Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
letty86
14. máj 2012
@denisenko ved zato nič nedáš 😉
letty86
14. máj 2012
@denisenko teda prasule dás :-N ale ked nepomoze, neuskodí

Matko je dnes neskutočný...ešte nespal...po iné dni dával uz druhý spánok =-)
denisenko
14. máj 2012
@letty86 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...my sme s tým spaním dneska rovnako....spí len na mojej ruke, ked sa krmi..... :-S :-S :-S :-S potom ho položím, a za pol hodinu je už hore.... :-p :-p :-p :-p
jacka
14. máj 2012
no pekne...................... ]-( ]-( ]-( ]-(

@letty86 ahoj........ x-)

@denisenko ..............tak si rada že si......další pacient na obzore..................to akoby si poslala chlapa do obchodu.........nevedia nič 😃 😃 😃 😃 😉
denisenko
14. máj 2012
@jacka ....mi hovor...... :-p :-p :-p :-p nabudúce mu nedám lístok len do obchodu, ale aj k doktorke.... 😃 😃 😃 😃
jacka
14. máj 2012
@denisenko prečo nespinkáš s ním....teda pokial sa ti dá.......ved musíš byť úplne k.o.........
veru spamätávam sa z víkend ......hrozné šoky 😃 :-p .-..........................sa divím že som si ešte nezvykla ]-( ]-( ]-( ]-( ...................alebo aspon na víkend hrošia koža 😃 😃 😃 ........................

ale už máme další týžden................krásny pred nami.............. 🙂 🙂 x-) x-)
jacka
14. máj 2012
@denisenko si len predstav žeby si mala niečo s telefonom............. 😃 😃 😃 😃 ....predstavuješ? 😃 😃 😃
jacka
14. máj 2012
ja mám muža doma.................ale..................zas umiera................ ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ....................... :-p ..leží z bolestami brucha............... :-p :-p ............... :-N 🙂 😉 ............a tú záveť stále nemám ]-( ]-( ]-( ]-( 😃 😃 😃 😃
jacka
14. máj 2012
@leninka75 a chodí ku druhým sa hrať?.....................tam sa to viac ráta........sú tam iné hračky 🙂 🙂 🙂
denisenko
14. máj 2012
@jacka bolesti brucha????? ..taká blbá otázka: neobedoval u mamičky?????? 😃 :-S :-S :-S ...a ten telefon...to si ani nepredstavujem......musel by prísť zo žiliny domov a potom zas naspäť k doktorke..... 😃 😃 😃 😃
jacka
14. máj 2012
@denisenko............jasné že obedoval............ešte aj za ušami za zalizoval............... 😃 😃 som sa smiala že dostal velké množstvo lepku 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
14. máj 2012
@jacka spať???? to si kde videla??? a kto by tu bol, keby sa im nebodaj pohoršilo????? ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ...ešteže my mamy nemáme nárok byť choré..... :-p :-p :-p |-| |-| |-|
denisenko
14. máj 2012
@jacka zvýšenú dávku aj za detičky..... 😃 😃 😃 😃 ...dúfam, že tvoj muž nechodí na koníka, ved by si mala kvoli mne doma tichú domácnosť........ 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
14. máj 2012
@denisenko nemáš niekoho na operačke?......žeby ti doniesli tu farebnu dezinfekčnú vodu čo potieraju pred operáciou?.................velmi dobré....... 🙂
denisenko
14. máj 2012
@jacka a to je načo???
jacka
14. máj 2012
@denisenko krásne napísane.................a hlavne pravdivé.....................nie nemáme na nárok na nič...............

@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 ved to...namiesto detí si dal 😃 😃 😃 ............nie nechodí....aspon dúfam že nešmíruje....................po nociach...............to by sa teda dozvedel o sebe veci 😃 😃 😃 😃
jacka
14. máj 2012
@denisenko na afty do pusy.......na kloktanie........potieranie......a kadečo ................ja som s tým Peťkovi vyčistila ranu na kolene........jačal viac ked ten farebý flak videl na nohe 😃 😃 😃 chlap 😃 😃 😃
jacka
14. máj 2012
ja sa zatial vytratím....................Maťulo maju v školke den matiek................teším sa............................pojdeme sa pomaličky chystať........................idem aj muža zobudiť............ :-N 😃 😃 😃 😉
utka
14. máj 2012
Ja asi zase vyskúšam Imunoglukán. Keď Viki nastúpil do škôlky, tak ho bral a mám pocit, že nebol až tak často chorý. Tento rok je najhorší 😞
letty86
14. máj 2012
@jacka uži si to x-) x-) x-) x-) x-) x-)
@denisenko matko už spí, vypil mliečko a zalomil....ked je unavený , tak je ako neriadená strela 😃
jacka
14. máj 2012
@letty86 dakujem x-) x-) x-) x-)
som ti chcela že to mliečko či emulzia ..je fakt super........už je nemá ako šmirgel 🙂

mamky vypila som pohár uhorkovej vody............teraz ma páli záha............brrrr :-p
letty86
14. máj 2012
@jacka x-)
tak som rada, že pomohlo x-)
mne na záhu pomohlo v tehu mlieko...ale to by som teraz neriskovala v tejto kombinácii 😃 😃 a pred vystúpením 😃
jacka
14. máj 2012
@letty86 veru toto nejdem riskovať.................. 😃 😃 😃 ...... 😃 😃 😃 ..........ked prídem dám si ferentík.......

ja v druhom živote chcem byť chlap :-p :-p
jacka
14. máj 2012
už fakt mizím......................... 🙂 🙂 🙂
leninka75
14. máj 2012
]-( ]-( ]-( ]-( :-N :-N :-N .......a to som tu chvíľku nebola
letty86
14. máj 2012
@leninka75 ahoj x-) x-) ja to mám večne 😃 😃 😃 😃 tak sa netráp 😃 😃 😃 😃
leninka75
14. máj 2012
@letty86 .....ahoj! 🙂 .....však sú tu samé kecalky, tak to tak aj vyzerá 🙂 🙂 🙂 🙂 .......čo má Maťko nové??

..kto sa pýtal či Lilka chodí ku kamoškám?.......úplne minimálne...to zvždy musí niekto ku nám.....

@zyko..dobre si pochopila 🙂 ....Lilka od narodenia potrebuje stále niekoho za zadkom :-p :-p :-p

@denisenko....ty máš málo toho s detičkami, ešte aj muž ti ochorel??!! :-p :-p :-p.......som sa pobavila, že ti volala Dr. :-N :-N :-N :-N :-N.........

@jacka ..uži si to!!

@utka..a tie krvné výsledky už máš?.....bolo to OK?....koľko si už vlastne PN, 2 týždne?...
letty86
14. máj 2012
@leninka75 nové slová...svoje slová...ale rozumieme si 😃 :-N gogu- jogurt, nazdravie-nada, hokej-ha, traktor-kako a ked mu niečo podáme, hned dakujeme...povie da, alebo di(diky)... a je to mojkadlo prvej triedy x-) x-) x-) x-) x-) a vytahovanie a hádzanie vecí ho neprešlo a pomáha mi vybrat prádlo z práčky a potom mi ho podáva, ked vesiam...ale zásadne niekolko kusov naraz :-N čo tam po jednom :-N ....a ked su spolu s viki....cirkus humberto...zásadne chce to, čo vikinka a tá sa samozrejme nafučí....jaaaj, tak sa nevedia vyhrať

ako lolka? asi bude iná ako lilka, že?
denisenko
14. máj 2012
@jacka uhorková voda???, čo si v tom???? 😃 😃 😃
zyko
14. máj 2012
...tak som si vás počítala dievčence.....sa máte,vy ste tu už zabehnuté.....ale však ja sa do toho tu dostanem 😎 .....večer nakuknem......beriem juniora na futb. tréning....aj drahý išiel trénovať,tak k Fifovi zatiaľ prišla mamina 🙂