Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
16. máj 2012

@jacka vygoogli...
@zyko ja to mám iba keď mám na balkóne papriky a teraz aj bylinky...len kvôli tomu, aby som nemala zem z kvetináčov všade...

jacka
16. máj 2012

@zyko ty ma takoto doberáš ty jedna 😀 😀 😀 😀 😉 ................

@zyko to ja chodím skor pre neho.....ešte sú tam na ihrisku a kde sa dotrepeme je aj pol 5 ........

jacka
16. máj 2012

@utka tak dik no.... 😔 😉

ideme von....lebo sa zbláznim...dúfam že nás neodfúkne 😀 😀

denisenko
16. máj 2012

kuky kuk... 😉

utka
16. máj 2012

@jacka hmmm...

utka
16. máj 2012

@denisenko kukuuuk...

jacka
16. máj 2012

@utka 🙂

možem aj ja.............................kuk 🙂 🙂 🙂 🙂

zyko
16. máj 2012

...leni sľúbila som foto...toto je náš raj na zemi 🙂

utka
16. máj 2012

@jacka jesnéééé...ty vždy môžeš 🙂

utka
16. máj 2012

@zyko krásny...takto si aj ja predstavujem náš raj na zemi...

zyko
16. máj 2012

@utka ďakujem 🙂 ...a ako viki?

utka
16. máj 2012

@zyko ale dá sa...Len ten kašeľ ☹... A tvoj Filipoko ako?

denisenko
16. máj 2012

kukučky.... 🙂 🙂 🙂 🙂
@zyko pekný domček.... 🙂

dneska som nejaká mimo... 😕 😕 😕 😖

zyko
16. máj 2012

@utka ...ach stále ho má ☹ ...no fifko je o.k.,skutočne zdravé iba pobodkované dieťa-odniesla si to tvárička....no doobeda je smutný,že nemôže ísť von,pýta sa plávať a za deťmi...ale hneď ako príde junior zo škôlky,tak ožije a je šťastný 🙂

zyko
16. máj 2012

@denisenko ahoj...díky...no však také čudné počasie,ako keby jeseň išla...ja som tiež mimo 😖

denisenko
16. máj 2012

@utka a Ty ako? už lepšie? mojim chlapom už zaberajú lieky....zajtra ideme k našim, lebo chalani idú do Decodomu, tak sa stavím u maminy na káve.... 😉 😉 😉 😉
@jacka ty aká stručná..... 😵 😵 😵 😵 čo robkáte, ked je takéto hnusné počasie? či vy máte zas predplatené lepšie??? 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. máj 2012

@zyko tiež som si myslela, že je to tým počasím...sa mi tatinko smeje, že sa bojí, ked idem cez dvere aby som sa neoprela o zárubnu..lebo by som isto zaspala aj postojačky...... 😀 😀 😀 ale on nevie, že ja spím aj za pochodu...mám doma ranostajkov, takže pred piatou z postele.......robí svoje..... 😝 😝 😝

zyko
16. máj 2012

@denisenko ježiši,že pred piatou...a to aj tak v zime,keď je ešte tma vstávajú?

denisenko
16. máj 2012

@zyko no to neviem, to vstáva ten maličký...a ten ešte zimu nezažil.....iba v brušku, ale aj tam robil nadránom bordel...... 😀 😀 😀 😀 Denisko vstáva okolo šiestej.....je jedno aké je ročné obdobie, posun času, alebo kedy šiel večer spať...on má nastavený budík v brušku, aspon mi to vždy tvrdí..... 😀 😀 😀 😀 ale ja som tiež ranostaj, takže sú zrejme po mne.... 😀 😀 😀 😀

zyko
16. máj 2012

@denisenko no ja som o 7mej vyspatá,neviem,či som ešte ranostaj 😉 ...ale chalani sú spachtoši po tatikovi 🙂 skončilo počasie na joj,idem ich uložiť

denisenko
16. máj 2012

aj ja už idem spinkať..drobci sú už v posteliach a zajtra cestujeme....dobrú noc... 😉

utka
16. máj 2012

@denisenko a aké majú chlapi lieky? Viki má Solmucol sirup. A našťastie výsledky krvičky sú ok. Ani chlamýdia, ani mykoplazmy, ani zápal....takže to na ATB našťastie nevyzerá.
Už sa len zbaviť toho kašľa...
Ja už celkom dobre...Nooo, ako sa to vezme. Ja stále myslím na Vikiho, tak seba nejako nevnímam...

jacka
16. máj 2012

@denisenko my sme boli vyvolený....svietilo slniečko.....boli sme vonku...čakali sme na MAťka......(ale fúkal vetrisko.keby niečo 😝 )....................šťastnú cestu........kedy sa vrátite?.....
zlatý je že budík v brušku........poklad 🙂 🙂

@zyko krásne to máte...... 🙂 🙂 🙂 ...................cez víkend ako spinkaju...................aj moji sú ranostaji......nespavci obyčajný.....ani jedne od malička nedal tomu spánku............a to saom sa tešila že ked sa Peťulo narodí tak bude spať a spať.....ale je na tom ešte horšie ako jeho bráška 😝 ........keby nemusel.....spať boli by celý šťastný 🙂 😉 😉

@utka nejak som sa stratila....Viki je v školke?

jacka
16. máj 2012

@denisenko keby si videla Maťka aký prišiel vygumovaný zo školky.......som ho nepoznávala......neviem čo sa stalo s ním............ 😕 😕

jacka
16. máj 2012

idem aj ja do hajan.........zajtra som tu ako na koni................dobrú noc 🙂 🙂

utka
16. máj 2012

@jacka ako vygumovaný??? 😕 Viki nie je v škôlke. Však je zase chorý...

jacka
17. máj 2012

ahojte............ 😎

@utka ....úplne mimo......ktovie či nebude chorý....... 😅 ...klop klop..... 😔

jacka
17. máj 2012

brrrrrrrrrrrrrrr to čo je za zimu.....za oknom ako fajne.... 😉 a von 😝

jacka
17. máj 2012

už som si dala niečo na zahriatie....kto sa pridá 🙂

jacka
17. máj 2012

stále nikto?........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre