Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. máj 2012

no pekne...ja prídem a vy sa vyparíte............čo ste sa dohodli???

leninka75
4. máj 2012

@jacka ..myslíš, že sme sa všetky vyparili??? 😀 😀 😀 ......ja som myslela, že chystáš jedlo ku strige ☹ .....tak už aj Peťko? ☹ ..aby ste to postupne nechytili všetci ☹

leninka75
4. máj 2012

@denisenko..pekne šálime tie naše dietka 😀 😀 😀 ........ale aspoň čo to zjedia..mne občas už fantázia neslúži ☹

leninka75
4. máj 2012

@denisenko...pečiem palacinky, odložím Niskovi zo 4??? 😀 😀 😀

leninka75
4. máj 2012

...baby sa včera bombovo hrali 😅 ..varili vonku blatové polievky 😀 😀 s trávou a púvavou a neviem čím všetkým...mali ste ich potom vidieť 😅 😀 😀 😠 😠 🙂 🙂 ......komplet od blata..a blato som vymývala ešte aj zo záhybov na krku 😀 😀 .....ale také boli spokojné 😵 😵

jacka
4. máj 2012

@leninka75 myslím.... 😀 😀 ste sa spikli..... 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

my nejdeme k strige.......sestrina dcéra je moje krsna........idem k svojim 😵 😵 😵 😀 😀 😀

ved inakšie by sa ani nenajedli ☹ 😉 .....moja mamina to tiež robila....ja som si slubila že svojim nikdy.....a aha..... 😀 😀

@leninka75 ........poznám.....to je jedna z najlepších hier......a teraz ideme von....a je tam tiež blato....tak huráá.......ale len na dvore budeme....kvoli Peťkovi

utka
4. máj 2012

@jacka nie...to nebude chrípka, to bude tým počasím. A teplotu nemám, našťastie.
@leninka75 takto sa hráva aj Viki u našich. Namieša také polievočky, že až 😀

utka
4. máj 2012

A už zase leje...dnes pôjdem po Vikiho asi autom.

utka
4. máj 2012

@denisenko nooo 3x, lebo som našla na nete recept, že múku treba pridávať, kým sa cesto neprestane lepiť...

leninka75
4. máj 2012

@jacka .....veď to, že inak by sa nenajedli 😉 ........kedy to máte v nedeľu?...teškáš sa 😵 😵

leninka75
4. máj 2012

...žubrienka je hore....pôjdem ja het 😉 ..pekný víkendík dievčatá 🙂 ...pa

utka
4. máj 2012

@leninka75 aj tebe...
Ja som cez víkend sama doma ☹. Chlapi idú do ZV.

denisenko
4. máj 2012

@jacka nie, bruško ho nebolí...on len neznáša, ked ho obmedzuje niečo v pohybe, perinka, plienky, ortopedické nohavičky...nemá rád ani deku, alebo paplon...ale musí.... 😠 a čo sa stalo Peťkovi? niečo zle spapal? 😕

denisenko
4. máj 2012

@leninka75 len odlož....4...myslím, že budú stači, práve dojedol cesnakový uzol, tak 4 postačia... 😀 😀 ..dobrý tip, vyberiem mu na večeru z mrazničky.....dííííííky.... 😵 😵 😵 😵

denisenko
4. máj 2012

@leninka75 pekný víkend.... 😵 😵 😵 😵
@utka takže budeš cez víkend na koni???? 😉

denisenko
4. máj 2012

@jacka akú tortu???? 😕 ...že všetko najlepšie tvojej horšej polovičke.... 😉

denisenko
4. máj 2012

@jacka ..a nevyparili sme sa...bola som v školke pre zlobríka a u mäsiara...už som mala stráááášnu chuť na klobásku a doma nijakú..... 😵 😵 😵 😵 mnam, mnam....obžerstvo... 😝 😝 😝 😀

utka
4. máj 2012

@denisenko asi tak...budem tu a určite sama ☹...

denisenko
4. máj 2012

@utka ale...hádam sa podarí aj mne sem tam nakuknúť.... 😉

denisenko
4. máj 2012

jáj, dobrá klobáska vždy spraví náladu...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
4. máj 2012

@denisenko dúfam, že ma tu nenecháš samú. Viki mi kázal urobiť zase tú pizzu. Ale tentokrát sa už vydarila. Mňáááám...

denisenko
4. máj 2012

@utka ...pošli kúsok...... 😀

utka
4. máj 2012

@denisenko chytááááj!!!

denisenko
4. máj 2012

@utka ...díííky...... 😀

idem ja, minichlapi už spia, tak dobrú nocku.... 😵

utka
4. máj 2012

Aj tebe dobrú @denisenko...

jacka
5. máj 2012

ahojte......

pekný víkedník ...... 🙂 🙂 .............aj ked je slniečko niekde stratené 😉

utka
5. máj 2012

Ahojte...
@jacka teraz ti ja pošlem...chytááááj... 😎
Pekný víkendík...

denisenko
5. máj 2012

ahojte... 😉
@jacka aj nám tu praží...chytááááj..... 😉 😉 😉 😉 😉

to je zas den D...Denisko je ako sto čertov a Simonko hádam neostane v hanbe... 😝 😝 😝 😝 😝 som bola na nákupy...letné tričká, som si teda užila....vresky medzi regálmi....... 😝 😝 😝

utka
5. máj 2012

@denisenko si supermama...keď stíhaš aj nákupi s chlapmi 😉

jacka
5. máj 2012

@utka
@denisenko dakujem za slniečko....ale je také ...len polovičné....ale aspon je 🙂

nákup......s dvoma deťmi............robila som to do Peťkovho roku života......potom koniec.............jedne na jednu stranu iný opačne............nič som nekúpila...... 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre