Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
19. máj 2012

@utka vitám, vitám....robím tu blbú tortu a na striedačku kojím......nestíham...aj poleva mi ztuhla skor ako som ju rozotrela...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 dúfam, že bude chutiť lepšie ako vyzerá..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. máj 2012

@jacka ja sa mám, na zajtra nevarím...obed v reštike..... 😵 😵 😵 😵 ...kúpila som bielu polevu, prekonzultovala so segrou, tak schválila.....ale nevyšlo mi na boky, tak tie budú hnede...len neviem, či to dokončím, kým prídu....týmto tempom..... 😝 😝 😝 😝

utka
19. máj 2012

@denisenko jáááj, ja som zabudla, že zajtra má Simonko veľký deň....

utka
19. máj 2012
denisenko
19. máj 2012

@utka no, veru velký den....len jemu to tak bude asi srdečne jedno..... 😀

denisenko
19. máj 2012

@utka mnam, také robievam aj ja.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 my budeme mať kuraciu polievku s pečienkovými haluškami a kuracie prsia so syrom, šunkou a broskynou..... 🙂

denisenko
19. máj 2012

odpadám.....dobrú noc 🙂

utka
19. máj 2012

@denisenko dobrúúúú...

utka
19. máj 2012

Svätá pravda...Chlapci ĎAKUJEME, pre nás ste MAJSTRI už teraz!!!

jacka
19. máj 2012

@utka tak tak.....dali sme tu našim bratom 😀 😀 😉

@denisenko ešte neodpadávaj................a sestra pečie pre nich zvlášť?...............určite tá tortička vyzerá suprovo...... 🙂 .......sa teším na foto........ 🙂 ..............Denisko bude mať čo na sebe?.....

jacka
19. máj 2012

@utka to vyzerá dobre.....aj ja som bola vybrať stehno...............žeby som to vyskušala....len ten hrášok nebude nič moc pre Maťka....ani zelenina.... 😝

jacka
19. máj 2012

dobru nocku........... 😉

utka
19. máj 2012

@jacka nemá rád zeleninku??? Vyskúšaj 😉...

utka
19. máj 2012

@jacka aj tebe dobrúúúú...

jacka
20. máj 2012

ahojte............

@utka veru nemá rád zeleninku 😝 ......

zyko
20. máj 2012

ahojte....hokej včera prekvapil a potešil 🙂 🙂 🙂

@utka junior zatiaľ doma nič škaredé nepovedal,ale u mojich rodičov už povedal nadávku,ale oni na to nereagovali,ignorovali...tak som im povedala,že nech mu v kľude vysvetlia,že sa tak škaredo nemá hovoriť...podľa mňa to majú zo škôlky...my s mužom si dávame veľký pozor na to,čo vypustíme z úst....ale keď je človek rozčúlený,tak je to ťažké 😝

@denisenko dnes máte pred sebou krásny deň,počasie vám vyšlo...užite si to v kruhu rodinky a najbližších 🙂

@jacka ahoj 🙂 ...ani junior nie je na zeleninu,on by všetko zajedal čokoládou 😀 ...ale musí ju papať,kým nespapá nemôže vstať od stola...ako kedysi ja 😝 ...ale máva menšie porcie ako filip...fifo zje oveľa viac...

...dnes rýchly obed...pečené kurča s novými zemiačkami a šalátom zo záhradky 🙂

jacka
20. máj 2012

@zyko ahoj...................asi tak aj u nás..........ale ked vidím z aku nechuťou je...........tak mu poviem ešte si daj 5lyžičiek a odnes tanier.........teraz som urobila sviečkou tam je rozmixovaná........ani nevie či zje 😀 😀 😀

navarené...spratané........padám za nimi von..... 😎 😎

utka
20. máj 2012

Ahojte...

@jacka nevarila si to, čo ja?
@zyko Viki pozná nadávky. Je to určite aj zo škôlky, aj nám vyletí z úst, ale on je často z dospelákmi-u našich, u svokrovcov, tak sa ani nečudujem.

zyko
20. máj 2012

uff už tri týždne s kiahňami....sa to vlečie...najhoršie je,že sa nemôžeme stretávať a labzovať ako sme zvyknutí 😒 ...tí,čo ešte nemali kiahne ich ani nechcú dostať,a tí čo ich už mali je v našom okolí máličko...

....juniora som dnes zaniesla k sestre,išiel si pozrieť sesterničku-keďže keď sa narodila mal kiahne,tak ju ešte nevidel...prinesú ho až večer....manžel išiel na zápas.... a ja s fifkom čo? medzi deti do parku nemôžme ☹ ☹ ☹

utka
20. máj 2012

@zyko doma, ako my...Ale manžel s malým pôjdu na chvíľu von. Pôjdu mi na bazu. Budem robiť sirup...

zyko
20. máj 2012

@utka bazový sirup milujem...rodičia ho robili celé naše detstvo 🙂 ...nie je to ale silný alergén?

utka
20. máj 2012

@zyko netuším...Viki ho má rád a nezdá sa mi, že mu nejako vadí. On síce zatiaľ nie je na nič alergický...

denisenko
20. máj 2012

ahojte...konečne chvílka kludu a ticha..... 🙂

denisenko
20. máj 2012

a ešte včera Denisko..... 😉

utka
20. máj 2012

@denisenko ahojky...tak ako bolo? Pekné fotky 😉...

utka
20. máj 2012

@jacka dávaš Maťkovi ten Spiropent? A ATB? Mne sa zdá, že Vikimu sa z neho trasú rúčky. Aj minule, keď ho bral, tak sa mu triasli ☹...

zyko
20. máj 2012

@denisenko pekne mi popíš kto je kto 😉 ...denisko aký anjelik nevinný 🙂

zyko
20. máj 2012

fandíte všetky??? 🙂

@utka trasú rúčky? zrejme je to silný liek...si pamätám,že som mu ho dávala až keď calciák nezaberal a zhoršovalo sa to...bral ho ako 2-3ročný,nespomínam si na nejaké vedľ. účinky,ale skutočne pomohol 😖

denisenko
20. máj 2012

@zyko anjelik?????..tie rožky nevidíš????? 😀 😀 😀 😀 😀 za ruku ho držím ja, potom je to moja sestra s mužom..krstný rodičia a moja maminka 😵 😵 😵
@utka mala by si si to povedať doktorke, že sa mu trasú...to nie je isto dobré..... ☹ ☹ ☹ ☹ ....jáj, pekný den za nami....bolo super.... 🙂

denisenko
20. máj 2012

ešte jednu fotečku dám....Nisko so starkým makali s kultivátorom..... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre