• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
@zyko ale ja by som už aj šla do práce, lebo sedieť doma, keď je tak krásne je o držku. Síce teraz je aj Viki chorý...no však uvidíme, či si nenájdem na stole výpoveď...
9. máj 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko ja titul nemám...
9. máj 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko v čom podnikáte.................. :wink: ...................ako si sa pekne vynašla.....to sa mi páči..... :dizzy_face: :wink: .................tak dobre pofote.....teším sa na foto.... :slight_smile: ........................a titul ani ja nemám .....akurát tak zaslužila matka :grinning: :grinning: :grinning: ........ :wink:
9. máj 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...nemala si aj titul supermamka? :wink: :wink: :wink: :wink: ...to máme isto všetky...len nevie, za menom, alebo pred.....???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jaj, Simonko už spí, Denisko ešte dopozerá rozprávky...mna čaká ešte žehlenie.... :pensive: :pensive: ale to už asi nechám na ráno, aj tak mám ešte jednu várku na šnúre..... :cry:
@utka myslíš vážne, že by ti dali???? :confused: :confused: :confused: :confused: ..tak to by boli dobré sv... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@zyko máte teda tiež veselo....niekedy sa teším, že sa prídu deti pohrať a potom si nadávam, že som mohla byť radšej bez toho....ale pokial sa dá byť vonku, je to ok..... :wink:

dobrú nocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. máj 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nieee...nemôžu my dať, pokiaľ som na PN. Ale keby chceli, tak sa vynájdu...
9. máj 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja tomu titulu hovorím MATKA ROKA :wink: ...
@denisenko bože hovoríš mi z duše...keď sme doma sami mám kľud,pokoj,chalani sa super prehrajú...ale baby sa mi sem nominujú s deťmi,však chápem keď sú z paneláku...tu u nás je pre deti raj...plná záhrada hračiek,chrbát ma bolí,čo som 30min. upratovala hračky po záhrade...dnes to bolo o pištoliach a autách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...ale vonku sa to dá,horšie je to v dome,to upratujem aj hodinu,keď odíde návšteva a ja mám tak rada poriadok....ozaj je tu niekto tak isto postihnutý ako ja?...volajú ma okresný hygienik :grinning:

@jacka svokor firmu založil pred cca 15rokmi, predtým mala iný názov...činnosť je stále tá istá...dávame prácu ľudom,ale iba v čechách...
9. máj 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka titul MATKA ti veru nevezme nikto :slight_smile: ...ale hej s chorým dieťaťom je to o ničom...vtedy ani nespávam,ležím pri nich celú noc a pozerám či dýchajú...človeka žiť nebaví...ach radšej nech neposlúchajú,len nech sú zdravučký :slight_smile:
9. máj 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zyko veru, ten titul nie...nikomu z nás :wink:. A čo sa týka poriadku? Ani mi nehovor. Zo mňa sa už všetci smejú. Keždý deň vysávam a zmývam podlahy. Ja som chorá, keď je neporiadok. Som nervozna potom. No keď povysávam a pozmývam, utrien prach, hneď sa dá so mnou komunikovať :wink:. A presne ako píšeš, nech radšej neposlúcha, ale nech je zdravý. Teraz spíme spolu a tiež sa nevyspím. Stále ho kontrolujem, či dýcha, ako dýcha, či nemá teplotu. zakrývam ho. Nepozeráš Modré z neba?
9. máj 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Píšem trochen s preklepmi...ale nevadííííí... :grinning:
9. máj 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka jéj ako by si o mne písala...a dokonca som naučila pekne krásne poriadku mojich chlapcov...nechcem a nebudem otrok mojich chlapov...ja som nikdy nemusela upratovať,lebo som mala o6rokov staršiu sestru a bola som benjamínek rodiny....ale od kedy mám domček,tak som rada,keď je pekne čistučký :grinning:
...modré z neba nemusím...ja som farmová a paneláková diváčka...
9. máj 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..uf skoro kľud :slight_smile:

@zyko..to máte domček tak akurát pre 4 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.........tiež som postihnutá poriadkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:... a ty titul máš?.....teda okrem matky roka :wink:..a ešte som chcela..juniora bežne aj doma voláte junior, či to len tu......ja k farme a paneláku pridávam ešte ordináciu v ružovej záhrade :slight_smile:
9. máj 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tu už božské ticho,manželík kuká fotbalík...popíjame radler a chrumeme popcorn...
junior mu hovorím iba ja...muž Pavol,svokor Pavel,jeho otec Pavol...náš je Pavol č.4 v poradí...
...som ing-ekonóm,ale k ekonómii ma to teda absolútne neťahá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:....
9. máj 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
No ja tiež ešte Ordinácia...
9. máj 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ja tam tých hercov nemusím v tej ordinácii...sú mi strašne nesympatickí...na čele so Studenkovou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko ja sa snažím tiež Vikiho učiť poriadok. Niekedy si myslím, že som až chorá, lebo ho stále upozorňujem, nech papá nad tanierikom a tak...A manžel je tiež celkom poriadkumilovný...Tým, že bol na intráku a musel sa o seba postarať sám...na rozdiel od svokra a švagra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko ......aj ty kukáš futbal??? :wink: ....mne tento rok asi 1x utečú MS v hokeji, nejako nestíham :frowning2: .....dnes je streda, takže nám ide "len" panelák :grinning: ....aj my sme postihnutí radlerom :grinning: ...v pivnici na nás žmurká celá bedňa lahváčov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........junior je celkom fanj nápad aj Pavol je pekné.....Paľko mi vždy pripomenie tie staré filmy pre deti a mládež :grinning: :grinning: .......je to pekné slovenské meno ale fakt ako Pavol, tá zdrobnelina mi nejako nesedí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...máte peknú tradíciu v rodine :slight_smile: ......možno sa s letty v bojniciach stretnete :wink: .......a čo ťa baví robiť, keď ekonómiu moc nemusíš?? :confused: ...a čo robíš vo firme? :confused:

......no tak za tieto otázky by sa veru ani jacka nehanbila :grinning: :grinning: ...čo povieš moja?? :slight_smile:
9. máj 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka aha ty žiješ u svokrovcov?...no môj manžel bol vychovávaný ako princátko z hradu,mladý pán mal staršiu sestru,ktorá všetko robila a potom mu mamička skákala okolo riťky :grinning: ...ale ja som ho už tiež pekne vycvičila,za tie roky...mne chlapci tiež len za stolom a nad tanierom papajú,vonku môžu mrviť koľko chcú,ale doma ništ také
9. máj 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zyko hmmm...
Viki si dnes kázal upiecť babovku a ešte sa jej ani nedotkol :frowning2:...
9. máj 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko ...studenkovú voláme s mužom studeničová :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...ako sa ti páči v paneláku??......ja už keď sa mám na ňu dívať tak radšej v ordinácii, v paneláku je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko ..pekne, pekne len ich uč poriadku ...však sa ti nevestičky potom poďakujú :slight_smile: :slight_smile: ......
9. máj 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko nestraš!!!Nebývame u svokrovcov...
9. máj 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ......nechutí mu papať?? :frowning2:
9. máj 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vo firme toho teraz až tak veľa nenarobím,svokrovci ma šetria,sú perfektní...len nejaké minimálne papierovačky porobím,mám veľa aktivít s deckami,rozvážačky po krúžkoch....a mám veľa športových aktivít aj sama so sebou...no užívam si materskú a voľno plými dúškami,30.4.2013 nastupujem späť do práce...

...ale kde som vlastne zamestnaná by ste neverili? dám fotku a píšte tipy kde robím :grinning:
9. máj 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: si zabila tými nevestičkami
9. máj 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale chutí, len neviem, čo mu to napadlo, keď ju teraz nechce??? Ale teraz zdrvil Kinder mliečny rez a Kinder Pinqui...Sme sami doma...tatinko je na služobke v Anglicku. Tak si užívame...hahahaa. Ešte nespí
9. máj 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veď to,že už ani ten panelák nekukám poctivo,keď ju tam viac a viac dávajú...mrcha škaradá je to...aj teraz som radšej zapla ten futbal
9. máj 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zyko no davaj...
9. máj 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka jáj som zle pochopila,že hádam upratuješ po švagrovi i svokrovi...tak pardón za ten šok,čo som ti spôsobila :zipper_mouth: aj sa ti tlak zvýšil? :grinning:
9. máj 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zyko ale nieee...v pohode. Len som tým myslela, že oni si po sebe nič neodpracú a všetko im treba podať do ruky. A som rada, že bývame sami....
9. máj 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:sunglasses: moja maličkosť :sunglasses:
9. máj 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok