• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@zyko fúha...žeby policajtka???
9. máj 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........občas sa podarí :grinning: :grinning: :grinning: ...no to som zvedavá kde pracuješ :fearful: , rýchlo davaj foto :slight_smile: ...sa som tiež povedala, že teraz si to užijem 3 roky :dizzy_face: ..pri Lilke som musela po dvoch rokoch do práce lebo mikončila zmluva, ale teraz môžem byť doma plné 3 roky :slight_smile: ...ako športuješ??? :slight_smile: ....

@utka.....jaaj mlsný jazýček má mladý pánko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ako dlho ste bez tatina???

..idem vyložiť nožky pred telku....dobrú nôcku......pa :pensive:
9. máj 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka nie :sunglasses:
9. máj 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 iba od dnes do piatku...Dobrúúúú...
@zyko tak sa vzdávam...
9. máj 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no toto mi tedá nedá :grinning: .......

@zyko ....1. vojačka, 2. testuješ zbrane, 3. paint bal - podávaš guličky do pušiek :grinning:
@leninka75 samá voda :sunglasses:
@zyko ..a ešte ma napadlo....že hrdinka z hvieznej brány :grinning: :grinning: :grinning: .......neprezraď ešte!!!!!!...nech sa potrápime....

už padáááááááááám
9. máj 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: jáj si ma pobavila...umieram od smiechu
9. máj 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko ja sa už vzdávam. Môžeš mi napísať do IP
9. máj 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no predsa príslušníčka zboru väzenskej a justičnej stráže :sunglasses: ništ vám to nehovoríííí
...fotka je z vojenského výcviku zo Santovky,ktorý musí absolvovať každá ženská,ktorá nastúpi do zboru...no baby,to by som vám tu na 100strán popísala,že čím som si ja v tom zbore prešla,ale som tam spokojná...som športový akčný típek ženskej :sunglasses:
9. máj 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zyko dobreeee...však keď si taká akčná, práca ako stvorená pre teba...A nie je to aj trošku nebezpečná práca?
9. máj 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko Ale je to také netypické pre ženu...
9. máj 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................to ste sa zbláznili alebo čo...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: :wink:

aj tu frčí futbal..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....takže idem do hajan.......toto ma fakticky nebaví.....
@zyko ty sa normálne že nezdáš......ešte sa ťa budem báť..... :wink: :wink: .....ale velmi som tam s teba nevidela.... :slight_smile: ..............................to si ....ste prečo dalo meno Palko ked je vás tolko?.....
9. máj 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nezbláznili sme sa...mne to vyhovuje, ale keď pôjdem do roboty, tak budem hovoriť to isté, čo ty :grinning:
9. máj 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty čo chceš v tv pozerať?.........ved všade beží šport.....teda aspon naše kanále...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no som v kontakte s vrahmi,násilníkmi,psychopatmi...aj ženského aj mužského rodu...takže riziko obrovské,ale dúfam,že keď sa vrátim späť šuchne sa mi opäť kancelárske miestečko...veľa sa ich tam totižto zcivilňovalo,kríza je a bola všade... a ja samozrejme stále chcem byť štátny zamestnanec,tak čakám kedy kto odíde z kancelárii do výsluhového dôchodku...
9. máj 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka dikes :dizzy_face: :dizzy_face: ....ved to sa nedá stíhať.......všetko.......ešte teraz aj celkom hej...ale cez den...ked po mne lezú chlapi...teda viac menej jeden....sa mi nedá sustrediť na prácu na MK...... :wink:
9. máj 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zyko ty si nie na RD?....
9. máj 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no však rodinná tradícia :unamused: ja sa raz ukážem v plnej kráse :grinning:
9. máj 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zyko tvoj muž sa o teba nebojí?
9. máj 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka som na RD
9. máj 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko uffff...nooo, tak nič moc. Ale držím päste!
9. máj 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko rodinná tradícia????...teraz myslíš prácu či meno? :confused: .....................to vieš už je večer už mi to celkom nepáli :grinning:
9. máj 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka 30.4.2013 nastupujem do služobného pomeru,potvory ešte aj služobák mi zhabali teraz keď som na RD...a toľko pokút čo som už vybavila s ním...teraz chýba :sunglasses:
9. máj 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zyko ..vy ste plánovali detičky......a kedy ste mali svadbu?......
9. máj 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka meno
9. máj 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka však je už dosť neskoro...sa čudujem, že ty si ešte tu :wink:
9. máj 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zyko to poznám...mám brata policajta :wink:
9. máj 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko ved to budeš ešte rok doma....
9. máj 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj ja........nevychádzam s údivu..sama zo seba..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok