Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
20. máj 2012

a zas som zabudla pridať fotku..... 😀 😀 😀 😀

zyko
20. máj 2012

@denisenko ste chudučké obidve po maminke 🙂 a švagríkovi by som hneď tie vlasiská ostrihala...nič v zlom 😉

zyko
20. máj 2012

@denisenko a ešte som študovala tvoje šaty...veľmi pekné,decentné...fakt dobrý vkus 🙂 ...istotne ich ešte využiješ a ponosíš...vyzerajú praktické....ja mám 2šiat a to čierne, milujem čiernu a bielu farbu,i keď viem,že čierna zostaršuje,ale rada ju nosím

denisenko
20. máj 2012

@zyko to som kupila prvé šaty v obchode ktoré mi padli do oka,.....nestíhala som....ale bola som nadmieru spokojná a naozaj sa budú dať nosiť v lete úplne v pohode aj bežne.... 🙂

jacka
21. máj 2012

ahojte 😎

denisenko
21. máj 2012

dobréééé ránko.... 😉
@jacka 🙂

zyko
21. máj 2012

@jacka
@denisenko krásne ránko aj vám 😎

denisenko
21. máj 2012

žienky, včera Simonko zaspal o 16-tej, do 21-ej spal...potom pocuckal, ťahal až do 01.15, zas pocuckal a spinkal do pol piatej a to už sme vstali.... 😅 😅 😅 😅 😅 dobre dlhá šichta na spanie..... 😉 😉 😉 😉 😉 ale od pol siedmej už zas spí, Denisko je v školke, obed navarený od včera....vonku krásne.... 🙂 🙂 🙂 🙂 juj, ako mi je fajn..... 😀 😀 😀 😀 😀

zyko
21. máj 2012

@denisenko ...no však už je božie dieťa 😉 🙂 ...nech mu to vydrží čo najdlhšie 🙂
...aj tu tak krásne slnečno,fifko ešte spinká,junior v škôlke,obedík z víkendu....vychutnávam kávičku

denisenko
21. máj 2012

@zyko a vieš že aj ja som na to tak myslela???? 😉 😀 😀 😀 😀 že z čertíka anjelíček, tak to treba ukázať...... 😵
kiahne vám už zmizli????

denisenko
21. máj 2012

@jacka...práve som si spomenula, na čo som zabudla..bezlepková.torta...estetická úprava strašná, ale chutila výýýýýborne........ 😉

zyko
21. máj 2012

@denisenko si pamätám,že aj filipko bol v deň krstu ukážkový anjelik,síce pri tom krste plačkal,lebo dostal štikavku...celú dobu štikal počas krstu...nedal sa ten obrad prerušiť a nakojiť ho aby sa troška napil...bolo to nepríjemné pre mňa....a také horúčavy boli....ale potom už zalomil a celú oslavu prespal
...áno kiahne sú už na ústupe 🙂 od stredy už pôjdeme medzi deti 🙂

denisenko
21. máj 2012

a táto je originál na krst..... 😉

denisenko
21. máj 2012

@zyko no, Simonko tiež včera každému ukázal ako dokáže kričať a neznášať cumel..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
21. máj 2012

Ahojte...

@denisenko , @zyko dnes nám volal ten známy lekár, že ako sa Viki má. Tak sme mu povedali za tie trasúce sa rúčky. Mám znížiť dávku na 1x denne 10ml. Nie je to také hrozné tie rúky, ale ja to občas vidím.
Horšie je, že mňa bolia dutiny...pod očami. Totálne ☹...

zyko
21. máj 2012

@utka ahoj...máš to upchaté,že? ☹ hmmm také nepoznám,ale z počutia viem,že je dobré sa naparovať nad slanou vrelou vodou

utka
21. máj 2012

@zyko práveže mi to ide von...s prepáčením také hnusné zelené husté kusy...Včera ma to začalo bolieť...len ako keby ma boleli vrchné zuby a dnes ráno ma aj tie kosti nad lícami. A to som si celý týždeň kvapkala Pamycon ☹. Manžel ide dnes na kontrolu, tak pôjdem s ním k lekárke...

jacka
21. máj 2012

@denisenko super torta....ved hod receptík........ 😉

jacka
21. máj 2012

@utka 10ml.....ja mu dával 2xdenne po 5ml.......

zyko
21. máj 2012

@utka veru treba ísť k doktorke...a že pamycon nepomohol sa čudujem 😖

jacka
21. máj 2012

@denisenko krásne foto si podávala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..........krstný aký vážny 😉 .......a tá s tým kultivátorom....nemá chybu.....to si fotila z okna?

jacka
21. máj 2012

@utka veru chod aj ty nech ťa poriadne popočúva...........

utka
21. máj 2012

Baby, ale ja už som zo seba zúfalá...však som doma, vegetím a choroba nie a nie odísť ☹. Už som piaty týždeň doma...

jacka
21. máj 2012

@denisenko vidím ťa..................Simonkovi krst pomohol .....ked ti tak dobre spinkal.................len nech mu to vydrží 😉

jacka
21. máj 2012

@utka podla mna nemáš dobré lieky.........neviem nie som lekár 😔

denisenko
21. máj 2012

@jacka .... z okna, uhádla si...ešteže vymysleli to približovanie..... 😀 ...torta bola tá orechová, čo som ti dávala link, len nápln som robila parížsky krém a biela poleva..... 🙂 🙂 🙂 🙂 ...krstný sa tváril vážne...lebo Simčo mrnkal 😀 😀 😀 😀 a nejako sa im metal v perinke...... 😀 😀 😀 😀 😀 a vy čo???? kam si sa dnes stratila??? 😕 😕 😕 😕 ja som si zdriemla, teraz cez obed a zmizol mi muž..... 😕 😕 😕 😕 😕 ...mám ho ísť aj hladať???? 😀 😀 😀
@utka tie dutiny....Denisko sa s tým trápi tento rok už tretí krát...a ten pamycon nepomáha ani jemu, aspon ja si to myslím......je to lepšie, ale nie je to úplne preč.... 😔 suseda mi radila dávať obklad na to miesto kde ťa to bolí, že uvariť zemiak aj so šupkou, dať do dázy a uteráka, taký horúci a nechať na tom mieste.....ešte som neskúšala, ale jej to vraj v zime velmi pomohlo....... 😨 😨 😨 😨
@leninka75 kde sa ulievaš?????? vraj boli včera v PB žraloky, boli ste???

denisenko
21. máj 2012

@jacka no mi hovor, on spal do pol jedenástej, potom o pol dvanástej už sa pýtal spinkať znovu a o dvanástej moj drahý musel pribíjať kábel od satelitu...nevyhnutne.... 😝 😝 😝 😝 tak mi ho zobudil..... 😔 😔 😔 😔 som ho zjazdila ako malého Ferka...... 😝 😝 😝 😝 😝 ale Simonko si poplačkal a zas spí.....a ja idem zhánať chlapa, čo sa asi ofučal.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2012

@denisenko o ten od sestry?......nejde tam málo múky?... 😕
mne nie je dobre..... 😝 nejak neposlúcha žaludok.........aj muž ostal doma 😕 😕 😕 ...ja som myslela že si oddýchnem..ale dalšie dieťa na vyše tak zajtra padá do roboty 😝

jacka
21. máj 2012

@denisenko 😀 😀 😀 pozhánaj........ 😀 😀 😀 pekne ho pomojkaj 😀 😀 zduťka 😵 .....................................ale za ten kábel by vyfasoval aj moj........o tom niet pochýb 😠 ......................ale ti pekne spinká....mali ste ho pokrstiť hned ako sa narodil 😵 😉 😉

denisenko
21. máj 2012

@jacka ....ten orechový, tam nešla žiadna múka, len orechy, vajíčka a cukor...do cesta.... 😉 ...ale inak...je dosť sladký, druhý krát dám menej cukru..... 🙂 .....dalšie dieťa.....presne si to napísala, ja som ho mala minulý týžden.... 😔 dnes aj Nisko šiel do školky...aj ked protestoval..... 😅 budúci týžden chceme isť na prázdniny k našim, maminu dneska operujú, rameno....tak by som jej trošku pomohla...... 😔 🙂
....nejaký žalúdočný vírus???? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre