Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
9. máj 2012

@zyko fúha...žeby policajtka???

leninka75
9. máj 2012

@zyko 😀 😀 😀 😀 😀 ........občas sa podarí 😀 😀 😀 ...no to som zvedavá kde pracuješ 😨 , rýchlo davaj foto 🙂 ...sa som tiež povedala, že teraz si to užijem 3 roky 😵 ..pri Lilke som musela po dvoch rokoch do práce lebo mikončila zmluva, ale teraz môžem byť doma plné 3 roky 🙂 ...ako športuješ??? 🙂 ....

@utka.....jaaj mlsný jazýček má mladý pánko 😵 😵 😵 ...ako dlho ste bez tatina???

..idem vyložiť nožky pred telku....dobrú nôcku......pa 😔

zyko
9. máj 2012

@utka nie 😎

utka
9. máj 2012

@leninka75 iba od dnes do piatku...Dobrúúúú...
@zyko tak sa vzdávam...

leninka75
9. máj 2012

..no toto mi tedá nedá 😀 .......

@zyko ....1. vojačka, 2. testuješ zbrane, 3. paint bal - podávaš guličky do pušiek 😀

zyko
9. máj 2012

@leninka75 samá voda 😎

leninka75
9. máj 2012

@zyko ..a ešte ma napadlo....že hrdinka z hvieznej brány 😀 😀 😀 .......neprezraď ešte!!!!!!...nech sa potrápime....

už padáááááááááám

zyko
9. máj 2012

@leninka75 😀 😀 😀 jáj si ma pobavila...umieram od smiechu

utka
9. máj 2012

@zyko ja sa už vzdávam. Môžeš mi napísať do IP

zyko
9. máj 2012

no predsa príslušníčka zboru väzenskej a justičnej stráže 😎 ništ vám to nehovoríííí
...fotka je z vojenského výcviku zo Santovky,ktorý musí absolvovať každá ženská,ktorá nastúpi do zboru...no baby,to by som vám tu na 100strán popísala,že čím som si ja v tom zbore prešla,ale som tam spokojná...som športový akčný típek ženskej 😎

utka
9. máj 2012

@zyko dobreeee...však keď si taká akčná, práca ako stvorená pre teba...A nie je to aj trošku nebezpečná práca?

utka
9. máj 2012

@zyko Ale je to také netypické pre ženu...

jacka
9. máj 2012

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 ................to ste sa zbláznili alebo čo...... 😝 😉 😉 😉

aj tu frčí futbal..... 😝 ...... 😝 ....takže idem do hajan.......toto ma fakticky nebaví.....
@zyko ty sa normálne že nezdáš......ešte sa ťa budem báť..... 😉 😉 .....ale velmi som tam s teba nevidela.... 🙂 ..............................to si ....ste prečo dalo meno Palko ked je vás tolko?.....

utka
9. máj 2012

@jacka nezbláznili sme sa...mne to vyhovuje, ale keď pôjdem do roboty, tak budem hovoriť to isté, čo ty 😀

jacka
9. máj 2012

@leninka75 ty čo chceš v tv pozerať?.........ved všade beží šport.....teda aspon naše kanále...... 😝 😝

zyko
9. máj 2012

@utka no som v kontakte s vrahmi,násilníkmi,psychopatmi...aj ženského aj mužského rodu...takže riziko obrovské,ale dúfam,že keď sa vrátim späť šuchne sa mi opäť kancelárske miestečko...veľa sa ich tam totižto zcivilňovalo,kríza je a bola všade... a ja samozrejme stále chcem byť štátny zamestnanec,tak čakám kedy kto odíde z kancelárii do výsluhového dôchodku...

jacka
9. máj 2012

@utka dikes 😵 😵 ....ved to sa nedá stíhať.......všetko.......ešte teraz aj celkom hej...ale cez den...ked po mne lezú chlapi...teda viac menej jeden....sa mi nedá sustrediť na prácu na MK...... 😉

jacka
9. máj 2012

@zyko ty si nie na RD?....

zyko
9. máj 2012

@jacka no však rodinná tradícia 😒 ja sa raz ukážem v plnej kráse 😀

jacka
9. máj 2012

@zyko tvoj muž sa o teba nebojí?

zyko
9. máj 2012

@jacka som na RD

utka
9. máj 2012

@zyko uffff...nooo, tak nič moc. Ale držím päste!

jacka
9. máj 2012

@zyko rodinná tradícia????...teraz myslíš prácu či meno? 😕 .....................to vieš už je večer už mi to celkom nepáli 😀

zyko
9. máj 2012

@jacka 30.4.2013 nastupujem do služobného pomeru,potvory ešte aj služobák mi zhabali teraz keď som na RD...a toľko pokút čo som už vybavila s ním...teraz chýba 😎

jacka
9. máj 2012

@zyko ..vy ste plánovali detičky......a kedy ste mali svadbu?......

zyko
9. máj 2012

@jacka meno

utka
9. máj 2012

@jacka však je už dosť neskoro...sa čudujem, že ty si ešte tu 😉

utka
9. máj 2012

@zyko to poznám...mám brata policajta 😉

jacka
9. máj 2012

@zyko ved to budeš ešte rok doma....

jacka
9. máj 2012

@utka aj ja........nevychádzam s údivu..sama zo seba..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre