• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
no pekne...ja prídem a vy sa vyparíte............čo ste sa dohodli???
4. máj 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..myslíš, že sme sa všetky vyparili??? :grinning: :grinning: :grinning: ......ja som myslela, že chystáš jedlo ku strige :frowning2: .....tak už aj Peťko? :frowning2: ..aby ste to postupne nechytili všetci :frowning2:
4. máj 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko..pekne šálime tie naše dietka :grinning: :grinning: :grinning: ........ale aspoň čo to zjedia..mne občas už fantázia neslúži :frowning2:
4. máj 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko...pečiem palacinky, odložím Niskovi zo 4??? :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby sa včera bombovo hrali :sweat_smile: ..varili vonku blatové polievky :grinning: :grinning: s trávou a púvavou a neviem čím všetkým...mali ste ich potom vidieť :sweat_smile: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :slight_smile: :slight_smile: ......komplet od blata..a blato som vymývala ešte aj zo záhybov na krku :grinning: :grinning: .....ale také boli spokojné :dizzy_face: :dizzy_face:
4. máj 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 myslím.... :grinning: :grinning: ste sa spikli..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:

my nejdeme k strige.......sestrina dcéra je moje krsna........idem k svojim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

ved inakšie by sa ani nenajedli :frowning2: :wink: .....moja mamina to tiež robila....ja som si slubila že svojim nikdy.....a aha..... :grinning: :grinning:

@leninka75 ........poznám.....to je jedna z najlepších hier......a teraz ideme von....a je tam tiež blato....tak huráá.......ale len na dvore budeme....kvoli Peťkovi
4. máj 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka nie...to nebude chrípka, to bude tým počasím. A teplotu nemám, našťastie.
@leninka75 takto sa hráva aj Viki u našich. Namieša také polievočky, že až :grinning:
4. máj 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
A už zase leje...dnes pôjdem po Vikiho asi autom.
4. máj 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nooo 3x, lebo som našla na nete recept, že múku treba pridávať, kým sa cesto neprestane lepiť...
4. máj 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....veď to, že inak by sa nenajedli :wink: ........kedy to máte v nedeľu?...teškáš sa :dizzy_face: :dizzy_face:
4. máj 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...žubrienka je hore....pôjdem ja het :wink: ..pekný víkendík dievčatá :slight_smile: ...pa
4. máj 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj tebe...
Ja som cez víkend sama doma :frowning2:. Chlapi idú do ZV.
4. máj 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nie, bruško ho nebolí...on len neznáša, ked ho obmedzuje niečo v pohybe, perinka, plienky, ortopedické nohavičky...nemá rád ani deku, alebo paplon...ale musí.... :angry: a čo sa stalo Peťkovi? niečo zle spapal? :confused:
4. máj 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 len odlož....4...myslím, že budú stači, práve dojedol cesnakový uzol, tak 4 postačia... :grinning: :grinning: ..dobrý tip, vyberiem mu na večeru z mrazničky.....dííííííky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. máj 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pekný víkend.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@utka takže budeš cez víkend na koni???? :wink:
4. máj 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka akú tortu???? :confused: ...že všetko najlepšie tvojej horšej polovičke.... :wink:
4. máj 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a nevyparili sme sa...bola som v školke pre zlobríka a u mäsiara...už som mala stráááášnu chuť na klobásku a doma nijakú..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mnam, mnam....obžerstvo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. máj 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko asi tak...budem tu a určite sama :frowning2:...
4. máj 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ale...hádam sa podarí aj mne sem tam nakuknúť.... :wink:
4. máj 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jáj, dobrá klobáska vždy spraví náladu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dúfam, že ma tu nenecháš samú. Viki mi kázal urobiť zase tú pizzu. Ale tentokrát sa už vydarila. Mňáááám...
4. máj 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...pošli kúsok...... :grinning:
4. máj 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko chytááááj!!!
4. máj 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...díííky...... :grinning:

idem ja, minichlapi už spia, tak dobrú nocku.... :dizzy_face:
4. máj 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tebe dobrú @denisenko...
4. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

pekný víkedník ...... :slight_smile: :slight_smile: .............aj ked je slniečko niekde stratené :wink:
5. máj 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@jacka teraz ti ja pošlem...chytááááj... :sunglasses:
Pekný víkendík...
5. máj 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :wink:
@jacka aj nám tu praží...chytááááj..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

to je zas den D...Denisko je ako sto čertov a Simonko hádam neostane v hanbe... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som bola na nákupy...letné tričká, som si teda užila....vresky medzi regálmi....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko si supermama...keď stíhaš aj nákupi s chlapmi :wink:
5. máj 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka
@denisenko dakujem za slniečko....ale je také ...len polovičné....ale aspon je :slight_smile:

nákup......s dvoma deťmi............robila som to do Peťkovho roku života......potom koniec.............jedne na jednu stranu iný opačne............nič som nekúpila...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok