Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
10. máj 2012

@zyko Nikdy som nebola chudá, len ako malá a to som bola vždy chorá... Ale mám problémy s krvnými doštičkami a musela som úžívať kortikoidy, tak som hrozne pribrala a neviem to dať dole. Ale začala som chodiť na Taebo, len teraz som už dlho nebola, lebo som chorá. Ale už sa teším. Aj so susedou budeme chodiť behať. tak dúfam, že sa zadarí...Samozrejme + úprava stravy

zyko
10. máj 2012

@utka 😖 jaj to nie je málo...to chce aj cvičiť aj stravu upraviť...najhoršie a najťažšie je začať 😝 ale keď začneš,tak ten pocit...tie endorfíny,že ááááá...chodia so mnou na ten spinnig baby,ktoré majú tiež +10-20kg a idú si pekne za svojim cieľom....raz príde tvoj čas,naserkáš sa už a začneš 😉

utka
10. máj 2012

@zyko ja viem...ja už som to párkrát zvládla...Ešte, keď som bola slobodná...
Ale držať nejakú dietu ako napr. delenú stravu celý život, to nieee... Ale je to o tom, že to mi musí prepnúť a už to potom ide. Len nech som už zdravá. A čo sa týka stravy, tak už sa snažím upravovať.

zyko
10. máj 2012

@utka ach to zdravie je strašne dôležité...a taebo to je iná makačka,ťa obdivujem,ja som bola na ňom iba 1x a stačilo mi,náročné jak sviňa....ja zbožňujem chodiť do posilovne,zacvičím si na strojoch,zabehám na páse, steper je tiež super, a zbožňujem squash...zato si to teraz tak užívam,lebo príde práca a bude zrazu menej času na moje aktivity 😒

zyko
10. máj 2012

@utka ach tie diéty...nedržala som žiadnu...ale keď som bola na výške som mala obdobie,že som nestíhala cvičiť a pribrala som ,tak som nejedla po 17tej...a pekne išli kilá dole...ale je to aj o metabolizme,niekto skutočne priberie aj z pohára vody 😠

jacka
10. máj 2012

@zyko ja viem že mu je tam dobre.....ale my sme do seba neboli.........................a som volala do školky že deti sú superské je ich tam vela............nikto nerobí cirkus...že uvidia ešte večer ked pojdu spať.........................no a na večeru im nejaká mamina objednala pizzu tak Maťko mohol slinatať....moje zlatko ☹

jacka
10. máj 2012

vidím že píšete o sto šesť.....ja sa idem vyvaliť..........prajem dobrú nocku a krásne sníčky..... 😵

zyko
10. máj 2012

@jacka chápem ťa,že ti je smutno,ale musíme si na to začať pomaly zvykať...nejako rýchlo nám rastú ,veď toť boli bábatká...ááá je mi normálne smutno,samú seba som rozcitlivela...a tá pizza,to bol teda nápad...však aby sa zajtra nečudovali,že majú decká hnačky a pod. A Maťkovi si ty niečo nachystala na večeru?

zyko
10. máj 2012

...vycikať, pomodliť a spať... 😉 čaute zajtra

utka
10. máj 2012

@jacka hmmm, chúďatko Maťko, ale neboj...Dobrúúú...
@zyko už bežíš? No Taebo je makačka a makám podľa toho, ako vládzem 😉...

jacka
11. máj 2012

ahojte.......

@zyko pomodlený vycikaný .............a ..zobudený 😉 😀 ....................veru už budú amť 6rokov.....a mám ocit že som ho len nedávno porodila.... ☹ 😵 😵 😵 ...............a ten čas letíííííííía škoda že sa nedá niekdy stopnuť.........................ved vieš...ked ma nevystresuje muž,,..,,,,...sa musím sama 😀 😀 😀 😀 ........................inak si pekne zapadala medzi nás.....vitaj v závislosti 🙂

@utka ak stihnem tak mu na večeru urobím........len im potrebujem navariť...niečo sladké spraviť........aby im nič nechýbalo 🙂

zyko
11. máj 2012

@jacka ahoj 🙂 ...no zapadla,však medzi také zlaté baby 🙂 ...závislosť to je veru,dlhé roky sme nemali internet,nechýbal nám k životu,ale svokrovci sú antitalenti netový,a v dnešnej dobe riadiť firmu iba telefonicky a poštou sa nedalo....takže je spravujem firemnú mailovú stránku a netovú komunikáciu firmy....takže závisláčim...najskôr na mimiaukciách a mimibazari a nedávno som objavila tohoto koňa 😉
...aj ja koľkokrát hľadám,kde sú tie moje malé bábatká...mladší mi tak rýchlo vyrástol...je mi to ľúto,mám teraz 2týždňovu neterku od sestry,takže si ju užívam a užívať budem,so sestrou máme skvelý vzťah 🙂
...a ako maťko? volala si ráno do škôlky?

jacka
11. máj 2012

ahoj leni 😵 😵 😵 😉 .vidím ťa 😀 😀

jacka
11. máj 2012

@zyko chcela som ...muž sa sprdol že prehánam.......mám 🙂 ................................................super že si našla koníka je skvelí 🙂 🙂 ............ale len herečky...niektoré témy sú tu na nervy

jacka
11. máj 2012

urobila som detičkám palacinky....... 🙂 len nech slintajú 😀 😀 😀 .......................sú výborné 🙂 🙂 😵

leninka75
11. máj 2012

ahojte!!! 🙂 🙂 🙂 ....

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵 ,,a čo na to hovoríš takto z rána??? 😀 ......ako si spala?? 😔

@denisenko....dúfam, že dnes bude u vás lepší deň!! 🙂 ..tatinko už dorazil?,, 😵

@zyko...keď tak spomínaš tretie..aj plánuješ??? 😉......v práci mávate nejaké kondičné previerky?

leninka75
11. máj 2012

...včera som bola 1x cvičiť so psom...no zážitok za 100 bodov...som sa cítila ako debil 😝

jacka
11. máj 2012

@leninka75 to si ako bola cvičiť zo psom? 😕 😕

veru deni.....ako sa máte?....... ☹ .....máš to ťažké hádam ti drahý pomože........dokedy sa zdrží

jacka
11. máj 2012

ževraj hlásia škaredo na sobotu.....mna švihne

zyko......aj teba vidím 😉

zyko
11. máj 2012

@leninka75 čaf...ja tretie plánujem,za 2-3roky 😉 áno máme previerky fyzické testy a tiež vedomostné testy...aby sme boli vždy v strehu 😎
...ako to so psom??

zyko
11. máj 2012

@jacka aj mňa švihne z toho počasia....koná sa míľa pre mamu u nás v parku...každoročne im to nevyjde a prší 😒 síce také mega akcie ja moc nemusím,ale chystala som sa tam,že uvidím baby,s ktorými som sa dlhšie nevidela....

jacka
11. máj 2012

@zyko prečo akurát na víkend má by škaredo.......brrr 😝 ......................to pojdeš najprv do práce a potom zas na MD?

jacka
11. máj 2012

tie palacinky trvajúúúúúúúúúúúúúúúúú 😝 😝 😝 😝 ...................aspon Peťula vyhodím von...... 😎 😎 😎

zyko
11. máj 2012

@jacka hej,uvidím aká tam bude situácia,a všetko závisí ké miesto mi ponúknu...a tiež neviem či sa budem ešte cítiť na tretie...sestra mala teraz druhú dcéru v 38rokoch a teda nič moc hovorí 😒

zyko
11. máj 2012

@jacka mňáám palacicinky, by sa mi hodili teraz ku kávičke...asi zbúcham cez obed narýchlo bábovku-tú chalani milujú

leninka75
11. máj 2012

@zyko ..to tu možno budeš prvá a posledná trojmamina 😵 😵 😵 😵 .........
@jacka..zajtra frčíte?? ☹
....veru dievčatá víkend má byť škaredý a studený, brrrrrrrr 😠 😝 😝 😝

.....no so psom sme sa rozhodli cvičiť, aby bol vychovaný 🙂 ..svokrovci mali doteraz takých debilov psov kadejaké pouličné zmesky...len toštekalo v kuse a viselo na reťazi...minulú jeseň jeden taký zdochol, tak sme si s mužom povedali, že kúpim eporiadneho psa a vychováme ho..tak máme 3-mesačného zlatého retrievera Trixa...... v PB je kynologický klub, tak sme sa tam prihlásili a včera sme mali prvú hodinu, že privolanie psa..tak som behala po lúke s párkami a zjapala na psa 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 ............

leninka75
11. máj 2012

......ja mám ale, že mega obrovskú chuť na trasenú tortu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😝 😝 😝 😝 😝 ......ten jazyk je teraz, že slintanie 😉............

zyko
11. máj 2012

@leninka75 a ty po synáčikovi netúžiš? ani trošíčka? ani manželík ?
😀 😀 že s párkami...to aby ťa akože poslúchal a išiel za tebou?

zyko
11. máj 2012

...žehlím žehlíš žehlíme...ale som tu aj tak 😀

leninka75
11. máj 2012

@zyko ..ja som dúfala, že budem mať párik 🙂 .....ale neva som rada...a na tretie si už netrúfam ☹ ......veď aj teraz stále bojujem s pocitmi či to čo robím je správne, či dobre vychovávam baby, keď Lilka čertuje tak sa obviňujem, že za to môžem ja lebo niečo robím zle.........takže asi tak.......s tretím nás stále doberajú ako u jacky, že neboj, veď do tretice sa podarí chlapec 😠...........ja som rada, že sú zdravé, na pohlaví nezáleží 🙂
.....no tie párky presne pre to a za odmenu, keď poslúchol 🙂..ruky som mala olízané až po ramená 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre