodil taký úsmev.....som rada, že sa už usmieva, ked mu spievam, alebo robim niečo s pusou, čo sa mu páči....taký široký úsmev na mna hodí......asi ako ospravedlnenie za tie noci..... 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
3. máj 2012

paráááááda...taký "frischer luft"..... 😉 😉 😉 😉 😉

utka
3. máj 2012

Ahojte...
U nás tiež pršalo...teraz neprší, ale slniečko nevidno ☹...

jacka
3. máj 2012

leninke odišiel router.........takže tu s nami nebude......dúfam že ho čoskoro opravia.... 🙂

jacka
3. máj 2012

@denisenko a máš maličkého pri sebe....či ho prekladáš.........?.........a dá sa ti pospinkať ked drobček spinká?....ako spí cez den?..........šli si behať po úradoch:?.........zlatinko aj ja chcem vidiť ako sa smejkuje bez zúbkov....... 😵 😵 😵 😵 skús ho cvaknuť.....................dakujem 🙂

jacka
3. máj 2012

@utka mi tu máme slniečko.....chcééééš

jacka
3. máj 2012

Maťko ma vyhadzuje........zatial 🙂 pa

utka
3. máj 2012

@jacka ani nie...dík...aj tak musím byť len doma ☹

utka
3. máj 2012

@jacka no dobre...si zlatá, že si poslala 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre