• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@jacka veru ste herečky :dizzy_face: dakujeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám fotáčik v oprave, tak som nefotila :confounded: ...volala som susedke kamoske, nech mi požičia, ale ako na potoru ho mala v kabelke, ktorú mala v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dostala oblečko, deku, pexesko a taký prcovný zosiť :wink: ale to boli darčeky aj od babky :wink:
no mala by íst do skoly v prírode...ale vraj majú učky problém s tými Tatrami, čo vybrali....po ostatné roky chodia len tu blízko a teraz vybrali iné miesto....takže ešte neviem....ale hádam bude rodičko čoskoro....vo štvrtok je vystúpenie k dnu matiek, tak sa snád niečo dozvieme :wink:
11. máj 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tiež ich máš rozdielnych tuším,že?
11. máj 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ano aj ten olej do kupela je na predpis.....ja hlavne nestíham krémovať ráno :grinning: a podla mna stačí raz denne a ked to vynecháš, tiez to podla mna nevadí :wink:
11. máj 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 super.......vdaka.....ráno si to Peťko doniesol vraj mu mám urobiť ťuki ťuki :dizzy_face: :dizzy_face: ...........dám nabudce aj aj ten olej predpísať......a to možem aj tváričku aj kde ju nemá suchu?
11. máj 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aj moj má 15.5..vraj mám prísť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....prídem :slight_smile: :dizzy_face: ..............................tak potom daj vedieť ako tá škola dopadla...........ked ti tu tak maličko chodíš :frowning2:
11. máj 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zyko veru rozdielny sú...........aj ty to vidíš vo svojich?
11. máj 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka mozes aj na tváričku...ani vikus ju nemá suchú, ale natriem aj tam :wink: daj si aj ten olej, je fajnový...mozes do kupela, ale ako sprcháš...je to také mastné...vyzerá to ako mlieko...trošku blbo to ide z vane, ale dá sa...a hlavne je pokozka po kúpeli premastená :wink:
11. máj 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 .....škoda nevedela som......ale o mesiac som tam zas tak sa popýtam..........Maťka v niečom podbnom kupali ked sa narodil s šupal ako had........tak ktovie či to nie je to.......a je lepší asi ten olej do vody?..nie..aj ich treba potom nejak umyť?
11. máj 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hej,vo všetkom sú iní, aj výzorovo aj povahovo
11. máj 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dám vedieť :wink: posnažím sa chodit castejšie....ale teraz je tak teplúčko, že sme často von a ked sme doma, tak mi matulko velmi nedovolí tukat..hned mi zoberie mysku a on chce s nou manipulovat, alebo mi všetko povytahuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: šidlo moje malé :dizzy_face:
myslíš ci je lepší olej ako to mliečo? podla mna je dobré jedno aj druhé :wink: mozes to striedat, ked ho umyjes v tom oleji, nemusís krémovať....uvidís, ako bude mat pokožku...
11. máj 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zyko zlatučkí sú tí tvoji synčekovia :wink: :dizzy_face:
11. máj 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 si poklad.......tak si dám predpísť všetko...a vyskušam...natieraš tým aj Maťka?

už detičky spinkaju? :dizzy_face:
11. máj 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tak prídi častejšie........ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: .........viem aké to je kde máš doma drobčeka ktorý ti pomáha vo všetkom......... :slight_smile: :wink:
11. máj 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už fakt idem....letty .....dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrú.........
11. máj 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :dizzy_face:daj, na predpis je to ovela lacnejšie a tuším ten olej do kúpela je lacnejší, ked ti predpíse velké balenie...tak sa jej radej opýtaj, nech zbytočne za malé balenie neplatíš viac ako za velké :wink:
matka ani nie...toho natieram Sebamedom...vikinka ostala u babky a matulko ešte nespí, pozerá hokej s tatíkom :grinning: išla som od mamky o pol siedmej a zaspal mi v kočíku, tak je teraz čerstvý ako ryba :confused: ale dám mu ešte 10 minut a dáme mliečko a už bude musiet ležkat :wink:
11. máj 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ahoooj....ďakujem...ani ty nechceš pridávať fotky,či ako to je? :wink:
11. máj 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dobrú :wink:
@zyko mala som tu fotečky pre priatelov, ale nedávno som celý album zmazala...ale hádam niečo čoskoro nahodím :wink: ale mám na to podobný názor ako ty :wink: zasnem, čo niektoré zeny popísu v témach a co všetko zo sukromia ukázu :pensive:
11. máj 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobru noc :wink:
11. máj 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 veď to, a ja mám v priateľoch aj také baby,ktoré sa mi samé nanominovali,vôbec sme si nepísali...a ja som zo slušnosti a z tej mojej dobráckej povahy potvrdila priateľstvo :unamused:
11. máj 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky ste išli do hajan...dobrú nocku vám
11. máj 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tuuuu...bola som sa s kamoškou vyvetrať. Konečne po dlhej dobe.
@jacka, tak Maťkovi bolo dobre, ale jedna noc stačí? Zlatý :wink:...
Aj Viki je taký tuľko a stále mi hovorí, že ma ľúbi, alebo miluje :wink:...
Tak dobrú a pekný víkendik...
11. máj 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!...náhodou máme zapnutý PC, tak vás kuk :slight_smile:

@jacka..myslím na teba, aby ste víkend všetci prežili v zdraví a nech vám to rýchlo ubehne!! :slight_smile:

@letty86..vikinke blahoželám k meninkám a prajem všetúčko dobré a posielame velikánsky cmuuuuk!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko..to vieš, že nám tu chýbaš, ale tatinko je dôležitejší, uži si ho!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2012 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..mám naplánovanú nejakú prácu, nákupy...takže cez víkend sa asi moc neukážem...krásny víkend...pa :slight_smile:
12. máj 2012 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krásne slnečné ránko...ešte chvíľku pokávičkujem.....a šup ho do roboty....variť a troška aj poupratovať.....

@leninka75 ...potom mi o tej prácičke aj poreferuj :wink: papa
12. máj 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :slight_smile: velký chlapi šli na výlet, malý spinká..idem chystať mäsko na grilovačku, ale ešte tu nakuknem.... :wink:

@letty86 Vikinke všetúúúúúčko najlepšie,trošku oneskorene...nech robi mamičke len radosť a cmúúúk na líčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka....veru, to vyznávanie lásky 3x denne....lepšie ako tabletka na bolenie hlavy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj zabudnem, čo mi zas vyviedol..... :grinning: :grinning: :grinning: dneska mi sám od seba išiel za Simonkom, ked mrnkal, zobral hračku a hrkal mu s nou, vraj aby som si ja mohla urobiť kávičku..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..som ostala bez slov.... :grinning: :grinning: :grinning: ...šetrí ma.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 ideš sa kultúrne vyžiť do obchoďákov????, :grinning: :grinning: :grinning: ...aj ja by som už šla...ale nejako som stále doma, tatík má kopec iných veci, ale aspon si zoberie Niska vždy so sebou, ked sa dá.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
juj, zlatý moj.....vybavil krst na budúci týžden, tak bude veselo..... :sweat_smile: :sweat_smile: a v pondelok tu asi vobec nebudem, ideme na kávičku do Topoľčian.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
hmmmm...kam som zas strčila čítačku kariet????? :confused: :confused: :confused: :confused:
12. máj 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteee....
12. máj 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ahoj...ako sa máte?
12. máj 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko celkom dobre...však čo si budeme stále sťažovať. Nejako ma bolí gebuľa. Neviem, či to počasie alebo včerajší fernet :grinning:. Vy ako? Nešli ste nikam?
12. máj 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :grinning: tipujem 50:50......fernetík,ten ja môžem...ale veľa neznesiem,vždy mi je na druhý deň blbo,mám slabý žalúdok...a počasie sa tu začína sa meniť k horšiemu,zdvihol sa vetrisko...čakám kým sa krpec vyspinká a idem k našim...pôjdeme všetci na prechádzku,na cintorín poliať kvietky na hroboch a pomotať sa po meste...teda až sa to počasie totálne nepokazí :unamused:
12. máj 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok