Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
12. máj 2012

@zyko podľa mňa nebudeme musieť polievať kvietky. Aspoň tu to tak vyzerá. Dažďu visia nohy. No ja alkohol celkovo veľmi málo. Už som si odpila svoje ako puberťáčka 😝 . Ale teraz tak jeden-dva fernetíky citrus...Raz za uhorský rok.

zyko
12. máj 2012

@utka tiež som toho popila ako puberťáčka 😀 ....teraz pekne už len toho radleríka alebo pohár ružového šampusu,či vínka....
...na západe nemá pršať,pozerám to na nete...u nás to na dážď nevyzerá 🙂
...viki ešte spinkáva cez obed?

utka
12. máj 2012

@zyko u nás už prší ☹... Ja mám rada tiež šampus, ale iba De Luxe...iný mi nechutí.
Nieee, Viki už dlho nespáva. len v aute, keď náhodou niekam ideme cez obed. Ale v škôlke vraj spí, aspoň on to hovorí. Ale vidím to podľa toho, ako večer zaspí. Takže občas asi aj spí 😉...

utka
12. máj 2012

@zyko takže predsa ich dostal maličký???

zyko
12. máj 2012

@utka vyzerá to,že hej...od rána som to akosi tušila...je taký teplejší...má zatiaľ 5pupáčikov,čiže sa to rozbieha...ale zatiaľ je o.k. hrá sa,papá za dvoch 🙂 ....dám si ho túto noc radšej k sebe do postele spinkať 🙂

utka
12. máj 2012

@zyko tak parada...radšej teraz, nie?

zyko
12. máj 2012

@utka áno,chcela som aby to chytil 😉

utka
12. máj 2012

@zyko budú to mať za sebov...a kľud...

letty86
12. máj 2012

Ahojte
@zyko tak nech sa malinký drží 😉 a budete to mať za sebou...ani moji ešte nemali
@utka u nás to vyzerá na super dázd az teraz.....doobedu pražilo slnko a teraz fúka a je chladno
idem do hajan, dnes som nejaká unavená 😔

utka
12. máj 2012

@letty86 vitaj...Tu je tiež zima brrrrr. Tak dobrú aj tebe.

denisenko
13. máj 2012

dobré ránko.... 🙂
Maminky, nejako nestiham.....ale aspon takto v skratke........všetko najlepšie k nášmu sviatku, priviesť na svet dieťa a byť matkou je zázrak života a to najsilnejšie puto lásky na svete...tak nám všetkým želám, aby sme si materstvo užili,detičky nám rástli do krásy a pre radosť a čo najčastajšie sme počuli: Ľubim ťa, mami.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 krásny den matiek .... 😵 😵 😵 😵 😵

zyko
13. máj 2012

ahojte oslávenkyne 🙂 len som sem kuk,lebo pólka domu hore nohami...skladáme juniorovi izbičku...chaos nad chaos...prišli pomôcť moji rodičia,mamina navarila...takže je tu veselo...krpatý je akoby mu nič nebolo,zatiaľ nechápem,tak dúfam,že tomu tak aj zostane 🙂

utka
13. máj 2012

Ahojte...
Aj ja želám všetkým nám, maminám len to dobré k dnešnému sviatku. Nech nás detičky poslúchajú a hlavne ĽÚBIA!!!

denisenko
13. máj 2012

žienky, tatinko sa činil....včera.... 😵

denisenko
13. máj 2012

...a dnes...... 😵 😵

zyko
13. máj 2012

@utka ...ďakujem, a nápodobne...ja som si s maminou dala na náš spoločný dnešný sviatok pohárik vínka 🙂

@denisenko krásne kvetinky, zlatý a pozorný manželík 🙂 pekne nech sa chlapci učia od ocka,čo sa patrí 🙂

jacka
13. máj 2012

@denisenko to je láska.......... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zyko
13. máj 2012

...som k.o. dievčence....dávno som takáto vyčerpaná nebola...ale izba skoro hotová...okrem jednej poličky 😝 už sa nám nechcelo večer vŕtať...muž s ocinom tú izbu skladali 9hodín v kuse 😝 ...a ja som upratovala upratovala a upratovala....a premiestňovala chalanom hračky a oblečenie z izby do izby...zajtra urobím foto...

...krpatému sa pomaličky kiahne rozširujú,ale zvláda to perfektne 🙂 papuľka moja milovaná 🙂
...pa zajtra

jacka
13. máj 2012

takže v skratke...............................ja mám pocit že mi už ani veriť nebudete.......................jednou vetou..........striga mi povedal že na Peťka treba palicu...........a jej podpapučník.....dával MAťkovi lepkoú tortu.............ešte že má rozum,povedal že takúto nemože.................

zajtra vás prečítam .....dobrú nocku

zyko
13. máj 2012

@jacka tak to je fakt striga,keď niečo také zahlási na dieťa-svoje vnúča 😠 ...ja som dnes len okríkla mojich a už naši do mňa,že čo po nich kričím..ani po zadku im nemôžem dať...a takí mäkkí na svoje vnúčatá sú aj svokrovci... tiež ich obraňujú predo mnou...a ja chovanie rodičov a svokrovcov plne chápem a akceptujem...na nás boli prísni,ale vnúčence môžu skoro všetko...asi aj ja taká budem 😉

...je mi to ľúto,že existujú takýto ľudia,ktorí si nevážia čo im život dal...veď dieťa je dokonalosť 🙂

utka
13. máj 2012

@jacka bože, to je ozaj STRIGA!!! Ale už ste aspoň domka. Tak zajta. Papa
@zyko no vy ste ale šikovní...tak už oodychuj. Dobrú nôcku.
@denisenko tak to sa tatinjko ozaj činil. Ja som dostala od Vikinka obrázok. Je na ňom stroj, čo vyrýba srdiečka a usmievavé slniečko. A napísal tam, že z lásky pre maminu...

utka
13. máj 2012
jacka
14. máj 2012

ahojte.....

leninka75
14. máj 2012

ránečko!! 🙂 ,,brrrrr to je ale kosa..však som Lilke zasa musela dať pančuchy ☹

@jacka..tuším tú palicu by bolo treba na ňu na bosorku jednu!!! 😠 😠 😠 😠..........už máš poprané?..

@zyko ..supiš!!...blahoželám k úspešne zvládnutej práci na izbičke!!... 🙂 ..chlapcom sa páči???..

@denisenko..aká bola grilovačka?...nevyhnal vás dážď?.....zlatý tatinko!! 😵 ..ja som tiež dostala kvietky od dievčat a od Lilky ešte taký obrovský pozdrav čo robili v škôlke 😵

leninka75
14. máj 2012

@zyko ..referát o vykonanej práci!! 😀 😀 😀 .......všetko naplánované splnené: dom vyupratovaný, účty a ostatné papiere potriedené a založené......ešte sme boli blahoželať babke k narodkám..včera maminám...a Lilka včera vystupovala mali sme obecné oslavy dňa matiek 🙂...také to bolo pekné čo s nimi učka nacvičila, že mi až slzičky tiekli 😉....

jacka
14. máj 2012

@leninka75 ktovie či by sa neušlo tou palicou aj jej deťom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ...chápeš 🙂 😀 😀 😀 ..................jasné na vyvárku 😠 😉 😉 😉

musím ísť variť.........

ja som nedávala pančušky.............šiel autom.....a ten kusok prejde ..........................hádam sa trošku oteplí..........ale mohla som mu dať do skrinky.........teraz ma to bude mrzieť ☹ 😔

zyko
14. máj 2012

ahojte 🙂

@leninka75 😀 referát hodnotím...výborne....čize za 1 🙂 ...jaj tento rok nám to s tým vystupením v škôlke nevyšlo,vďaka kiahňam...každý rok som tam najviac nariekala zo všetkých mamiek 😉

@jacka gazdinká,čo dobré varíš???...milujem pondelky,lebo poväčšine zostane jedlo z nedele 😉 ...ale nebudem sa flákať,vypijem kávičku a čo to požehlím,popracem....

leninka75
14. máj 2012

@jacka ...chápem!! 😉 😒 😒 ............veru pochváľ sa čo dobré varíš?? 🙂 .......striga nebalila jedlo?....či už havino spapal?......a myslíš, že by si tie pančušky obliekol?? 😅 .-...však poznáš krpcov, pokiaľ im to nedáš na seba doma, neskôr nehrozí 😖 ..a netráp sa!!

@zyko..ďakujem za 1!!!! 😵 😵..jaj kde sú tie časy!!?? ☹........ty si ešte študovala na číselkách či na písmenkách??....... 😀 😀 😀...čo dobré ti zostalo zo včera?? 😵

leninka75
14. máj 2012

...pamätáte v piatok bola u nás Lilkina kamoška 🙂 ......toto vám chcem......tak mi prišlo ľúto, že každé dieťa čo ku nám príde sa nevie dohrať a tá naša potvora malá sa zvyčajne nudí a ona nevie ako sa má hrať a to ju nebaví a ďalších 1 000 dôvodov nájde len aby sa nehrala 😠 😠 😠 😠 .........juj sú všetky deti také či len to moje???

denisenko
14. máj 2012

dobré ránko.... 😵 😵 😵 idem počítať, nech som v obraze..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre