Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

zyko
10. máj 2012

@leninka75 ahoj...no daj tie typy na pobavenie...každý je v miernom šoku keď mu objasním kde robím...dostala som sa k tomu náhodou,hľadali ženy,tak som šla na testy a som tam...po škole nájsť fleka teda nič moc,do banky som nechcela ísť,vysedávať na zadku to neni nič pre mňa.... 😀

leninka75
10. máj 2012

@zyko ...ahoj!! 😎 ......potom nám nafoť aj záhradku, aby sme sa mohli pokochať 😵 😵 😵 😵 ........veru aj u nás sa ukazuje krásny deň 😎 ..síce sme už absolvovali rannú scénu s dnešným názvom " prečo zasa musím ísť do škôlky?".......niekedy to býva "mne je v škôlke strašne zle, ja tam nejdem"......alebo "beeeeeeeeeee odhlás máááááá".......a chcela som tým povedať, že si nedám pokaziť pekný deň 🙂 🙂 🙂 ..........takže typy na prácu 😀 ......1. ostreľovačka 2. plašička vtákov na letisku 3. osobný strážca....... 😀 😀 😀 😀........no čo povieš, snažila som sa? 😉..........takže hneď po škole si nastúpila do "basy"?........aj si tak zažila nejakú nebezpečnú situáciu?...

zyko
10. máj 2012

...večer som tak ešte v posteli rozmýšľala,že koľko ste vy tu už takto pekne spolu prežili aj radostí,starostí,bolestí,úspechov,neúspechov,chorôb...dovoleniek,narodenín,menín,sviatkov,výročí,vianoc, silvestrov,nových rokov.........to vzácne puto medzi vami tu cítiť...z vašich správ(aj keď niekedy smutnejších) cítiť dobrú energiu 🙂

zyko
10. máj 2012

@leninka75 ty srandistka...nesklamala a pobavila si ma 😉 hej boli nebezpečné situácie...hlavne na diaľkových eskortách,keď sme autobusmi prevážali obvinených a odsúdených po väzniciach....
...a čo nemá dobré kamošky v škôlke?ale tak aj doma s vami jej je určite dobre,sa nečudujem,že špekuluje...junior už ráta dni kedy konečne pojde do školky,ten by tam bol stále 😀 cigánča naše túlavé...
....dnes sa fotíme v záhrade,potom pridám fotky...

....šošovica sa varí,idem šupito lupito pozmývať dlážky 😝

leninka75
10. máj 2012

@zyko ..Naďka, krásne si to napísala a myslím, že si to aj dobre vystihla 😵 😵 😵 😵 😵 ..si veľmi empatická osôbka 😵 😵 😵 .......normálne neviem čo napísať.....

leninka75
10. máj 2012

@zyko .....fíha akčná práca 🙂 🙂 🙂 ....ale super, že si v tej práci našla naplnenie 😵 ........tešíme sa na fotečky...vieš moja Karolínka je od narodenia plačko.......ak niektorý deň neplače z neznámeho dôvodu, tak som v strehu, že čo sa deje......povedala by som, že je moc precitlivená a veľmi na nás naviazaná.....nerada mení zaužívané zvyky a nerada niekam ide sama...povedala aby som, že sama ešte nikde nebola teda okrem škôlky...myslím tým u kamošky alebo tak...dokonca nechce ísť ani na prázdniny k mojej mame do Sverpca a ani ku mojej tete, ktorú zbožňuje a býva na opačnom konci dediny..každý hovorí, že z toho vyrastie...asi áno...len teraz je to veľmi náročné byť stále v strehu, že kedy aprečo sa rozplače a plus teraz k tomu plakaniu pribudlo papuľovanie 😠 😠 ☹ ☹..........

......treba aj mne pozmývať 😝 ..len najskôr skočím s Lolkou k mojej babuške na opačný koniec dediny..zatiaľ pa 🙂

jacka
10. máj 2012

no ale viete čo....... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
10. máj 2012

@zyko som rada že aj tvoj tak rád chodí do školky.........že si ma v tom nenechala samú.................

@leninka75 keby to bolo možné tak spinkám doteraz...ale vysvetli to mojim nespavcom..... 😝 ..................ale ved to si možeš kuk aj na archíve joj.....................síce mám pocit že ten panelák ide dole potokom 😝 ...........................veru ideme k strige........ 😔 ...............ešte stále neviem čo im navariť.......tortičku som im dala do mrazáku aby mali niečo pod zub.......možem to zabudnuť........................ 😔

jacka
10. máj 2012

tak ma nas....li v tej školke.....teda jedna premúdrela kuchárka.......mali mať ovsenú nátierku.....tak som Maťulovi poslala pašteku.......ráno som mu vysvetlila že to má na desiatu......a čo nezje do skrinky.........prídem poobede....pašteka nikde...........pýtam sa kde je.......vraj ju vzali a dali do ladničky...... 😕 😕 😕 😕 asi takto som vyzerala...........na ihrisku sa ho pytam čo papal.....vraj nie pašteku že mu dali tú natierku....... 😠 😠 😠 a pani kuchárka povedla že on NEBUDE jesť iné ako deti................. 😠 😠 😠 😠 😠 ...............ešte že má Maťko rozum a nejedol to......vravím mužovi nech to ráno vybaví.........ha ha ha..........tak som volala hlavnej kuchárke....že čo je vo veci.......tak aj ona ostala prekvapená a jasné že si ju bránila........vraj sa s nou porozpráva...................................nič by som nepovedla keby to bolo prvý krát........a furt tam dačo je...............................a nech mi ešte niekto povie že to je nič choroba.........................

jacka
10. máj 2012

posťažovala som sa 😀 😀 😀 😀 ......................ideme 😎 😎 😎 😎 .................ale ja sa vráááátim 😀 😀 😀 😀

zyko
10. máj 2012

@jacka tak aj tvoj taký spoločenský típek,to je fajn,do dnešného sveta im je to výhodou 🙂 a panelák...už stojí za prd 😝

@leninka75 tak to ako keby píšeš o mojom mladšom...síce nie je až taký plačko,ale je bojazlivý,nemá rád tety...zbožňuje chlapov,aj cudzích...svoje vlastné babky odháňa,pripustí si dedkov,strýkov....chodím s ním veľa do kolektívu,ale drží sa ma ako kliešť,málokedy sa uvolní a behá s deckami...je to malý introvert 😒 pochybujem,že z toho tie deti vyrastú....tak to máte peknú prechádzku pred sebou...ja milujem prechádzky 🙂

zyko
10. máj 2012

@jacka má alergiu,či? ach tie ich slávne nátierky ala Bukovský....junior chodí zo škôlky hladný ako vlk...to čo mu chutí,pýta dupľu,ale čo nechutí nezje 😒 ani u nás nedovolia nič na jedenie ani pitie nosiť do škôlky...akurát im tam nosím každý mesiac čaje,nech im robia a nech majú pitný režim

jacka
10. máj 2012

@zyko asi by sme ti mali niečo napísať o sebe.....len teraz nestíham...prišla som urobiť len kuk

leninka75
10. máj 2012

@zyko @jacka..súhlasím s vašim názorom na panelák, je to 😝..ale čo robiť keď prídem od detí a muž už chrapká pri telke 😠 😀 😀 😀............

@jacka...tá kuchárka je dobrá ťapa!!! 😠 😠 😠..však keby bol OK nepapá inak ako ostatní, to ju nenapadlo??? 😖...no nemám slov 😝 ..a u mudry OK?.....ako často tak chodíš pre recepty?....sa mi len zdá aleboje to fakt často???......a ešte jedna otázočka, už som s asíce pýtala, ale si si na mňa zabudla 😔...kedy je tá noc bez mamy?? 😉

@zyko,,..juj prechádzky 😵 😵...s Karolínkou to mám odšlapané...do cca 10 mesiacov mi spávala cez deň len v kočíku a za jazdy 😝 😝 😝...takže každý deň 2x 3-4 hodinky za každého počasia...brrr to bolo obdobie 😝......vieš ja bývam na dedine, kde je možno 5 ulíc a aj tam sa preháňajú autá 😝......nič zaujímvé na kukanie, len možno to, že ako babky prekladajú košíky a vedrá po dvore 😅 😅 😅 😅..........v Nitre sme sa párkrát prechádzali chodníčkom okolo rieky a tak sa mi to neskutočne páčilo 😵 😵.......najbližšie taký chodníček máme v PB len nie som šoférka a busom je to o držku 😝 😝 .......takže poznáš čoje to mať doma kliešťa??!! 😝 😝 ☹ ☹ 😉 😉

leninka75
10. máj 2012

..idem do škôlky....ale o chvíľu som tuuuuuuuuuuuu 🙂

denisenko
10. máj 2012

ahojte.... 😉 nemám šancu dnes čítať...je ešte len obed a ja som s nervami v koncoch.....Denisko mi asi milion krát zobudil Simonka, takže ten už vobec nevie zaspať...len plače...do toho Deniskove "super nápady".... 😝 😝 😝 😝 😝 ...tak ked sa to tu ukludní, prídem...len neviem, či to bude ešte v tomto storočí..... 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
10. máj 2012

@denisenko ..juj deni tak ti moc prajem, aby si už mala doma mužíčka!!!!! 🙂..vydrž, myslíme na teba!!! 🙂

zyko
10. máj 2012

@denisenko bojuj deni bojuj 😉

zyko
10. máj 2012

@leninka75 slečinka si chodí na obed domkov spinkať? aj v našej škôlke tak 2-3berú cez obed domov...

...deti spia a ja konečne nohy vyložené,trošku si ich slním,lebo sú jak cmar 😀 ...bola som s krpcom na tanečkoch alias hudobná výchova yamaha...super záležitosť pre deti+matky,fajn relax pri hudbe a speve...

...idem poňúrať čo je nové v bazáriku,i keď nič nám netreba,chalani majú väčšiu garderóbu než já s mužom 😝

utka
10. máj 2012

Ahojte...
Tak veru ste sa nedali zahambiť s písaním 😉...
Viki celú noc chrchlal. Tak som ráno šla pre istotu k lekárke, nech ho popočúva. Ale všetko je OK. Pokračovať s kalciovým sirupom, dithiadenom a zábalmi na hrdlo, príp.priedušky.
@denisenko myslíme na teba, drž sa!
@jacka už som sa ťa asi pýtala. Peťko ide do škôlky tam, kde Maťko? Tak, treba tým kozám prečistiť žalúdok. Ony asi ani len netušia, čo je celiakika...
@zyko na ktorý bazárik chodíš? Tu na koníku?

utka
10. máj 2012

@leninka, Lilka má protesty, aj keď chodí do škôlky iba doobeda?
@zyko, junior ešte spáva cez obed?

jacka
10. máj 2012

@leninka75 určite by som na teba nezabudla.....čo si 🙂 😉 ...dneska je...... 😵 ☹ .........

@utka ved som vyčistila......ale to vieš po telefone je to iné......ale už sa s nimi nebudem .....sr.....ť....pojdem rovno za vedúcou..alebo za riaditelkou....

niekto ma tu obťažuje

jacka
10. máj 2012

@leninka75 raz do mesiaca chodím.........aby som nemusela tam oxidovať v kuse........tak si vyberiem tolko kolko potrebuje...a na kolko mám nárok

leninka75
10. máj 2012

@zyko ..tak veru slečinka chodí na obed domov 😝 ..opica malá už nespáva cez obed od 3 rokov 😠 ☹ .......kam ešte chodievaš s deťmi? 🙂

@utka.......vikinkovi sa to stále nelepší?? ☹...škôlka je u nás neustály boj ☹......raz sľubujem, inokedy sa vyhrážam, len aby išla.....a tie protesty, ach jo....mám pocit, že Lilka je v období, že protestuje proti všetkému 😠 ☹ 😝

jacka
10. máj 2012

@utka to ja takto na etapy.....hlava deravá........... 😠 😠 ............nude chodiť tam kde Maťko.......s tým že obedy doma......kuchárka ma hned ........prehovárala vraj pre dvoch a bude lepšie variť.............ale to ešte netuší že aj Maťko bude jesť doma..............žiadne grcky

leninka75
10. máj 2012

@jacka ..uf, som sa zľakla, že si zabudla 😀 😀 😀 ..ako to vlastne funguje?....deti sú v škôlke od rána do rána, či idú aj domov?... 😕 ....ktože ťa to asi tak obťažuje??? ..sused?? 😀 😀 😀 😀

jacka
10. máj 2012

@leninka75 tak akurát storočný............... 😀 😝 ..................................to ako že ja ...zabudla.....noooo.......pekne 😀 😀 😀 😀 .......................že čo som to ešte chcela 😀 😀 😀 😀

funguje.......ráno odišiel....poobede pre neho neprídem.......až zajtra poobede..................čo mi Maťko ráno nezabudol pripomenuť......že dnes nemám chodiť..................................sa som z neho ...v šoku..............moja pijavička malá....takto ma vymenil 😵 😵

zyko
10. máj 2012

@utka ahoj...tak z najhoršej fázy ste už vonku,chvalabohu...ten calciový mi junior vypil na hektolitre 😝
...áno spáva,ako si on povie,či chce alebo nechce...ja mám doma spavých medveďov 😀
...ahá Maťko má celiakiu,už som v obraze...
...mimibazar,mimiaukcie a sem tam tuto na koňovi niečo splaším...ale inak som maniak seconhandový 😎 u nás v nitre sú staršne kvalitné a lacné sekáče...moja mamina je na dôchodku,takže tá chodí a ňúra a dá mi ech,že kde je čo 🙂

utka
10. máj 2012

@jacka takže Maťko zostáva, kde je a bude chodiť na obed domov a peťko ide do inej a tiež bude chodiť na obed domov? Dobre som to pochopila?
@leninka75 podľa mňa sa mu to lepší. Už nemá teplotu a hnusný hrncový kašel sa zmenil na vlhký...Len ešte sa zbaviť toho vlhkého...a soplíka...
Huráááá...almužna je na účte 😉...

leninka75
10. máj 2012

@jacka ..fíha, to budete dlho od seba!! ☹ ..asi je to 1x, že?..ako to zvládaš?.......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre