• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
@denisenko ved zato nič nedáš :wink:
14. máj 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko teda prasule dás :sweat_smile: ale ked nepomoze, neuskodí

Matko je dnes neskutočný...ešte nespal...po iné dni dával uz druhý spánok :confused:
14. máj 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...my sme s tým spaním dneska rovnako....spí len na mojej ruke, ked sa krmi..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: potom ho položím, a za pol hodinu je už hore.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne...................... :angry: :angry: :angry: :angry:

@letty86 ahoj........ :dizzy_face:

@denisenko ..............tak si rada že si......další pacient na obzore..................to akoby si poslala chlapa do obchodu.........nevedia nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
14. máj 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....mi hovor...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nabudúce mu nedám lístok len do obchodu, ale aj k doktorke.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko prečo nespinkáš s ním....teda pokial sa ti dá.......ved musíš byť úplne k.o.........
veru spamätávam sa z víkend ......hrozné šoky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .-..........................sa divím že som si ešte nezvykla :angry: :angry: :angry: :angry: ...................alebo aspon na víkend hrošia koža :grinning: :grinning: :grinning: ........................

ale už máme další týžden................krásny pred nami.............. :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. máj 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko si len predstav žeby si mala niečo s telefonom............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....predstavuješ? :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja mám muža doma.................ale..................zas umiera................ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ....................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..leží z bolestami brucha............... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............... :sweat_smile: :slight_smile: :wink: ............a tú záveť stále nemám :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 a chodí ku druhým sa hrať?.....................tam sa to viac ráta........sú tam iné hračky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka bolesti brucha????? ..taká blbá otázka: neobedoval u mamičky?????? :grinning: :confounded: :confounded: :confounded: ...a ten telefon...to si ani nepredstavujem......musel by prísť zo žiliny domov a potom zas naspäť k doktorke..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko............jasné že obedoval............ešte aj za ušami za zalizoval............... :grinning: :grinning: som sa smiala že dostal velké množstvo lepku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka spať???? to si kde videla??? a kto by tu bol, keby sa im nebodaj pohoršilo????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...ešteže my mamy nemáme nárok byť choré..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive:
14. máj 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka zvýšenú dávku aj za detičky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...dúfam, že tvoj muž nechodí na koníka, ved by si mala kvoli mne doma tichú domácnosť........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nemáš niekoho na operačke?......žeby ti doniesli tu farebnu dezinfekčnú vodu čo potieraju pred operáciou?.................velmi dobré....... :slight_smile:
14. máj 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a to je načo???
14. máj 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko krásne napísane.................a hlavne pravdivé.....................nie nemáme na nárok na nič...............

@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved to...namiesto detí si dal :grinning: :grinning: :grinning: ............nie nechodí....aspon dúfam že nešmíruje....................po nociach...............to by sa teda dozvedel o sebe veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko na afty do pusy.......na kloktanie........potieranie......a kadečo ................ja som s tým Peťkovi vyčistila ranu na kolene........jačal viac ked ten farebý flak videl na nohe :grinning: :grinning: :grinning: chlap :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja sa zatial vytratím....................Maťulo maju v školke den matiek................teším sa............................pojdeme sa pomaličky chystať........................idem aj muža zobudiť............ :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
14. máj 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja asi zase vyskúšam Imunoglukán. Keď Viki nastúpil do škôlky, tak ho bral a mám pocit, že nebol až tak často chorý. Tento rok je najhorší :frowning2:
14. máj 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka uži si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko matko už spí, vypil mliečko a zalomil....ked je unavený , tak je ako neriadená strela :grinning:
14. máj 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
som ti chcela že to mliečko či emulzia ..je fakt super........už je nemá ako šmirgel :slight_smile:

mamky vypila som pohár uhorkovej vody............teraz ma páli záha............brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :dizzy_face:
tak som rada, že pomohlo :dizzy_face:
mne na záhu pomohlo v tehu mlieko...ale to by som teraz neriskovala v tejto kombinácii :grinning: :grinning: a pred vystúpením :grinning:
14. máj 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 veru toto nejdem riskovať.................. :grinning: :grinning: :grinning: ...... :grinning: :grinning: :grinning: ..........ked prídem dám si ferentík.......

ja v druhom živote chcem byť chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
už fakt mizím......................... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......a to som tu chvíľku nebola
14. máj 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: ja to mám večne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sa netráp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 .....ahoj! :slight_smile: .....však sú tu samé kecalky, tak to tak aj vyzerá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......čo má Maťko nové??

..kto sa pýtal či Lilka chodí ku kamoškám?.......úplne minimálne...to zvždy musí niekto ku nám.....

@zyko..dobre si pochopila :slight_smile: ....Lilka od narodenia potrebuje stále niekoho za zadkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko....ty máš málo toho s detičkami, ešte aj muž ti ochorel??!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......som sa pobavila, že ti volala Dr. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:.........

@jacka ..uži si to!!

@utka..a tie krvné výsledky už máš?.....bolo to OK?....koľko si už vlastne PN, 2 týždne?...
14. máj 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nové slová...svoje slová...ale rozumieme si :grinning: :sweat_smile: gogu- jogurt, nazdravie-nada, hokej-ha, traktor-kako a ked mu niečo podáme, hned dakujeme...povie da, alebo di(diky)... a je to mojkadlo prvej triedy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vytahovanie a hádzanie vecí ho neprešlo a pomáha mi vybrat prádlo z práčky a potom mi ho podáva, ked vesiam...ale zásadne niekolko kusov naraz :sweat_smile: čo tam po jednom :sweat_smile: ....a ked su spolu s viki....cirkus humberto...zásadne chce to, čo vikinka a tá sa samozrejme nafučí....jaaaj, tak sa nevedia vyhrať

ako lolka? asi bude iná ako lilka, že?
14. máj 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka uhorková voda???, čo si v tom???? :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...tak som si vás počítala dievčence.....sa máte,vy ste tu už zabehnuté.....ale však ja sa do toho tu dostanem :sunglasses: .....večer nakuknem......beriem juniora na futb. tréning....aj drahý išiel trénovať,tak k Fifovi zatiaľ prišla mamina :slight_smile:
14. máj 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok