• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
mirri, super bicvajk :wink:. A slečna tiež :wink:
18. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!! :slight_smile: .........ahoj jacka!!! :wink:
19. jún 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni
19. jún 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko..... :sunglasses:

som sa zobudila celá dolámam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ešte ma aj leninka prebehla :angry: :wink:
19. jún 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, to je škoda, že to zlepšovanie nepokračuje!!!!! :cry: ........a neexistuje už iná možnosť, len tá operácia???
mirri, krásna bambuľka a šikovnica!!! :slight_smile: .....naša lilka dostala na meniny prilbu a chrániče a keď som jej povedala, že prilbu musí na bicykel nosiť, tak sa zrazu nechce bicyklovať, opica!!! :angry:
aninka, a ty včera čooooo???......ste sa neskoro vrátili???.......ako bolo :fearful: , veď hlás!!! :angry:
siwi, bazénik mal úspech??? :sunglasses:
jacka, dnes kľudná noc?? :wink:
nám tu už od rána mrholí........... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...od pol 5 do pol6 bol hore..ja som mylsela že už nebude spat....a na obed bude klud..ale nie..zaspal na hodku... :unamused: ..no čo už..
posielam vám slniečko :sunglasses: ale len jedno :wink:

aninku asi predali ...ked sa neozýva :grinning: :wink:
19. jún 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš to ťažké s tými tvojimi chlapmi jacka!!! :wink: .......niečo podobné robila aj moja segra, o druhej v noci sa zobudila, že je už vyspatá a chce sa hrať a bola hore aj 2-3 hoďky!!!...... a to už mama chodila do roboty, tak si celkom viem predstaviť ako jej v tej robote bolo!!! :confounded: ........myslíš, že by takú pupkáčku niekto kúpil??!! :grinning: :grinning: :sweat_smile:
19. jún 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..ja len pevne dufam ...že toto druhe bude ako medík...a spata ako macko :wink:

teda nezávidím segre... :wink:

určite...ved ako 2v1..má velku hodnotu :grinning: :grinning: :wink:
19. jún 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem ti to jacka, aby bol malý spachtoško!!! :slight_smile: ........a fuj, u nás sa seriózne rozpršalo!!! :angry: ......a ja som sa obliekla na tých hlásených 30 st. :confounded: :confounded: :confounded:
19. jún 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som slniečko poslala asi niekam inam...sa nám tu zatiahlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :slight_smile: dnes je hic :sunglasses: už od rána
idem vás čítať :wink:
19. jún 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aninka!!! :slight_smile: .......no hovor...... :wink:
19. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.....ktože sa to vrátil :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dočítané :wink:
utka,no to mi je velmi velmi lúto,že to dopadlo na prd :cry: :frowning2: ................silno držím prsty,aby sa Ti to zlepšilo :dizzy_face:

mamky včera bolo perfektne :slight_smile: .........Simka sa vybláznila ,ja som sa trošku opálila :slight_smile: .........mali sme superné počasíčko,všade dobré papaníčko :dizzy_face: :slight_smile: ............došli sme domkov okolo siedmej večer,ale už som bola taký langoš, že som už pc nezapínala :wink:
nakúpila som aj nejaké vecičky pre Sabinku,ale mamky...........ja neviem čo je so mnou,ja som normálne dementná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som normálne nevedela čo mám kúpiť a čo budem potrebovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: normálne debilita :grinning: .......nechcem nakupovať do ošialu kopu vecí,keď viem, že ich nebudem potrebovať :unamused:
19. jún 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nejdeme nikam :slight_smile: urobíme si dovolenku doma :slight_smile: ..tatko ide o chvíľu napúšťať bazén :sunglasses:

ale dúfam, že sa nepototo počasie,keď u vás je škaredo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..s toho si nič nerob..mne bude sestra písat zoznam :grinning: :grinning: :grinning: ...a tiež neviem čo budem potrebovat....hlavne ked sa narodí do jesene :stuck_out_tongue_closed_eyes:

neboj u vás bude pekne ešte aj zajtra :sunglasses:
19. jún 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to už nejak neriešim veľmi :unamused:.... .keď som čakala Simonku,jooooooooooj to som nakupovala :slight_smile: ...........ale teraz neviem :unamused: ...........ale ako rozmýšlam,tak romýšlam,fakt toho veľa nepotrebujem :slight_smile: :wink: .pojdem ešte budúci týždeň niečo dokúpiť a dovidenia :slight_smile:
idem si vypiť kávičku a idem sa do niečoho pustiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: .boooooooože moje dieťa je ešte v pyžame :grinning:

och ,idem byť milá ku mužíčkovi :grinning: ,lebo by trebalo ísť na veľký nákup,ale mne sa táááááááááák nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak idem prehovaráť,nech vezme Simonku a idú na nákup oni dvaja :slight_smile: .......myslíte, že sa mi to podaríííí? :grinning:
19. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani jasne že sa ti podarí..ved si šikulka :wink: :dizzy_face:

ideme sa poobliekat a šup von pokial nepší

ja som tiež Matkovi kupovala vela veci...a dost sme ani nevyužili..však rýchlo vyrástol :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no idem...prídem... :wink:
19. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super výlet aninka!!!.....nič si z toho nerob teraz je to tehu demencia, potom to bude materská demencia....my už asi nebudeme nikdy normálne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..........už aj u nás sa počasie umúdrilo a vychádza slniečko!!! :slight_smile:.......aj my sme rozmýšľali vytrpať von bazén, ale keď to počasie je stále také premenlivé!!! :frowning2:
19. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,o chvilu uz idem na poterminovu poradnu,tak som zvedava....tento hic ma zabije,uz chcem vozit kocaaar :grinning:
19. jún 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka držím palce!!! :slight_smile: ......jacka uži si slniečko :wink: ......a ja idem do labáku, keď tu nikto nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivell!!!..ty ešte stále držíš pokope??!! :sweat_smile: ........dohovor drobcovi, že 9 mesiacov stačilo!!! :wink:
19. jún 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella,už aby si to mala za sebou :wink: :slight_smile: ................aj ja už chcem voziť kočáááááááááár :grinning: sa načakám ešte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

podarilo sa :slight_smile: manža ide na nákupy :dizzy_face: aj s prdlinkou :dizzy_face: ....idem písať zoznam :slight_smile:

zatial pa pa pa
19. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, užívaj kľud a pohodu, pa :slight_smile:
19. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za povzbudenia,ja uz som z toho na nervy,sami poslickovia a nic--asi budem psychicky tyrat doktora dnes,nech s tym nieco urobii :wink:
19. jún 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
jacka, to slniečko si poslala k nám :sunglasses: . Idem povysávať,potom von. Potom sa napapáme a fičíme pre tatinka do práce a do ZV :wink:.Ešte sa možno stihnem na Vás pozrieť.Paaaa a pekný víkend.
ivella, nech si už nie si po víkende 2 v 1 :wink:
19. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka a pekný víkendík!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. jún 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...............vonku je hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......chcela som si porivezovat paradajky...ale by som asi skapala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

ivella....len prehováraj... :slight_smile: a ked sa neozveš tak budeme vediet..ako ti to šlo :wink:

utka...aj nabuduce :sunglasses: :sunglasses:

juj taký klud ako bude mat aninka by som brala..mne už teraz povedal že nejde spinkat :angry:
19. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešteže ti to oznámi dopredu jacka........ :grinning: :grinning: :grinning: ..............ale aninka píše riadny zoznam, keď zatiaľ nekukla :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella, kukla som tvoj album :wink: .....pekné fotečky, malý je zlatučký, také modroočko ako moja lilka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....pekná rodinka!!! :slight_smile:
19. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok