• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
idem pre juniora do škôlky a vymeniť deti k rodičom...fifka beriem domov a juniora nechávam tam :wink: zatiaľ papa
18. máj 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka obed nebol presolený? :wink: ..................tak si celá rada......že zas nepojdeš von.......mna by porazilo.....to si už kolko doma?..............to som aj ja zvedavá potom sa ozvi.............
presne toto som čítala......vela deťom nezabral.....

vytrepala som ich von.......tam si pekne maluju.....pojdem za nimi :sunglasses: :sunglasses:
18. máj 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko dakujem :slight_smile: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,to obaja takto spávaju pri rodičoch?.......to od mala?či ako?............už tam boli aj obaja spolu?
18. máj 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nieee, nebol presolený :wink:... Veru, už ma doma triafa. A taký pekný víkend má byť. Chúďa Viki, nebude môcť ísť ani on von, keď sme obaja s manželom PN. Ale asi pôjdeme s ním aspoň na chvíľu na prechádzku. Ja som doma teraz štvrtý týždeň.
@zyko takže striedačka detí :wink: ?
18. máj 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže chlapi sú doma. Viki vyfasoval tiež Spiropent. Takže @jacka ideme do toho spolu...
18. máj 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak vitaj v neslávnom klube :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................ešte som mu ho nedala.......až večer............................a čo je Vikimu?
18. máj 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Viki je chorý už druhý týždeň. Mal laryngitídu. Hnusný plechový kašel prešiel do vlhkého a od vtedy kašle...zase...
18. máj 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka som zvedavá ako dopadnete ked pojdete na predoperačné...... :unamused: ..............................
18. máj 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ach ten hnusný kašel neprestáva :frowning2: ten spiropent sme brali spolu s calciovým...pomohol,tak dúfam,že aj vám už definitívne pomôže...bola si s ním na alergológii?...mňa s juniorom posielajú,kedže mával tie laryngitídy,tak z neho bude alergik.....ale zatiaľ nemá žiadne problémy,ani kožné,takže to neriešim......aj dnes mi kožná vysvetlovala,že filipko má síce zvýšené hodnoty na mrkvu a citrón,ale našťastie iba minimálne zvýšené....ale proste z tých testov a výsledkov vychádza,že bude alergik vo vyššom veku na pel,trávu...tak ako ja :frowning2:
18. máj 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka junior začal spávať aj cez noc ako 2ročný u mojich rodičov,svokrovcov,sestry...nemal s tým žiadny problém...doteraz si zaužívali s mojím ocinom tieto ich chlapské piatky :slight_smile: ...vždy niečo vymyslia a podniknú :slight_smile: ...filipko spal u sestry ako 10mesačný-išli sme na ples a tiež prespáva u mojich rodičov,keď potrebujeme niekam ísť....u svokrovcov ešte nenocoval,tam ho moc nechcem dať :wink: ....nikdy nespia obidvaja naraz u niekoho,vždy ich rozdelíme a zadelíme :grinning:
18. máj 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to som aj ja zvedavá...už teraz sa toho desím...a bojím sa, že nás nevezmú. Asi ma porazí :frowning2:...
@zyko ja chodím s Vikim na Imunoalergológiu. Má oslabenú imunitu. Alergiu doktorka zatiaľ nerieši. Vraj najprv imunita :unamused: .
Idem papať slimáky. Kto si dá???
18. máj 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :unamused: dúfam,že z toho vyrastú
...blééé,že slimáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to fakt :grinning:
18. máj 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko aj ja dúfam...keď pôjdu do škloy, tak to bude iné...teraz sú deti soplavé, chrchlavé a spia tam nakope...
Nooo, veru vážne. Celkom mi chutili. Manžel zjedol jedného, ja sedem :wink:...
18. máj 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka a s čím? s akou prílohou?
18. máj 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hurááááá...vieme viazať šnurky. Už len "R" a môžeme ísť do školy :wink:...
18. máj 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zyko Viki jedol pizzu a krajíky nechal. Tak s tým...
18. máj 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka super,šikulko...u nás presne naopak :wink: ...koľko ste to skúšali? my sme mu to ešte neukázali,ale veru ste ma nakopli a zajtra mu to ukážem a skúsime to....s juniorom sme chodili minulý rok 4mesiace k logopedičke a naučila ho R :slight_smile:
18. máj 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zyko a ako ho to učila...my tiež chodíme...naučila ho L, S, C, Z, ale R nie a nie ho naučiť...
Už sme mu šnurky raz ukazovali, ale nechcelo sa mu. Dnes sme mu to párkrát ukázali, trochu sa rozčuľoval, lebo on si nedá poradiť. Ale podarilo sa :wink:.
18. máj 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ZINNAT??? to tuším bráva Andrein Samko...odniekal to totižto poznám...... :frowning2: ..isto od nich.... :slight_smile:
18. máj 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Spiropent...nepoznám..... :confounded: to je asi na dýchanie, či? ...poznám len spirometriu...... :zipper_mouth:
18. máj 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka chodil tam raz za 3týždne a vždy s mužom,ja som tam nebola. iba viem,že sa pozerali do zrkadla a zdvíhala mu jazýček paličkou,veľa sa s ním rozprávala...aj nám dávala domáce úlohy,ale pravdupovediac sme to s ním moc netrénovali,ona vravela,že je šikovný,že to nebude dlho trvať...prišlo to zrazu,nečakane...bol raz u našich a z ničoho nič začal pekne čisto hovoriť R a bolo to :slight_smile: a tiež sme ho neustále opravovali keď hovoril zle R,jemu to vadilo,že ho stále opravujeme,tak sa snažil :slight_smile:
18. máj 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka a ako to chutí???? ja som slimáka ešte nejedla...tak hada na sposob zavináča, to áno...a z mora úplne všetko... :slight_smile:
18. máj 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ked ťa mám na linke...Samko pije ...kolu alebo niečo podobné?.??...................aj Peťko je na tom horšie ako Maťko.....ten sa len kuk na lepok a padáme na wecko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................aj tak je to nezdravé :grinning: :grinning: :grinning: ...dobre som si odpovedala :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka brrr.....slimáka........videla som ich v lidli.........ale ja by som si nič takéto nedala do pusiy
@denisenko ani hady,......ako to chutilo?
18. máj 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zyko a ked nebol Filipko dávali ste toho staršieho tiež preč spávať?.......aj častejšie ako piatky?......
18. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 si nám nepopriala pekný víkend.......... :angry: :angry: ........to ako toto len tak zdrhneš,ha :angry: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nechcem byť pesimistka.............ale ked mi Peťko spí ráno do 7h.....na obed potiahne skoro dve........a večer zaspal do pol hodky.................radšej nejdem na to ani myslieť :pensive: :pensive:

pekný víkendík.....................asi budeme len doma......
18. máj 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka had??? úplne ako zavináč....na ten sposob bol urobený...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Samko? nejaké džusiky škatulkové, teraz presne neviem ktoré..a sirupovú vodu...Jupík Sirup..... :slight_smile: a hektolitre čaju od maminy.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka piatky si zaužívali asi tak pred rokom....keď sme nemali fifka,tak junior chodil iba výnimočne k niekomu na noc...keď sme išli do divadla,kina,ples,svadbu...
18. máj 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni predsa si tu....čo nespinkáš? :slight_smile:
18. máj 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok