Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
17. máj 2012
@utka ...takže to je taký dospelácky liečik na nachladnutie x-) x-) x-) x-) x-) .......
leninka75
17. máj 2012
..ideme šiť anjelské šaty..držte palce 🙂
jacka
17. máj 2012
@zyko ešte ju nespapaj celú budeš ju potrebovať 😉
@utka dala som ho.....uvidím ako mu bude....... 😉

@leninka75 aké šaty?...načo šaty?....pre koho? =-) ...............ved to možeš aj pre deti urobiť.....bez rumu
jacka
17. máj 2012
už viem kde ste....kukali ste hokej.....čooooo 😉 😉 😉

idem...prídem 🙂
utka
17. máj 2012
Ja som tuuu...na chvíľu...
jacka
17. máj 2012
kuk.......... 😎 😎
denisenko
17. máj 2012
@jacka kuky kuk.... 😃 😃 😃 😃 nestííííham...zapla som net len Deniskovi...hádam podvečer sa tu dostanem.... :-S boli sme u našich na skok, Simonko to moc dobre nezniesol, v aute síce spinkal ale potom grckal a grckal a grckal.....chudatko moje, prvá jeho velká cesta.... |-| |-| |-| Deniskovi je už lepšie, ale stále nie je v poriadku...hlavne že sa to nezhoršuje... :-|
@utka on teraz lieky neberie, len vitamíny, modrý gel do pusy, riboflavín a panttenolové tabletky....plus probiotika a ešte fenistil lebo ten sopel má stále...ani pamycon nepomohol...... :-p :-p :-p :-p
jacka
17. máj 2012
letty ahoj...... 🙂
denisenko
17. máj 2012
@jacka čo je s Maťkom???, hádam ti len neochorel??? =-)
@leninka75 anjelské šaty????? pre čerticu?????? 😃 😃 😃 😃 😃 ...hmmm, rožky aj tak anjelské krídelká neschovajú..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
17. máj 2012
@denisenko chudatko maličké......... 😞 😞 ................si neužil svoju cestu ........a kde si ním pojdeš do It ako pojdete autom?.......................tak len príd večer...... x-) x-)
jacka
17. máj 2012
@denisenko nie.........ale nejaký je divný....... =-) =-) ..............ani von nechce byť...........stále mi pripadá akoby bol nevyspatý................teplotu nemá tak neviem čo s ním je...... :-|
jacka
17. máj 2012
no letty ukáž sa 🙂 🙂
letty86
17. máj 2012
ahojte
@jacka ahoj x-)chlapci sa hrajú ?x-)
@zyko krááásne bývanie x-)
@leninka75 vystúpenie bolo ku dnu matiek...ktorý anjel potrebuje šaty?
letty86
17. máj 2012
@jacka a vies, že sa mi nechcelo?...ukázať sa :-N
jacka
17. máj 2012
@letty86 aj som si to myslela........ 😉 😉 😉 .........................najprv sa pekne hrali.........potom začali tú svoju serenádu......:-p
letty86
17. máj 2012
@jacka ja som na to podobne ako matko 😉
vikinka si objednala u tatíka praženicu, tak papá a matko zrejme tiež...tatík ich hostí :-N
u nás taaaaak fúka...sme boli doobedu s matkom na prechádzke...ale že mega rýchlej :-p
jacka
17. máj 2012
@letty86 aj tu duje...ale na dvore sme chránený tak tak velmi nefúka.....už by mohlo prestať................že mega rýchlej 😉

maju fajnotu.......tak tatík sa pekne stará o detičky x-) x-) x-) x-)
jacka
17. máj 2012
idem im dať aj ja najesť........uvraila som párky ....dávno nemali 🙂
letty86
17. máj 2012
@jacka ja som už 100 rokov nerobila praženicu, tatíkova špecialita....párky by si dala aj vikinka :-N ....dobrú chut x-)
jacka
17. máj 2012
@jacka ak som dobre pochopila aj ty si taká nijaká?
jacka
17. máj 2012
@letty86 to malo byť pre teba |-| 😉
letty86
17. máj 2012
@jacka dobre si pochopila 😉 asi nám s matkom nerobí dobre to počasie 😉
a to nič, že píšeš sama sebe :-N
jacka
17. máj 2012
@letty86 zlatý tatinko......a to ju ako robí že jeho špecialita
letty86
17. máj 2012
@jacka takú fajnovú...na masielku
jacka
17. máj 2012
@letty86 čo už aj to treba....... :-p 😉
asi ........ved to je neskutočné čo sa deje :-p -....................a potom funguj :-p
jacka
17. máj 2012
ja odpadnem...Maťko si pýtal ešte chlebík x-) x-) x-)
letty86
17. máj 2012
@jacka veru :-p
idem prepustit vikinku k pc :-p ...ale ešte urobím kuk x-)
jacka
17. máj 2012
@letty86 len prídi...... x-) x-)
zyko
17. máj 2012
kukuk...baby som sa dnes zamilovala...štvrté dieťatko pri ktorom budem stáť a pomáhať mu celý život...je dokonalá 🙂
zyko
17. máj 2012
@jacka 😃 aj mi dnes párky...no daj,koľko kusov varíš pre 3chlapov?