• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
a zas som zabudla pridať fotku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ste chudučké obidve po maminke :slight_smile: a švagríkovi by som hneď tie vlasiská ostrihala...nič v zlom :wink:
20. máj 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a ešte som študovala tvoje šaty...veľmi pekné,decentné...fakt dobrý vkus :slight_smile: ...istotne ich ešte využiješ a ponosíš...vyzerajú praktické....ja mám 2šiat a to čierne, milujem čiernu a bielu farbu,i keď viem,že čierna zostaršuje,ale rada ju nosím
20. máj 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zyko to som kupila prvé šaty v obchode ktoré mi padli do oka,.....nestíhala som....ale bola som nadmieru spokojná a naozaj sa budú dať nosiť v lete úplne v pohode aj bežne.... :slight_smile:
20. máj 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :sunglasses:
21. máj 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobréééé ránko.... :wink:
@jacka :slight_smile:
21. máj 2012 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@denisenko krásne ránko aj vám :sunglasses:
21. máj 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienky, včera Simonko zaspal o 16-tej, do 21-ej spal...potom pocuckal, ťahal až do 01.15, zas pocuckal a spinkal do pol piatej a to už sme vstali.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dobre dlhá šichta na spanie..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ale od pol siedmej už zas spí, Denisko je v školke, obed navarený od včera....vonku krásne.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: juj, ako mi je fajn..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...no však už je božie dieťa :wink: :slight_smile: ...nech mu to vydrží čo najdlhšie :slight_smile:
...aj tu tak krásne slnečno,fifko ešte spinká,junior v škôlke,obedík z víkendu....vychutnávam kávičku
21. máj 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zyko a vieš že aj ja som na to tak myslela???? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že z čertíka anjelíček, tak to treba ukázať...... :dizzy_face:
kiahne vám už zmizli????
21. máj 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka...práve som si spomenula, na čo som zabudla..bezlepková.torta...estetická úprava strašná, ale chutila výýýýýborne........ :wink:
21. máj 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko si pamätám,že aj filipko bol v deň krstu ukážkový anjelik,síce pri tom krste plačkal,lebo dostal štikavku...celú dobu štikal počas krstu...nedal sa ten obrad prerušiť a nakojiť ho aby sa troška napil...bolo to nepríjemné pre mňa....a také horúčavy boli....ale potom už zalomil a celú oslavu prespal
...áno kiahne sú už na ústupe :slight_smile: od stredy už pôjdeme medzi deti :slight_smile:
21. máj 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a táto je originál na krst..... :wink:
21. máj 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zyko no, Simonko tiež včera každému ukázal ako dokáže kričať a neznášať cumel..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

@denisenko , @zyko dnes nám volal ten známy lekár, že ako sa Viki má. Tak sme mu povedali za tie trasúce sa rúčky. Mám znížiť dávku na 1x denne 10ml. Nie je to také hrozné tie rúky, ale ja to občas vidím.
Horšie je, že mňa bolia dutiny...pod očami. Totálne :frowning2:...
21. máj 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ahoj...máš to upchaté,že? :frowning2: hmmm také nepoznám,ale z počutia viem,že je dobré sa naparovať nad slanou vrelou vodou
21. máj 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko práveže mi to ide von...s prepáčením také hnusné zelené husté kusy...Včera ma to začalo bolieť...len ako keby ma boleli vrchné zuby a dnes ráno ma aj tie kosti nad lícami. A to som si celý týždeň kvapkala Pamycon :frowning2:. Manžel ide dnes na kontrolu, tak pôjdem s ním k lekárke...
21. máj 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko super torta....ved hod receptík........ :wink:
21. máj 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka 10ml.....ja mu dával 2xdenne po 5ml.......
21. máj 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka veru treba ísť k doktorke...a že pamycon nepomohol sa čudujem :confounded:
21. máj 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko krásne foto si podávala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........krstný aký vážny :wink: .......a tá s tým kultivátorom....nemá chybu.....to si fotila z okna?
21. máj 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka veru chod aj ty nech ťa poriadne popočúva...........
21. máj 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, ale ja už som zo seba zúfalá...však som doma, vegetím a choroba nie a nie odísť :frowning2:. Už som piaty týždeň doma...
21. máj 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vidím ťa..................Simonkovi krst pomohol .....ked ti tak dobre spinkal.................len nech mu to vydrží :wink:
21. máj 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka podla mna nemáš dobré lieky.........neviem nie som lekár :pensive:
21. máj 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .... z okna, uhádla si...ešteže vymysleli to približovanie..... :grinning: ...torta bola tá orechová, čo som ti dávala link, len nápln som robila parížsky krém a biela poleva..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...krstný sa tváril vážne...lebo Simčo mrnkal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nejako sa im metal v perinke...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vy čo???? kam si sa dnes stratila??? :confused: :confused: :confused: :confused: ja som si zdriemla, teraz cez obed a zmizol mi muž..... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ...mám ho ísť aj hladať???? :grinning: :grinning: :grinning:
@utka tie dutiny....Denisko sa s tým trápi tento rok už tretí krát...a ten pamycon nepomáha ani jemu, aspon ja si to myslím......je to lepšie, ale nie je to úplne preč.... :pensive: suseda mi radila dávať obklad na to miesto kde ťa to bolí, že uvariť zemiak aj so šupkou, dať do dázy a uteráka, taký horúci a nechať na tom mieste.....ešte som neskúšala, ale jej to vraj v zime velmi pomohlo....... :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
@leninka75 kde sa ulievaš?????? vraj boli včera v PB žraloky, boli ste???
21. máj 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no mi hovor, on spal do pol jedenástej, potom o pol dvanástej už sa pýtal spinkať znovu a o dvanástej moj drahý musel pribíjať kábel od satelitu...nevyhnutne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi ho zobudil..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: som ho zjazdila ako malého Ferka...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Simonko si poplačkal a zas spí.....a ja idem zhánať chlapa, čo sa asi ofučal.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko o ten od sestry?......nejde tam málo múky?... :confused:
mne nie je dobre..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejak neposlúcha žaludok.........aj muž ostal doma :confused: :confused: :confused: ...ja som myslela že si oddýchnem..ale dalšie dieťa na vyše tak zajtra padá do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: pozhánaj........ :grinning: :grinning: :grinning: pekne ho pomojkaj :grinning: :grinning: zduťka :dizzy_face: .....................................ale za ten kábel by vyfasoval aj moj........o tom niet pochýb :angry: ......................ale ti pekne spinká....mali ste ho pokrstiť hned ako sa narodil :dizzy_face: :wink: :wink:
21. máj 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....ten orechový, tam nešla žiadna múka, len orechy, vajíčka a cukor...do cesta.... :wink: ...ale inak...je dosť sladký, druhý krát dám menej cukru..... :slight_smile: .....dalšie dieťa.....presne si to napísala, ja som ho mala minulý týžden.... :pensive: dnes aj Nisko šiel do školky...aj ked protestoval..... :sweat_smile: budúci týžden chceme isť na prázdniny k našim, maminu dneska operujú, rameno....tak by som jej trošku pomohla...... :pensive: :slight_smile:
....nejaký žalúdočný vírus???? :confused:
21. máj 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok