Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. máj 2012

@zyko ..a čo robí krpček??? 🙂

jacka
11. máj 2012

@leninka75 frčíme..ked si predstavím že sa tam budem dívať na jej ksich.........brrr........už lne veriť že aspon nebude pršať........

jacka
11. máj 2012

@zyko chytááááááááááááááááj....ale sú bezl......ak ti nebudú vadiť.................... 🙂

leninka75
11. máj 2012

@jacka ....pršiplášte to istia, nezabudni si ich pribaliť 😉......

jacka
11. máj 2012

@leninka75 to je aká trasená???? 😕 😕 😕 ................................ešte ste nie vonku???

ja už musím.........hádam sa vrátim 😀 😀 😀 .................tu sa mi asi toho vela nestane.....aspon pozistujeme.....kto s kým.,.,,....a tak poznáš 😀 😀 😀

jacka
11. máj 2012

@leninka75 tak to aj gumáky........hlavne 😀 😀 😀

zyko
11. máj 2012

@leninka75 aj ja som si bola istá,že budem mať párik 😒 ...hm ja som sa nikdy neobviňovala ani nepochybovala,či ich dobre vychovávam...mám v tom jasno...momentálne sú vychovaní super,sú mi toho aj dôkazom reakcie od okolia,keď povedia,že sú fakt milí,nebijú sa,nerobia druhým zle a pod. samozrejme,že majú svoje náladičky sem tam...
...o juniorovi v škôlke vždy vraveli,že je živé dieťa,ale tvarovateľné....
...inak tak slintajú aj moji chalani za párkami 😀 😀 😀 ...vieš koľko oni teraz už toho pojedia,však ich bude ťažšie živiť ako šatiť a ešte k tomu môj muž-tiež papakáč....

zyko
11. máj 2012

@leninka75 krpec sa váľa po zemi a pozerá Duck TV...anjelik môj 🙂 ...ticho je doma,lebo muž zobral juniora a išli mu vybaviť nový pas...v júni ideme do talianska 😎

zyko
11. máj 2012

@jacka ty ideš ku svokre,dobre to chápem? keď budeš mať niekedy chuť,tak mi o tom napíš 😉

leninka75
11. máj 2012

@jacka .....varila som, ale už pôjdeme aj my...Lolka je nejaká umrnčaná, a len by sa nosila ..a už je ťažkáááá ......trasená je taká, že si kúpiš 2 - vrstvový tortový korpus, 500 ml smotanu, 2 olé vanilkové krémy, 2 mandarínkové kompóty...všetko nasypeš do nádoby s vrchnákom aj šťavu z kompótov, teda všetko okrem korpusu...chvíľočku trasieš a krém je hotový...natrieš na korpus a torta je hotová 🙂 🙂 🙂 🙂 ...je to strašne rýchle a dobré, dá s ato aj s ananásom, ale ten je tvrdší...........berieš aj gumové rukavice??? 🙂

@zyko...šťastná to žena!!!!!........u nás tiež sú reakcie okolia super!!! 😵...dokonca nás dávajú za príklad iným rodinám 😅 😅 😅 ..ale to sú moje vnútorné pocity, ja mám takú blbú premýšľavú povahu ☹ ..ťažko s ami to takto vysvetľuje....

leninka75
11. máj 2012

@zyko ..jeej dovča!! 😵 ..povedz nám trošken viac, kedy, na koľko, kam presne....... 😉

zyko
11. máj 2012

@leninka75 nemusíš vysvetľovať,chápem ťa,poznám takú babu...tak to máš zlaté baby,že idú príkladom iným 🙂
...kočky mám chalanom tričká dožehlené...idem na veľký potravinový nákup a z tade troška do posilky...mužík je doma,tak to musím využiť 😉

...krásny ešte slnečný dník prajem všetkým 🙂

zyko
11. máj 2012

@leninka75 ideme prvý krát autom(naši sa boja lietania) s mojimi rodičmi a 11ročnou neterkou....ideme smer Liňano...na týždeň...do vilky...mamina nám bude variť...moc sa tešíme,naši sú super,chodíme s nimi aj s neterkou každý rok do tatier na týždeň,my lyžujeme a oni sa nám vždy starali o krpca....hrávame sedmu z kríža po večeroch,popíjame vínko....cez deň slnko,voda,piesok,more,bazén.....

leninka75
11. máj 2012

@zyko ..chodíš cvičiť každý deň??.....inak to máš celkom fajn, že tvoj muž je v podstate stále doma, teda je ti k dispozícii a asi ti aj dosť pomáha s deťmi 🙂 ......v Lignane si už niekedfy bola???..my sme tam boli od nás z práce cca 2 roky dozadu...akurát som bola tehoška s Lolkou 😀 ..........my sme bývali v hoteli kúsoček od pláže..inak je to super stredisko pre deti 😵 ..aquapark, guliverlandia, ZOO, park pre menšie deti, piesoček na pláži, plytké more 😵 😵 😵 ...Lilka sa tam stále pýta 🙂

utka
11. máj 2012

Ahojte.
Dnešná noc bola celkom dobrá. Spali sme do 9:30. Tatinka máme už na polceste...
Aj ja sa teším na dovolenku. Len ešte nevieme kedy a kam. Ale asi v auguste a do Bulharska. Keď minulý rok nevyšlo ☹.

leninka75
11. máj 2012

@utka ..ahoj!!.....super, už Viki moc nekašľal?? 🙂 ....vieš čo potom nemáš na dovolenku zabudnúť? 😉

utka
11. máj 2012

@leninka75 čo moja? Nebodaj pas? 😀 😝

leninka75
11. máj 2012

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. máj 2012

..ja sa lúčim..príde Lilušina kamoška, tak idem pochystať nejaké mlsnoty...pa 🙂

zyko
11. máj 2012

@leninka75 nie necvičím každý deň,už sa musím šetriť 😉 4x do týždňa 🙂
...jéj,to rada počujem,že vám tam bolo super...my sme doteraz len boli s deťmi v španielsku a na mallorke,ale letecky sa staršne bojím letieť a vlastne aj muž,tak som rada,že sme sa nechali ukecať našimi do toho talianska...oni tam chodia s neterkou každý rok....
...veru ja sa nesťažujem,pomáha mi veľmi s deckami,nie je doma stále,tiež chodí cvičiť,a často chodí do čiech na služobky z firmy...a 4x do týždňa chodí o 16tej na tréningy a príde o 20tej....u nás je to naopak ako všade inde...viacej je doma doobeda ako poobede 🙂 zvykli sme si 😉

jacka
11. máj 2012

@zyko neboj nič v nedelu ked sa vydezifikujeme......a do pondelka sa hádam s otho pozbieram 😝 😉 😀 ..sa dozvieš.........čo zas urobila...... 😠 😠 😠

@leninka75 a ešte prídeš? 🙂 🙂 🙂 .............tak ak nie tak kráááásny víkedník 😵 😵

jacka
11. máj 2012

ideme ešte von trošku.....ale ja som tu stááále...........hlavne nepíšte vela cez víkend 😉

zyko
11. máj 2012

@jacka fúha aké tajomné 😕 😕 😕

utka
11. máj 2012

@zyko zacvičila si si???
@jacka nezávidím, ale prajem veľa šťastia cez víkend...
@leninka75 pekný víkend a zábavu s detskými kamoškami

jacka
11. máj 2012

@zyko to nie je tajomné.........mám trubu strigu.......a vždy ked tam idem mám nervy v kýbli.........čo zas povie alebo urobí..............aspon jedne príklad ti dám ......naposledy ked sme boli tak robila pagáče...tak vraj mu ich mám dať...že z jedného sa nič nestane........a to že maju alergiu na lepok ju netakuje.........a vždy ked odtial prídeme tak má Peťko hnačku......aj to povie mi že im nemusím variť ....a keby som im nedoniesla tak nemaju čo jesť......

@utka dakujem........už len to prežiť........vy idete čo robiť?

jacka
11. máj 2012

mamky vy nemáte v školke noc bez mamy?.....čo som sa pýtala tak tu v tomto.."krásnom".....meste to maju všetky školky?.........

jacka
11. máj 2012

už fakt padám aj ked sa mi nechce to toho tepla 😝

utka
11. máj 2012

@jacka u nás to nie je v škôlke...
My? No ja PN, Viki chorý...čo asi môžeme robiť. Sedieť doma na riti. Ale asi pošlem ma nžela s Vikim aspoň na chvíľu von, ak sa bude dať...

zyko
11. máj 2012

@jacka ahá,je to smutné,že sa takto správa k deťom-k vlastnej krvi ☹ ☹ ☹
a ťa obdivujem,že k nej aj napriek tomu chodíš...chce to veľa síl a energie....si silná žena,že to takto zvládaš...

...veru baby,tie čo máme synov...buďme na pozore a nedopusťme aby sme robili chyby ako naše nielen svokry,ale aj matky...

zyko
11. máj 2012

@jacka nie nemáme takú noc a ani som tu v nitre o tom nepočula...iba niektoré škôlky chodia na 2-3dni do školy prírody-je to dedina pri nitre

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre