• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
oooo...moj mužíček sa našiel... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zabudol, že už od včera mám zas telefon, tak ho vynuram aj spod zeme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...šiel do PB, kvoli klíme do auta...vraj ma nechcel budiť...... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. máj 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dávala si mi link....?...a bola som pri zmysloch? :confused: :sweat_smile: ...........................hlavne že chutil.....vyzerá dobre.......ty stresmenka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........................si nemala dával Deniska do školky nech si ho tatinko užije

žujem tu ryžové chlebíky...........neviem čo mi je...ked nikomu nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....keby sme prišli od strigy tak to pochopím..ale takto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nie je viac mimo ako s vami? :wink: .....tento týžden už odchádza v nedelu..dobre si pamätám?....
21. máj 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka som sa aj chcela spýtať, či ste boli na návšteve....ale boli ste pre tým, tak asi dva víkendy po sebe.... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ...ryžové chlebíky..tie zbožnujem..... :slight_smile: moja svokra by ti hned povedala, že ťa isto niekto uriekol......"rýchlo sa zotri"...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko zotriem................s flašou pod stolom :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

čosi po sebe.....nikdy.....brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...........a brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:...............:grinning:
21. máj 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ale ..je dosť často preč, lebo vybavuje veci, ktoré nestíha, kedže tu nie je...ale aspon si vždy zo sebou zoberie Niska, ked nebol v školke..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ešte toho chce tolko postíhať..... :dizzy_face: hmmm...do nedele.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
21. máj 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
musím ísť.....vyhadzju ma ...... :angry: :angry: :angry:
21. máj 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vidíš..fľaša..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne včera mamina doniesla horkú Demänovku....že aby mi zle nebolo :grinning: :grinning: pošlem ti????
21. máj 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...letím na vystúpenie ku dňu matiek a potom rovno s juniorom na tréning....večer vás počítam...len pekne píšte dievčence zlaté :slight_smile: :wink: :slight_smile:
21. máj 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Takže som bola dnes u lekárky s manželom. A bola som tam minutu aj s cestou. Ani sa so mnou nebavila, zajtra mám ísť na krčné. Manžel je ešte zajtra doma a v stredu už ide do práce. A bola som aj s Vikim u jeho lekárky. Tak vraj len dúfať, že výsledky krvi na predoperačné budú dobré. Je to ešte skoro po jeho chorobe, ale u neho nie je význam čakať, lebo by mohol zase ochorieť. Ale do škôlky už nejde. Ináč dnes mi kamoška hovorila, že tam majú mononukleózu :frowning2:.
@jacka aké lieky myslíš, že nemám dobré?
@denisenko tak klop-klop, nech Simonko dobre spinká.
@zyko uži si vystúpenie.
Ja som akurát dovarila bazový sirup.
21. máj 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko pošli.....pošli.... :grinning: :grinning: :grinning:
@utka .....myslela som panycmom..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....držím palce na krčnom....... :wink:
21. máj 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dnes som fakt vyplutá.....idem do hajan....dobrúúúú
21. máj 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jááj. Nooo, nejako nezabrali. Dík. Som zvedavá ako dopadnem.
Dobrú noc.
21. máj 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte................

leni...............ty si nám kde????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
22. máj 2012 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. máj 2012 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: ....

..teda ste ma pekne sfúkli za ten piatok, že som vám nepopriala :frowning2: .....ja sa strašne ospravedlňujem a sľubujem, že sa to už nestane :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: .........

..nejaké sme všetky na figu..babám v sobotu začali hnisať očká, kašlú, soplia..boli sme na pohotovosti, ževraj viróza..tak čajíkujeme, kvapkáme .........a uvidíme ako bude....ale poviem vám kvapnúť Lolke do očka a dať jej tam aj mastičku parádna fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka..máš hnačku????.........to čo je? :fearful: ....ja od nedele večera sedím na vecku s kŕčami v bruchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko ..krásne fotečky!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...pekné šatičky!! :dizzy_face: :dizzy_face: ...na žraloky sme boli v ZA, nič moc :unamused:
22. máj 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nie hnačku nie.....zvracanie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...brr.......a teraz neviem či som hladná alebo ma bolí žalúdok :pensive: ........................nezávidím ti........dúfam že deťurencám nič nie je......................vidím že ste mali super víkend :frowning2: :frowning2: .....ako je im teraz?.......

:slight_smile: :slight_smile: :wink:
22. máj 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko akú ste mali noc? :slight_smile: :slight_smile:
22. máj 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 juj, tak už aj vás chytil nejaký vírus??? :confused: :pensive: heš, heš, heš..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...a žeby sa na nás valila nejaka črevná viroza????, Denisko chce ísť dneska konečne na plavecký, po 2 mesiacoch...tak dúfam, že mi zo školky nedonesie nejaké prekvááápko...... :angry: :angry: :angry: ..sa sťažuješ na Lolku???? to je ešte drobček, ale keby si videla a počula Niska, ked mu treba niečo do oka, ucha alebo nosa.......pol hodinu ho nahánam, potom pol hodinu frfle, potom vrieska a po úkone papuľuje...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka hmmm......tak všelijak...málo papal cez den, tak dohánal v noci....ale budil sa len na jedenie, žiadna diskotéka...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ty už ako? lepšie????? :confused: ..a nikomu inému nič nebolo????
22. máj 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 mala si si dať smectu....mužovi pomohla ked sa stretával na wecku.......čo si si dala?................
22. máj 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nikomu nič nie.....ja toto nechápem...............žeby zlo vyšlo zomna :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a že vetranie je zdravé..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: taká osa mi tu vletela, že som nevedela hned v tej rýchlosti, či zavrieť oknbo, alebo hned vraždiť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka smecta je na nezaplatenie...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už šiel do práce?????
22. máj 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no, možno ešte oneskorené vedlajšie účinky spred týždna..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: a dnes už nič????
22. máj 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko poznámne.,......typický chlap.....dg.od narodenie :grinning: :grinning: :wink: :wink: .........u mne pomáhaju v takýchto prídapoch vyhrážky.......na Peťka to zatial neplatí...ale bude :grinning: :grinning: :angry:
22. máj 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko že aj ja som si to myslela ......aj mužovi som to povedala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............................................................hned vraždiť......okamžite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................jasné......stačia mi dvaja......bohate.... :grinning: :grinning:
22. máj 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko len mne smecta na na vracanie nepomohla...... :pensive:
22. máj 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak v tomto prípade u nás ani vyhrážky neplatia, to len mamina hrošia koža a nevšímať si ho..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..horšie je, ked to má urobiť tatinko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si mala počuť celý týžden, ked som mu musela vytierať pusu a jazyk modrým gelom....to bolo rečí, slz a nadávania.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zvládli sme..... :wink:
22. máj 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak smecta je na hnačky.... :pensive: na vracanie....u mna zaberá masný rezen s hranolkami...zaťažím žalúdok a hotovo....ale inak len jedny lieky a tie sú na predpis..... :confounded:
22. máj 2012 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ráno sa začali zbiehať mraky...som si myslela že by už konečne aj trošku sprchlo....ale nejako zas praží slnko... :angry: no, vyprovokujeme....periem, dám na balkon a hádam poprší...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok