• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@zyko veru, z najhoršieho sme vonku. Len som myslela, že keď už má kašel vlhký, že miu zmením sirup....ale vraj nemám...Ja tiež veľa kupujem na Miminazáre...Teraz už väčšinou nové veci, ale keď bol menší a hrozne rýchlo zo všetkého vyrástol, tak som kupovala väčšinou second hand. Aj Viktorko je medveď. Rád spí. Ale cez deň už nie. len keď niekam cestujeme. On zase spáva ráno dlho...
10. máj 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..aj to poteší :slight_smile: ......

...dievčatá, celá tvár sa mi ovyrážkovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...si pripadám jak puberťáčka :sweat_smile: :sweat_smile: ..žeby to mala na svedomí mrcha?? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som zvedavá, ako to zvládne. Ale určite dobre. S kamošmi...
10. máj 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka nie...obaja budu chodiť do tej istej

@leninka75 mi hovor niečo...............boli sme od seba takto pred rokom ked som skončila s Peťkom v nemocke.......ale to bol s vlastným doma.....teraz je s cudzími.......................večer budem isto volať.......ver mi....hádam aj ráno........ak nebudú oni :slight_smile:
10. máj 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to poznám...aj ja som niekedy viac vyhádzaná ako v puberte...a väčšinou pred mrchou.
10. máj 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to ti verím...ale keď sa on sám rozhodol, tak to asi bude dobre. Neboj...
10. máj 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka aj ja som zvedavá............nepíšte tolko......po mne sa tu vála chlap.........ma tu obaťažuje......neviem sa sústrediť..............
10. máj 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka ved to sám a dobrovolne...............................nikde som ho nenutila........ale raz to muselo prísť :slight_smile:

neviem ako by ale prežil školu v prírode na 4dni........
10. máj 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ......som zvedavá ako budeš spať :confused: ......sa máš keď sa po tebe váľa chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 veru, @jacka sa má... :wink:
10. máj 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....Lolka vstala...Lilka ušla na dvor..idem :sunglasses:
10. máj 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
olá olá spinning volá...kočky idem od vás...trošku sa spotiť na indoor bycikel...večer som tu :sunglasses:
10. máj 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ale vám je super, že máte dvor...
@zyko supeeer, len sa vypoť...
10. máj 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienky,už som to vzdala...nepomohlo nič, ani lahnúť si k nemu, ani kočík...nič....tak som ho nakrmila,prebalila, strčila do spálne a zavrela dvere....chvílu plakal ale už má toho od rána dosť asi aj on.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Denisko má zas afty v puse..už som ich čakala..takže je to ten istý vírus čo mal ....... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
10. máj 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a zaspinkal??? Denisko máva časti tie afty, nie? Auuu...to musí bolieť :frowning2:...Chúďatko.
10. máj 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka neviem..je tam ticho.... :sweat_smile: ...som to mala urobiť hned na obed a bol by klud.... :pensive: :pensive: :pensive: Denisko ma afty druhý krát....zatial len na jazyku.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ale aspon papká..... :dizzy_face:
10. máj 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky...také ticho tu je :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......................
10. máj 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aha...tak snáď zabúval chrobák malý. Júúúj, viem ako bolí, keď je jedna afta. aha...druhý krát to má?
@jacka a čo sa stalo???Jáááj, nemáš doma Maťka, čo? Je ti smutno?
10. máj 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka je.......... :frowning2: :frowning2: ......ked neviem čo ani robí......nechápe ako matky možu opustiť svoje deti.....
10. máj 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko toto som ja nikdy nerobila.....žeby som ho nechala vyplakať to by mi srdiečko nedovolilo......ale ja som iná citlivka :frowning2: ....ešte teraz ked mi má mrcha prísť.......mi vadí všetko :pensive:
10. máj 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to je síce pekné že sa vála po mne chlap.....ale podotýkam.....má skoro 3 a je to moje :grinning: :wink:
už vidím ako budem spať......nijako..............
ako bolo vonku?....my sme šli ešte niečo posadiť....pokopkať.........len stráááášne horuco mi bolo......:stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
hlásim príchod :sunglasses: fotečky budú eňo-ňuňo...s kvalitným foťákom sa robia parádne fotky :slight_smile:

@denisenko na afty b-komplex a určite panthenol tabletku-tá v pusinke robí zázraky...teraz mal junior kiahne aj v puse,bolelo ho to...no na druhý deň bolo po bolesti...veru je to príšerná bolesť,junior mal aftóznu stomatidídu ako 2ročný :frowning2:

@jacka ...ale nestresuj mamka,on si na teba isto nespomenie...vieš ako im tam musí byť bohovsky :wink:
10. máj 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka určite mu je tam dobre, neboj sa...
@zyko vitaj :wink:...
10. máj 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zyko ty si rodila oboch valibukov normálne, či cisárskym?
10. máj 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :grinning: normálne prirodzene :grinning: ja ako bábo som mala 4,5kg.... :wink: je to genetická záležitosť...to moje tretie bábo by bolo asi už 5kilové :grinning: ...by ma smiech prešiel
10. máj 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zyko Viki mal 3650g a to sa mi už zdalo moc...a to som "tučná". A ty taká vyžla...Fuuuu...
10. máj 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no to bol akurát :slight_smile: ja mám bežne 60kíl a 179cm. pri prvom išlo +14kg a pri druhom +25kg....ale kojením išli všetky kilá dole
10. máj 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zyko šťastný to človek...to len ja sa neviem zbaviť kíl. Ale aj to bude :wink:.
10. máj 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
koľko kg potrebuješ dať dole? a počúvaj ma,vieš v čom to bude...ty vážiš dobre,ale málo meriaš :wink:
10. máj 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko veru tak, v tom je tá chyba... :grinning:
Potrebujem zhodiť 20kg...
10. máj 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok