Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
7. máj 2012

@zyko neviem...len viem, že už chcem, aby to bolo za nami. A ide tvoj synček do školy? Ja sa bojím, že ako to budeme doháňať v škole, ak bude bývať tak často chorý ☹...

jacka
7. máj 2012

to nemyslíte vážne toto.....to mám čítať?....... 😕 😕 😕

denisenko
7. máj 2012

@jacka ha ha...snaž sa...aj ja som sa prekvapila...človek vytiahne päty k doktorke a tu ...debatný krúžok...... 😵 😵 😵 😵 😵
@leninka75...ta a ty de si????? 😀 😀 😀
@zyko ....veru privydala som sa...vraj k lepšiemu vzduchu.... 😀 😀 😀 😀 😀

no, žienky moje, radšej ani nečítajte...tfuj,tfuj,tfuj...tie bacily sa fakt šíria aj cez bezdrotový net...... 😝 😝 😝 boli sme u doktorky....kým sme tam došli, Denisko dostal 40-tku teplotu, plakal po ceste, že ho bolia nohy, čakali sme v čakárni, bolo dosť detí, tak mi tam zaspal na lavičke...... 🤐 🤐 🤐 🤐 takže zas sa nám vrátil ten zápal dutín, steká to do hrdla, zápal hrdla, ušká sú na tom rovnako......akože nechápem z čoho sa mu to stále vracia.....a to bol dva týždne v školke.....uvažujem, že kedže sa blíži koniec školského roka, už ho tam asi ani nedám.....ved je tam dva týždne a potom mesiac doma.....a tie účty z lekárne...ani nehovorím.....rovnako ako "stravné" 😝 😝 😝 😝
dostali sme Amoksiklav a Pamycon a ledva sme sa doteperili domov, lebo som ho kúsok musela niesť na rukách...už naozaj nevládal...hlavne že do obeda vyzeral, akoby mu vobec nič nebolo a v priebehu pol hodiny sa úplne zložil....... 😔 😔 😔 😔 😔

som sa rozpísala...ale aspon som sa vyžalovala...... 😅 Simonko spí u starkej, tak ja idem dorobiť poriadky v skrinich, možno ten náš tatinko príde o čosi skor, kedže jedno miminko a marod je na mna už naozaj privela..... 😔

zyko
7. máj 2012

práve dnes prišiel papier,že ho prijali do školy,tak sa tešíme...ale neboj,je výhoda,že máš iba jeho a nie ďalšie menšie deti,takže to určite zvládnete 🙂

zyko
7. máj 2012

@denisenko vďaka bohu za tých starých rodičov,že? 🙂

jacka
7. máj 2012

tak ked sa vrátim.............prečítam.... 🙂

prší prší..... 😝

jacka
7. máj 2012

@denisenko ty si to všetko prečítala????????? 😕 😕

zyko
7. máj 2012

...beriem môjho krpca, kamošku s jej krpcom (rovnako starým ako je môj-spoznali sme sa v pôrodnici na izbe,dokonca máme obidve rovnako starých i starších synov 🙂 no iná haluz a bývame blízko seba)...a smer obchodné centrum...my kávička a deti detský kútik...večer k vám nakuknem 🙂

jacka
7. máj 2012

nešla som nikde tak som stále tu............. 😉

ja neviem...tu býva jedno dievčatko a má larygitýdu stále a vkuse......ale to bude asi indy vindi...................
@zyko škoda že sa kianhe nedaju poslať.............celkom by som bola aj rada keby to schytali.......najlepšie teraz.....a dáš aj fotočky svojej rodinky?:.........a ešte som niečo chcela......len si neviem spomenuť...... 😔


@denisenko vieš že bolo a je stále mokro....ale najviac sa mu páči v blatu......variť polievočky pre havina......neboj nič...aj vás to čaká..................................ty si mala 18 ročná kiahne....??.......ako si to znášala?..........................................čo ma nepoznáš...len tak sa hocikedy zdujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale vitaj v klube zvedavých... 😀 😀 😀 dakujem 😀 😀 😀 ......
@utka ako je Vikimu?....ty si bola na odberoch?......

jacka
7. máj 2012

ja prídem vy zdrhnete.....ste už podozrivé 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2012

@jacka ja som tu.....robila som kšefty....triedila vecičky, čo mám navyše, aj zavinovačky a tak a prišiel švagor, že akurát ide niečo také kúpiť...tak som predala..... 🙂

denisenko
7. máj 2012

@denisenko 18-ročné kiahne???...v pohode, hlavne že som nemusela do školy..... 😀 ...ale ja som ich mala len zopár, takže sa celkom dalo..... 😅 .....a polievočku pre havina.....nemáme havina...iba ak by pre kocúra, alebo sliepky...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2012

@zyko hm..tak to ti budem len ticho závidieť, tú kávičku a detský kútik.... 😵 😵 ...veru, niekedy je tá moja svokra na nezaplatenie..... 😀 😀 😀 😀 😀 ..ja len v dobrom, aj ked tiež mi vie liezť na nervy..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2012

@jacka...ha ha...už si posielam sama sebe...... 😀 😀 😀 😀

utka
7. máj 2012

@jacka Teraz spapal polievočku, mal teplotu 38...pozerá rozprávky a ležká...Ja som bola na odberoch. Ale nemám ani mykoplazmy, ani chlapmýdia ani čierny kašel. Takže v stredu idem na krčné a potom možno aj na pľúcne. Len neviem, ako to zvládnem s chorým Vikim, lebo manžel ide v stredu na služobku a príde až v piatok večer.
@denisenko bože...takže zase ATB ☹. Veru, nechaj ho už doma. Ja keby som bola doma, tak ho určite už nedám do škôlky...Teraz to bude určite aspoň dva týždne ☹. Potom možno pôjde na týždeň do škôlky. Potom mu urobím týždeň prázdniny, aby neochorel pred tou mandľou...No a potom sa ešte asi pôjde rozlúčiť v ten posldený týždeň...
@zyko no ako ti je dobre...tak si to uži...

letty86
7. máj 2012

ahojte 😉
to kto má tolko čítat 😅 ešte nemám všetko prečítane, tak skludnite tempo 😀
@jacka ty si zlatá 😀 😀 že som poklad 😉 nevadí, že si si nevšimla, to sa nám všetkým stáva 😉
@zyko vitaj 😉
@denisenko drzkaj sa aj ty, nech je Nisko raz dva zdravy 😔

utka
7. máj 2012

@letty86 ahojky...však už sme sa ukľudnili...už som tu sama ☹

letty86
7. máj 2012

@utka ja idem pre viki a na tanečnú...a prší u nás 😠 ...ako je Vikimu, teplotku ešte má?

utka
7. máj 2012

@letty86 máš tanečnicu 😉? Super.
Viki teraz nemá teplotku, ale mal okolo dvanástej 38. V noci mu klasla tak max. na 37,4 a už zase stúpala. teraz mu klesla na 36,7 😉. Aj časový interval sa už zväčšil...Tak neviem, či sa to lepší, alebo to bude zase v noci hrozné ☹...

utka
7. máj 2012

@letty86 ale hlas nemá skoro žiadny. Ide s ním manžel k lekárke sa ukázať...

denisenko
7. máj 2012

@letty86
@utka aj ja som jedným okom a jedným prstom stále tu..... 😉

denisenko
7. máj 2012

😕 😕 😕 😕 😕

utka
7. máj 2012

@denisenko ja vieeeem...ty si šikovnica...stíhaš všetko. Ako je Niskovi?

jacka
7. máj 2012

aj ja som tu....s dvoma..... 😀 😀 😀

tu tiež lialo...... 😝

jacka
7. máj 2012

prijali nás do školky........teraz neviem či sa tešiť....alebo čo.........hádam mu tam bude dobre.že?

muž mi vraví že doobedu možem ísť vykladať od tesca 😠 😠 😠 😝 ......a to že bude hladný...... 😠 😠

jacka
7. máj 2012

@utka si mu dala niečo vykloktať?

denisenko
7. máj 2012

@utka ..práve bol mailovať s WC misou..... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
7. máj 2012

@jacka nie, nedala...dávam mu obklady na hrdielko z jazvečej masti...
@denisenko chúďatko ☹. To on zvykne vracať, keď je takto chorý?

utka
7. máj 2012

@jacka gratulujem. Určite mu tam bude dobre. Koľko je tam tried? Nebude s Maťkom, čo?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre