• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@jacka ..už zasa ty potvorka rýchla!! :grinning: ...aj ja ťa rada vidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...trošken som ponaháňala technika z T-Comu a je to...
4. máj 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Ja som v noci nejako nemohla spať. Stále som chodila pozerať Vikiho, zakrývať ho a tak...
A ráno, keď odišli o pol osmej z domu, tak som zaľahla a zobudila ma až pripomienka v mobile o 10:15...fuuuuuuuuuu...
Tak je škaredo vonku :frowning2:...
4. máj 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vitaj. Už je router opravený?
Dík za radu, ale už bolo neskoro :sweat_smile: . Nevadí. Kúpila som matroš a urobím zase, ale už takú fajnú :wink:...
4. máj 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :wink:
@leninka75 ..aj nám prší...som chcela ísť von a nejako mi to nevyšlo a teraz som naštvaná....chcela som dať Niskovi predpísať fenistil a doktorka tam už po obede nie je... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a Simčo je zas ako to počasie, ja raz neviem, ako to robí, že je zlý len vtedy, ked vonku prší..... :confused: :confused: :confused: :confused:
4. máj 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak na druhý raz...držím palce...aj ja vyskúšam..... :wink:
4. máj 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 že špekulovať?! No mne sa to zdalo veľmi riedke, tak som nechápala, že čo to? Či je to dobre, či čo??? Nevadííííí...Aj tak ďakujem :wink:.
4. máj 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko díky...určite to už vyjde...Ale chlapom chutila aj takáto, takže som rada, že som ju nemusela vyhodiť :wink:
4. máj 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vyspali sme sa na .....prd..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: plakal takmer celú noc....to kvoli ortopedickým nohavičkám....on ich neznáša....... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: a vy? drobci odpadli?
4. máj 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tak ked sa zjedla, isto bola dobrá...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. máj 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak mu ich nedávaj. Aj Viki to robil, že plakal, kým som mu ich nedala dole a kým sa nemohol slobodne hýbať. Ja som mu ich dávala cez deň, ale na noc nie...
4. máj 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nebola až taká zlá, len to cesto bolo hrubé a také divné, keď tam bolo asi 3x toľko múky ako malo byť v leninkinom recepte...
4. máj 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ved to, lenže cez den je to úplne zle...tak doktorka povedala, že len na noc...a to je z dažda pod odkvap.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
4. máj 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..my sme to dnes stihli vonku " LTT" :grinning: :grinning: :grinning: ...domov sme dobehli s prvými kvapkami :wink: ..fenistyl sa tušim dá kúpiť aj bez receptu......si fešanda na tej fotečke :dizzy_face: :dizzy_face:

@utka...čo ťa v noci morilo?.... :frowning2:..zlé sny??.... :frowning2:......router nám vymenili, už 2x :angry:........ nevadí, na 2x to víde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......

..som Lilušu odhlásila zo škôlky na pondelok, to zasa bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..už teraz sa teším....
4. máj 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Fenistil kvapky len na recept..pýtala som sa včera v lekárni.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: LTT..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale aspon ste nezmokli.... :sweat_smile: ja som išla dať dolu kočík a padlo na mna pár kvapiek, tak som si to rozmyslela...a dobre som urobila..... :slight_smile: ...ale tuším už prestalo pršať, žeby som znovu skúsila? :grinning:
4. máj 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..fakt??... no super o chvíľu bude zasa všetko na recept :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....veru prestalo aj ja utekám do škôlky pre tú zlobu krpatú :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ako ten Niskov herpes v hrdielku?,,
4. máj 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áááááááááááááááááááááááááá.........................čo ste sa teraz zobudil??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to je čooooooooooo?... :grinning: :grinning: :grinning: ..nesmieš byť toľko out :wink: :wink: :wink: ..detičky si kŕmila? :slight_smile:
4. máj 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo 3x???
@leninka75 neviem...raz mi bolo teplo, raz zima. Viki sa stále mrvil, až do spálne som počula...Zlé sny nie...
4. máj 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 dobre si pochopila..... :grinning:
4. máj 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. máj 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nestíham.......pečiem...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
čo si tresla router varechou?
4. máj 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....včera som náhodou objavila ako mi Lolka zje tvrdý syr :sweat_smile: ..strúhala som ho na brokolicu a Lolka si pýtala skúsiť a zachutilo jej to také strúhané, tak som jej potom ešte nastrúhala a zbaštila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........sranda aká maličkosť a deco spapá aj to čo inak nechce :slight_smile:
4. máj 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: ...ujo technik povedal, že moc hreje a tak teda asi máme veľké napätie a potom dodal, že v rodine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........čo pečieš??? :dizzy_face:
4. máj 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...ujo technik sa isto pomýlil.... :wink: ...tak si Lolku preľstila....to ako ja ked robím cestoviny s rajčinovou omáčkou...to Nisko nebude....že blééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani do pusy...ale ked jej dám viac a poviem, že rajčinová polievka s nudlami, tak sa olizuje za ušami..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka 3x viac múúúky.... :grinning:
@jacka...veru, pochvál sa...čo pečieš???? :wink:
4. máj 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka žeby chrípka?? :confused: :confused: ..máš aj teplotu?
4. máj 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko v nedelu ma krsniatko konfirmáciu..... a moj muž dnes narodky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... :grinning: :grinning: :grinning: tak som urobila tortičku..aby mali aj tam čo papušať....chápete.... :grinning: :slight_smile:
4. máj 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
a vy prestante tolko písať........kto to má čítať :sweat_smile:
4. máj 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .............lepšie sme sa vyspali ako noc predtým.......aj ked ...na teba nemám :wink: .......a Peťko začala kakať vodu......nestíha na záchodík...tak periem a periem........ja som dávala obom na noc.......len.....ale nevadilo im to.....nebolí ho len bruško?.....ale niekto zas nedáva vobec ...................neviem vec názoru....ja som poctivka :wink:
4. máj 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok