• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
http://www.pecivarne.sk/m.php
toto je lepšie.........aj v DM drogerii maju..........tam je zvlášť regál zdravej výživy :wink:
18. máj 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to sa už asi nedozviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............
hocikedy...... :slight_smile: kolko má rokov?....

ešte ma napadlo ja im sem tam kupujem jojo žižali alebo rybičky
18. máj 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj leni.....nepoznáš SPIROPENT?...nie je sinupret lepší?
18. máj 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..fakt si zlatá!! :dizzy_face: :dizzy_face:..alžbetka bude mať 7, idú spolu do školy :dizzy_face:
18. máj 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ked možem pomožem.................. :wink: :wink: :wink:

Maťulo je už domka.........dal som ich na chvilu von.............. :slight_smile: nech si užije slniečka :wink:
18. máj 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..veru nepoznám :confused: ..ja mám sinupret overený, tak som mu verná :wink: .....to si niekde našla, či vám dala Dr.?
18. máj 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ja už asi dnes tiež pôjdem s Lolkou von :sunglasses: ..nech jej slniečko tie soplíky vylieči :slight_smile: .....dopečiem rybky a pôjdeme....
18. máj 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dala dr..neviem či mu to mám dať :confused: :confounded:

taká som napálené....ten papier na úrad jej vravím bez dátumu nech mi to dá............a hádajte čo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ......ja by som ju rozstrhla................. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. máj 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 len chodte.......je tam pekne slnečno...treba využiť lekára..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. máj 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...to sú ATB??:.......však prečítaj na čo to je ......žeby ti tam dala dátum??? :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry:
18. máj 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie to nie je atb..........čítala som nič zaujmavé som sa nedoozvedela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dala :grinning: :grinning: ......koza :angry: :angry: ....muž už má na nu také nervy :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,moj muž je asi z marsu..... :angry: prišiel zo záhrady o deviatej, bol dať zorať a trochu to vyrovnať a stretol kámoša....tak mi vraví, že zavolal som ho k nám na kávu aj so ženou..... :slight_smile: hovorím, že dobre a kedy prídu...?...za 15 minút...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no čím tí chlapi rozmýšlajú....????? :angry: :angry: :angry:
@jacka ATB? a diagnoza?????....Simonko takto spáva takmer každú noc, už pár týždnov...mal len asi 2x nočné diskoteky...ale už sa preorientováva.... :dizzy_face:
@leninka75 tie sladkosti...myslím že aj v Jednote mávajú tie Celihope výrobky.....aj v Tescu niečo kúpiš.....tie sojové suky má rád aj Samko, a ešte viem že može Orion horkú čokoládu, a ten originál banán v čokoláde..tiež Orion.....a to on je velmi silný bezlepkáč, takže s tým nič nepokazíš..... :dizzy_face:
18. máj 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....tak nedávaj, keď nič zaujímavé :wink: .....a muž nemá jazyk??? :grinning: :grinning: :grinning: ......
18. máj 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..myslíš, že sú iba z marsu?? :grinning: :grinning: :grinning: ....ja mám občas pocit, že z nejakej úplne inej galaxie :grinning: :grinning: :grinning: .........ale ty si super žienka, ty to zvládneš :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:........ďakujem za typy :wink: :wink:...... tie banány v čoko orion bude istota z jednoty ak sa náhodou cez víkend nedostanem medzi ľudí...... a asi majú aj tie čoko čo mi poradila jacka :slight_smile:....
18. máj 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tvoj má? :grinning: :grinning: :grinning: .....................ved on si to vobec nevšimol...........tak som mu volala.......a vieš čo mi povedal:?.....zavolaj jej a vynadaj :angry: ...ako dobrééé :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:

@denisenko atb volajký ZINNAT tbl.........a dg......sa nedozviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: z marsu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....no moj je z dalej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..............aj by som ti povedala čím rozmýšlaju......ale ty si šikovná ty na to prídeš :wink: :wink:
18. máj 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ja som v jednote nič nevidela :frowning2: len v trene.....a to je len v BB
18. máj 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty ten SPIROPENT nepoznáš?
18. máj 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni...no mám dnes šťastie na teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to malo byť TERNO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..veru občas ten jazyk niekde zabúda, hlavne keď som s ním :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........že si ty dala detičky mužovi :wink: :wink: :wink: .......takto často tu doobeda nebývaš, ale ja som rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie nedala.........čo si....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ten šiel do práce............boli samučký vonku.......žiadne mamííííííííí....tak som netovala :grinning: :grinning: ......kvolu tomu blbému lieku.....a neviem nič :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby už víkend? :wink: :sunglasses:
18. máj 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka spiropent poznám,mám ho v lekárničke...junior ho užíval pri kašli,ktorý mohol viesť až k laryngitíde...pár krát skutočne pomohol....bral ho 2x denne
...a kašle malý?
18. máj 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no na tie šatočky sa teším,pekne pofoť :slight_smile: ...hej chalani spinkajú vo svojich izbách,sú to pokladíky :dizzy_face:
18. máj 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko kašle veru.... :frowning2: ......ale že bude brať atb som nedúfala........chcela som ho aby ho len popočúvala....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
poznáš ho ....je lepší ako sinupret?......

pojdeme trošku von........je tam teplejšie ako dnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj Viki mal Spiropent, ale nezabral mu :frowning2:
18. máj 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A moja dnešná kontrola o ničom...V utorok zase a asi aj na krčné zase. Ale už sa mi aspoň vracia čuch :wink:...
Teraz šli chlapi na Kramáre, s Vikim na kontrolu, tak som zvedavá...
Čo varíte cez víkend???
18. máj 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka áno na kašeľ je určite lepší....sinupret juniorovi pomohol iba pri soplíkoch,resp. upchatom nose...mojim chalanom nikdy sople netiekli,vždy mali upchaté nosi,bývajú takí chuchmaví...a na to pomáha sinupret alebo trifed
18. máj 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok